Телеканали

Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Какая разніца, тоже празднік вєдь?
1707328998711.png
Сбєрбанк в центрі Києва у 2020.

Можна було б і 25, і ще пізніше. У 2022 чемпіонат мав стартувати 26.02.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
  • Haha
Реакції: urkn

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ні, ця передача ще більше поглибила їх розбіжності, ну й відповідно перед тим як розбігтися, "насрали в кишеню" один одному.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Зараз це дiєвий шлях набрати пiдписоти в iнстi
Але втратити сім'ю. Вони такої дічі наробили потім.
Будь яка передача не може зруйнувати родину. Значить воно все зруйнувалося раніше, Ось тому і захотіли "міняти". Пригоди, секс нові відчуття і все таке.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Мені завжди було цікаво, з психологічної точки зору, хто іде на ці шоу? Ось наприклад в мене є жінка запальна в ліжку і котру я поважаю, чи залізе мені в голову її "міняти"? Прийде до хати якась бабіща і буде серти до мого унітазу. Я її зовсім не знаю, і що то буде
"цукерочка" гарантій нема. Тож кому воно треба....
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Ні, ця передача ще більше поглибила їх розбіжності, ну й відповідно перед тим як розбігтися, "насрали в кишеню" один одному.
так це навіть на користь, адже показала їхню справжню сутність.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Такі шоу - це звичайна постановка, де свою роль виконують актори. Навіть звичайний герой ранкового шоу, який ніби прийшов розповісти свою історію чи про своє захоплення - скоріше за все актор.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Розповім пару історій. Друг моєї знайомої, професійний актор, якось знявся у ранковому шоу канала "Україна", де розповідав наче він любить імбірь і як його треба вживати. А потім у його профілі в Facebook під відео всі його друзі сміялися, який же з нього любитель імбіря.

Друга історія ще цікавіша. Теж друг цієї знайомої знявся з дівчиною у ранковому шоу, де розповідали щось про свої стосунки. Ніби вони вже два роки разом. Але коли я відшукав профіль Instagram цієї дівчини виявилося, що вона взагалі у стосунках з іншим хлопцем. Тому ніколи не слід сприймати серйозно все те, що показують у розважальних шоу.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я знаю людей, які знають людей (с) які брали в такому участь. Ну тіпа впізнавали, що це ж сусід дядя Сірьожа,який тьотю Галю все дитинство п'яний лупцював.
Мені здається, що актори акторами, але ви просто зажерлися в своїх києвах :) Коли приходять з самого 1+1 і кажуть що давайте знімемо про вашу родину, тільки з сюжетними творчими переробками, це для когось, як знятися в головній ролі в Хресний батько 4, 40 років потому
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
plebis, по суті яка різниця? Звісно там не всі актори, але нащо воно треба в родині не розумію... Хто хоче той хай знімається. Гадаю вони ось так просто не приходять, ти як мінімум пишеш листа....
Post automatically merged:

V2.ua, оце все як стосується телеканалів?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ось так просто не приходять, ти як мінімум пишеш листа....
Знаю особисто людей (не помічених у ля-ля), до яких підійшли на вулиці і запропонували пройти кастинг на тревел-шоу, потім описали що і як, але вони відмовились, бо треба було пів року або рік їздити якимись країнами. Пізніше, за рік чи щось таке, це шоу як вони і описували, показували по якомусь каналу.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Розповім пару історій. Друг моєї знайомої, професійний актор, якось знявся у ранковому шоу канала "Україна", де розповідав наче він любить імбірь і як його треба вживати. А потім у його профілі в Facebook під відео всі його друзі сміялися, який же з нього любитель імбіря.

Друга історія ще цікавіша. Теж друг цієї знайомої знявся з дівчиною у ранковому шоу, де розповідали щось про свої стосунки. Ніби вони вже два роки разом. Але коли я відшукав профіль Instagram цієї дівчини виявилося, що вона взагалі у стосунках з іншим хлопцем. Тому ніколи не слід сприймати серйозно все те, що показують у розважальних шоу.
З особистого - йду центром міста Запоріжжя, бачу натовп людей, підійшов, а там зйомка фокусників, здається брати Сафронови, стоїть авто, якийсь жигуль, кладе Сафронов пляшку з пивом у багажник, закриває його і каже - зараз буду діставати через закриту кришку багажника, антураж - прикрили руку від глядачів ганчіркою, копирсається він щось рукою по кришці багажника, а потім каже - не виходить і просить глядачів - а давайте я зараз відчіню багажник і дістану пляшку, потім його зачиню, продовжемо зйомку і всі заапладуєте наче я це дістав через закриту кришку... І тут його всі зафукали, почали освістувати і галасити - фінал
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Себастьян Перейро, це зараз чи коли?

Ты якою мовою пишеш? :)
Давно було.

Не в мові справа - зі смарта пишу
 
Останнє редагування:

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
За великим рахунком у продюссера є два варіанта: а) знайти реальну людину, яка погодиться розповісти свою історію на камеру; б) знайти актора, який розповість вигадану історію і професійно. Який з цих шляхів створення контенту буде легший - залежить від кожної окремої ситуації. Десь людей простіше знайти реальних, а десь - акторів запросити.
Post automatically merged:

Щодо юридичних аспектів участі у зйомках - то це тільки договір. Якщо це телешоу - то там телевізійні юристи підстрахуються точно.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Такі шоу - це звичайна постановка, де свою роль виконують актори.
Знаю дві сім'ї (зі слів їхніх сусідів, яких я добре знаю та й героїв передачі бачив регулярно у своєму районі у магазинах), які побували на Міняю жінку. Обидві сім'ї через деякий час після зйомок розказали про гонорар 8 000 грн (на той час $1000). Як то кажуть: всі довольні, всі сміються.
Так, була заборона на розкриття подробиць знімального процесу, деякі моменти абсолютно награні.
Але ж 1000 доларів ;)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Ось тут всі знають міняйліів, а хто дивиться це шоу?
 
Зверху