Тарифные планы "Просто Супер"

Статус
Закрита.
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Бонусные баллы остались после перевода? А то меня пока не трогают.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
lite,
бонусы - не трогает... сгорает только доп счет :cool:
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
NominalB, обсуждалось уже не раз и операторы подтверждают это: при переходе с Лайта на Лайт+ ГБА сохраняется, но надо пополниться на 40 грн
 
Реєстрація
23.10.17
Місто
Odessa
Re: Тарифные планы "Просто Супер"

В теории, а есть ли практики? ;)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
03.09.12
Місто
Луга - Север
У меня сегодня и вчера два номера ПСУ с активной ГБА перевело автоматом на ВЛ. Вчерашний нормально всё, а сегодняшний после перевода ГБА вырубил и звонить не даёт. Разбираюсь ща с сертифицированным, педалей вставляю.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
10.07.17
Місто
Київ
Номер з ПСУ перевели-таки в ВФ-Л.
Я поки не бачу потреби переходити в ВФ-Л+ , з ризиком втратити РБА. Кому не буде чого робити - поясніть в лічку, чим ВФ-Л+ привабливіший за ВФ-Л (за умови нечастих і нетривалих дзвінків по мтс, без смс і інету..?)...
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Белая Церковь
AleksKyiv, кто, как и я, используют МТС лишь для звонков на МТС, то абсолютно ничем.
Для всего остального есть КС3G
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Номер з ПСУ перевели-таки в ВФ-Л.
Я поки не бачу потреби переходити в ВФ-Л+ , з ризиком втратити РБА.

А мене і жінку сьогодні самі перекинули в ВФ-Л і РБА пропало. Ось зараз в чаті спілкуюсь можна так сказати...
Андрій:
Проблема із переведенням у новий тариф

Вас обслуговує оператор Влад. Зараз в чаті: Андрій, Влад.

Влад:
Доброго дня, Андрій!
Влад:
На який хочете перейти?
Андрій:
Добрий вечір.
Андрій:
Та я не хотів перйти, мене насильно перевели у інший тариф і при цьому кудись поділася оплачена до 10.10.2018 послуга "Рік без абонплат". Цікавить чому так сталося?
Влад:
Хвилинку.
зы: значить так
1) РБА не пропав і буде діяти до якогось терміну, якщо забули до якого - звертатися у підтримку
2) *101*4# буде писати про безлім за 2 грн. в добу, але по факту на час дії РБА не зніматимуть, якщо таки знімає то звертатися упідтримку
3) *365*1# не показує реальний стан речей
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
*365*1# не показує реальний стан речей
То нехай виправляють - бо ми вже їхню контору прокредитували!

Добавлено через 2 минуты
РБА не пропав і буде діяти до якогось терміну, якщо забули до якого - звертатися у підтримку
Отут хитрість з їхнього боку - хтось забуде подзвонити та поділиться з ВФ грошенятами...
 
Останнє редагування:

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Отут хитрість з їхнього боку - хтось забуде подзвонити та поділиться з ВФ грошенятами...

Знаючи таку їхню хитрість у мене на рахунку рівно 3.47 грн. із 10 жовтня. МТС реально тільки по роботі і тільки для МТС. Все решту Інтер і КС роблять.
 
Реєстрація
23.10.17
Місто
Odessa
А мене і жінку сьогодні самі перекинули в ВФ-Л і РБА пропало. Ось зараз в чаті спілкуюсь можна так сказати...

зы: значить так
1) РБА не пропав і буде діяти до якогось терміну, якщо забули до якого - звертатися у підтримку
2) *101*4# буде писати про безлім за 2 грн. в добу, але по факту на час дії РБА не зніматимуть, якщо таки знімає то звертатися упідтримку
3) *365*1# не показує реальний стан речей

В шапку надо бы, иначе ещё много раз про это послушаем )))
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Белая Церковь
А мене і жінку сьогодні самі перекинули в ВФ-Л і РБА пропало. Ось зараз в чаті спілкуюсь можна так сказати...

зы: значить так
1) РБА не пропав і буде діяти до якогось терміну, якщо забули до якого - звертатися у підтримку
2) *101*4# буде писати про безлім за 2 грн. в добу, але по факту на час дії РБА не зніматимуть, якщо таки знімає то звертатися упідтримку
3) *365*1# не показує реальний стан речей

Коротко по пунктам:
1) Не работает.
2) Не работает.
3) Не работает.

Что у них вообще работает? Стягивание денег с абонентов - это у них прекрасно работает.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Sashko,
стягивание денег - работает прекрасно у всех трех слонов... а вот ГБА за 90/ 350 грн - было и есть, не у всех... так что - можно и простить VF данные траблы (именно в этом случае, с автопереводом ГБАшников), тем более он их исправляет... да и свет на VF - как бы не сошелся :D
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Белая Церковь
Indus,так никто и не говорит, что сошёлся :) Реально, кого сейчас переводят с МТС на ВФ - пользуются звонками исключительно внутри сети. А для других звонков, есть другие операторы. Чья вина в этом? Только МТС/ВФ.
А то, что у некоторых ГБА за 90 грн., а у некоторых за 350 - так это вина самих пользователей, кто-то крутится, а кто-то поедает то, что предлагает ВФ :)
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
А то, что у некоторых ГБА за 90 грн., а у некоторых за 350 - так это вина самих пользователей, кто-то крутится, а кто-то поедает то, что предлагает ВФ :)
Если у меня на Lifecell есть ГБА за 50 грн, а некоторые не имеют такой возможности, то это не значит, что я кручусь, а они нет. В моем регионе ВФ (и МТС ранее) самый дешевый ГБА предлагал за 200 грн, и как ни крутись, на своем номере дешевле я бы его не заказал.
 
Статус
Закрита.
Зверху