Теніс

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Евроспорты оба канала. Смотреть да где угодно. Водафон та, Киевстар ТВ , Свит. Куча пиратов кабель, ну или официально подписаться на Евроспорт.@allaliu,
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Сетанта будет траслировать Уимлдон?
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Хтось в курсі, Setanta Sports Ukraine згідно зі законодавством не транслює матчі за участю представників країни-агресора, чи з власної ініціативи?

Увімкнув Setanta Sports Moldova - там лого зі "Слава Україні" і з російським коментарем йде лайв півфінал Уімблдону з чудовою грою Алькараза.

А по нашім якийсь архів...
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
nataba, вчора на платформі все було. Коментар можна обирати хоч Російський, хоч інтершум. Лише сама гра була ніяка
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
на платформі все було
Це про платформу в неті. де треба дивитися по підписці? У мене IPTV, в якому сетант з різних країн штук 15. І на жодному з трьох з дописом в назві Ukraine не було прямої трансляції з Алькаразом. Хоча до того була Джоковича з Сіннером і в EPG було чітко зазначено що до 22-ї буде лайв обидвох півфіналів.

P.S. Ніяка була гра Сіннера, а Алькараз грав чудово!
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
nataba, саме так передплата. Українська версія не транслює росіянців
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Цього разу дивився жіночий фінал по Polsat Sport Premium.
За годину до того в їхній студії відчувалося явне симпатизування усіх коментаторів Онс Джабір.
Бо вона "арабка", яка показує їхньому світу як можна (і треба жити, а ще й чоловік її - християнин). І майже нічого про чешку.

А Маркета просто і без особливих затій переграла її, без сумніву, талановитішу, своїми більш міцнішими нервами!

Шкода що так швидко, лише у двох сетах, але гра була на найвищому рівні, як на жіночий теніс.

Як результат, Світоліна програла не будь якій посередній тенісістці, навіть не посіяній на турнірі - а справжній найкращій у даний момент!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
За годину до того в їхній студії відчувалося явне симпатизування усіх коментаторів Онс Джабір.
всі були за Жабер, бо чешка грає по суті тільки на шоломах нормально, по суті за гроші, як % 80 у WTA турі. 0 трофеїв в турі до цього, якщо не рахувати турнір водокачки 6 років тому. Сітка також допомогла, Світоліна пройшла 3-х шоломниць, матчі виснажили ментально, Жабер також 2-х шоломниць з важкими матчами
Список таких випадкових чемпіонок поповнюється Вондрушова, Радукану, Остапенко, Андрееску, в меншій мірі Стівенс, Кенін, оті хоча б показували рівень
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
всі були за Жабер
Я теж на початках фіналу вболівав за Джабір.

Але, за результатами гри, чомусь її зовсім не шкода...

А от з польської студії виніс інше враження - що вболівали не за вміння спортсменки, а за її позицію "амбасадорки арабського світу у спорті"
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А чому така образа на чешку? Теніс - це робота, схрєналі вона має працювати за малі гроші?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
nataba, через таких випадкових шоломниць, на раніших стадіях напівпорожні трибуни на матчах жінок. В США на US Open на 20тисячному стадіоні одне відлуння буде бігати по стадіону
Теніс - це робота, схрєналі вона має працювати за малі гроші?
невиправданно великі гонорари у жінок на шоломах. Порожні трибуни на півфіналах 3-х шоломів у жінок
А такі я Вондрушова вилітають у 1-2 колі на простеньких турнірах, де переможець отримує по 85-100 тис, а не 3млн $ як тут
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
stone, я ніяким боком не дотичний до проф. таємниць тенісистів.
Мабуть, більше знаєте, тому й плюсанув.

Але кобіті 28 років і за плечима вже два (а зараз три) програних фінали Уімблдону. Що ж це, якщо вже не час приборкати нерви?
(У варіант що злила перемогу букмекерам якось не віриться!)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
nataba, та я просто з юності дивлюся теніс. Раніше у жінок було більше спортсменок, які хотіли бути 1-ю ракеткою, чи просто вигравати турніри. Зараз менталітет у них змінився, одиниці хочуть бути уснішними в плані результатів (що передбачає і успіхи на інших турнірах, а не на 4 шоломах і wta 1000 де 1млн і вище гонорар).
Внаслідок всього цього, тв купівлі WTA туру впали, публіка не ходить на їх матчі, малі турнірі взагалі ледве жевріують
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Зараз менталітет у них змінився, одиниці хочуть бути уснішними в плані результатів
Я правильно вас зрозумів що і Світоліна просто задовільнилася заробітком у 600 тис. фунтів і звільнила зусилля? Хоча могла-б постаратися поборотися за найвище.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
nataba, Світоліна то протилежний випадок, при слабкому тенісному таланту, на одному характері і самовіддачі більше 5 років була в топ 10.
А конкретно про цей турнір, то їй просто не пощастило, 3 важкі матчі підряд з 3 суперницями, які брали шоломи і всі 3 були 1 ракеткою світу свого часу. Дуже важкі матчі були, як фізично, так і ментально. По суті у Жабер щось схоже було, просто в неї бувають ще проблеми з фізикою
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
stone, не буду сперечатися, логічно все пишете.

Зауважу лише що не менш логічної аргументації на користь діаметрально протилежної вашій точці зору на це все теж не бракує ;)
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
nataba, я жіночий теніс мало зараз дивлюся, Світоліну ясне діло дивлюся, бо з України. А так чоловіків цікавіше дивитись, просто проблема в тому, що Федерер закінчив, Надаль по суті також, Джоковіч рік-два лишилось, Алькарас (побачимо) і далі може бути яма як у жінок, де спортивні результати не цікавитимуть, тільки $ на топ турнірах і контракти від спонсорів (Радукану, Осака, Нішікорі)
 
Зверху