Телеканали

Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев

Це вже і в Польщі показують....
Зачем я это посмотрел, целых 2 минуты, я не знаю. В общем все что было в том сценарии = этому, который умножен на 10*бред, будущий до этого. Если кратко. Кто хочет очистить желудок методом испражнения через ротовую полость, рекомендую к просмотру. Возможно в этом и крылась моя тайна интереса, хотя не сторонник таковых методов, вовремя выключил...
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
«Репортери без кордонів» (RSF) закликали українсьий Уряд відмоваитися від спільного телемарафону «Єдині новини», який має низькі глядацькі рейтинги, користується низьким рівнем довіри, критикується громадянським суспільством та загрожує плюралізму у висвітленні інформації. У RSF наголосили, що наразі пріоритетом є збільшення фінансової підтримки громадських і незалежних ЗМІ.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
А кто в курсе почему 1+1 кодируют до 18.00 ? Я его не смотрю никогда а вот люди спросили и я вчера проверил и действительно ровно в 18.00 включили и вот сейчас 17.48 а он кодирован.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
А кто в курсе почему 1+1 кодируют до 18.00 ? Я его не смотрю никогда а вот люди спросили и я вчера проверил и действительно ровно в 18.00 включили и вот сейчас 17.48 а он кодирован.
Т2?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
А кто в курсе почему 1+1 кодируют до 18.00 ? Я его не смотрю никогда а вот люди спросили и я вчера проверил и действительно ровно в 18.00 включили и вот сейчас 17.48 а он кодирован.
Т2?
Наверное спутник
 
  • Like
Реакції: rtl
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
На що міняють жінок? Який курс обміну?
Краще не знати)) Так, кодування саме для вільного супутникового мовлення через ліцензії щодо трансляції певних програм саме на території України
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
  • Haha
Реакції: urkn

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Стартуєт 23 фєвраля.
Українська футбольна премʼєр-ліга запускає новий спортивний канал — «УПЛ ТВ», дистрибуцією якого займатиметься «1+1 media distribution». Про це компанія повідомила «ДМ» пресрелізом. Офіційна трансляція першого матчу відбудеться 23 лютого. Дивитися телеканал можна буде в межах базових підписок на ОТТ-платформах, на кабельному телебаченні і на DTH-платформі Viasat.
«Ціллю нашої співпраці з УПЛ є поширення телеканалу та його контенту, тому наша дистрибуція охоплюватиме різні канали трансляції: ОТТ-платформи, кабельне ТБ та платне супутникове мовлення», — прокоментував директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення «1+1 media» Андрій Мальчевський. У межах співпраці УПЛ відповідатиме за створення контенту, а «1+1 media» — за дистрибуцію телеканалу.
Зі старту сезону 2024/25 років у липні планується повноцінно запустити телеканал разом з додатковими аналітичними програмами, передматчевими та післяматчевими студіями, оглядами, інтерв’ю з футболістами, тренерами та очільниками українського футболу.
 
Зверху