Тарифы контракта «Безлим» (2017)

Реєстрація
10.07.15
Місто
Черкассы
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Честно говоря не заметил ощущений, что после шейпа инет стал лучше.
 
  • Like
Реакції: drmz

Vofcheg

Українець
Реєстрація
17.03.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A31
Re: Тарифы контракта «Безлим»

с опозданием в сутки
Обновляется каждые 3 часа, когда сессия рвётся(0:00, 3:00, 6:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00). Проверял неоднократно.
не заметил ощущений, что после шейпа инет стал лучше
А с чего он лучше то станет?! Настоящие Качки-Свинорылы(как я), пользуются контрактом(мы что дураки переплачивать?!), а нас это правило не касается. Так что возвращайтесь на раздачу ребята.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Специально сегодня сел и насвинорылил 10 ГБ со своей контрактной симки. Шейпа нет :)
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Я тільки 2.5 ГБ використав не було коли можливо встигну щось качнутий щоб перевірити
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Качайте-проверяйте, вангую, что на контракте введут те же ограничения, как только это дело станет массовым.:rolleyes:
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Mathias, Меня подпись на : Ваш любимый Свинорыльный голос:D

Добавлено через 1 минуту
Качайте-проверяйте, вангую, что на контракте введут те же ограничения, как только это дело станет массовым
Проще..... сам контракт подорожает
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Чесно кажучи наразі Київстар ще погіршення не зробив бо викачати 6 ГБ тяжко бувають моменти коли качаєш якісь карти для айго чи двд з ос а так 6 ГБ вистачить з головою та і шейп цивільний це ж не 32 мб. А ось нові тарифи думаю будуть не дуже гарні. Ось на передоплаті вже додумались прибрати регіональні ще й місяць тепер не місяць а чотири тижні( покращення збільшення абонплати ось і покращення. Але гроші в розвиток вкладають тому хочуть більший прибуток мати. Але 55 грн. для бабусі з пенсію в 1200 грн. навіть не знаю напевно не мало. Я так думаю що вони проводять якісь дослідження скільки люди можуть на зв'язок віддавати.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Чесно кажучи наразі Київстар ще погіршення не зробив бо викачати 6 ГБ тяжко бувають моменти коли качаєш якісь карти для айго чи двд з ос а так 6 ГБ вистачить з головою та і шейп цивільний це ж не 32 мб. А ось нові тарифи думаю будуть не дуже гарні. Ось на передоплаті вже додумались прибрати регіональні ще й місяць тепер не місяць а чотири тижні( покращення збільшення абонплати ось і покращення. Але гроші в розвиток вкладають тому хочуть більший прибуток мати. Але 55 грн. для бабусі з пенсію в 1200 грн. навіть не знаю напевно не мало. Я так думаю що вони проводять якісь дослідження скільки люди можуть на зв'язок віддавати.

Безлім екстра залишають для підключення на тих самих умовах, хіба з назвою київстар 4g extra.
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Некомпетентна підтримка перепрошую що не перевірив. Сказали що шейп є і кількість мегабайт дивитись в мій Київстар і ще дали ту комбінацію або переплутав. Але реально шейп я ще не зміг перевірити. Можливо у неділю спробую.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Некомпетентна підтримка перепрошую що не перевірив. Сказали що шейп є і кількість мегабайт дивитись в мій Київстар і ще дали ту комбінацію або переплутав
Ти про що монолог ведеш? Хоча б цитуй якщо кілька сторінок назад було.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Нету шейпа. Скачал 6 гиг и включил ограничений 500кб/с. Уже около часа жду шейпа...
А тобі він дуже потрібний?) Зараз представники Київстар, які бувають на цьому форумі, попросять начальство "врубити шейп" і на контракті....Кому від того легше стане?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Матвєй, ти думаєш, що шейп включать тільки тому, що Vofcheg на Реді публічно вихваляється своїми зкачуваннями? :) Вони і так все це бачать, сподіваюсь, увімкнуть шейп як тільки буде треба.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Матвєй, ти думаєш, що шейп включать тільки тому, що Vofcheg на Реді публічно вихваляється своїми зкачуваннями? :) Вони і так все це бачать, сподіваюсь, увімкнуть шейп як тільки буде треба.
Та ні...таке відчуття, що передплатники такою тактикою намагаються зробити так, щоб на контракті зникла і ця привілегії
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Шейп считаю необходимостью и голосую за то, что бы его ввели и на контракте. Пусть свинорылы ищут шару в другом месте, а у нормальных пользователей будет хорошая скорость.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тарифы контракта «Безлим»

А тобі він дуже потрібний?) Зараз представники Київстар, які бувають на цьому форумі, попросять начальство "врубити шейп" і на контракті....Кому від того легше стане?
Сколько халявы на этом форуме прибили из за языкатых и ни что их не учит

Добавлено через 1 минуту
Нет конечно. Я за "честный" безлимит. Просто развеиваю миф о шейпе на контракте.
Всем будет лучше, если вы просто будете молчать об этом...

Добавлено через 3 минуты
сподіваюсь, увімкнуть шейп як тільки буде треба.
Типун тебе....:ogon:
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Хтось знає які тарифи будуть з 17.04?
 
Реєстрація
18.06.15
Місто
Хмельницький
Телефон
iPhone 14 pro
Re: Тарифы контракта «Безлим»

Хтось знає які тарифи будуть з 17.04?


Может кто-то еще слышал какие будут "Тарифы для малого та середнього бізнесу" (Офис 80, Офис 160) после 17го???
 
Зверху