Теніс

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
чоловіків цікавіше дивитись
Ну це очевидно. Причому навіть не в рази, а на кілька порядків! :)

Щодо "ями" в якості гри з-за неминучого відходу великих - не згоден!

Вже зараз на зміну тій трійці є унікум Алькараз, який використовує елементи гри кожного. Та й всі інші з першої двадцятки теж прогресують щороку. Може й хто різко вистрілить.

P.S. І ще одне. Давайте не забувати що у різних жінок самопочуття у критичні дні може різнитися у рази і навіть на порядки!
А ці періоди ніколи ніким не афішуються.
То й, думаю, чимала кількість несподіваних поразок ведучих спортсменок може бути власне тим обумовлена...
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Я, як дядько, котрий дивиться теніс вже 25 років, дуже багато і не тільки "наших" скажу: Жабер йшла фаворитом тому що в неї вищій посів, тому що в неї другий фінал поспіль, тому що вона обіграла Сабалєнку котра вела сет і брейк, та ще багато різних причин. До її нації це немає жодного стосунку.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
суті за гроші, як % 80 у WTA турі. 0 трофеїв в турі до цього,
Я вас розчарую, але в турі за гроші грають всі окрім першої ракетки. Це мені казала людина в минулому топ 5, гадаю так і є.
А чому така образа на чешку? Теніс - це робота, схрєналі вона має працювати за малі гроші?
Праця всього життя яка знищує здоров'я та психіку
одиниці хочуть бути уснішними
Що ви верзете...
жіночий теніс мало зараз дивлюся,
Ось з цього й починайте.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
До її нації це немає жодного стосунку
Про все спортивне, рейтинги і посіви погоджуюся.
Лише поділився побаченним з польської студії, де близько години перед матчем детально оповідали про популярність Джабір в арабському світі, її суспільну діяльність, смішливий характер і т.д і т.п.
За чешку навіть хвилини не вставили.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Я б не перебільшував. Зараз він молодий здоров'я багато ще. Як на мене він дуже покладається на силу. Що буде через рік. Згадайте Дельпотро, Тіма який дуже багато грав. Як на мене Алькараз це не більше 4 шоломів за кар'єру
Post automatically merged:

Давайте не забувати
Я б оцей сексизм сюди не тягнув. В попередніх зустрічах Рибакіна та Сабалєнку хотіли її пробити. Вчора удари були зовсім іншими, розкачати, потримати. Бенчіч в третьому колі мала 2 матчболи при схожій тактиці
 
Останнє редагування:

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Як на мене він дуже покладається на силу.
Він прогресує технічно і розумово, якщо ще рік-два тому упор був винятково на швидкість, то на сьогоднішній день вже чи не краще за Нолі вкорочує.

А прогнозувати кар'єру в тенісі - справа невдячна.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Та який то сексизм? Це об'єктивна реальність!
Я не стверждую що місячні кожного разу викликають неминучий спад у якості гри, але й зовсім відкидати той фактор, на мій погляд, не варто.
У одної одні прояви, у іншої - інші. Психічний стан теж може впливати, відомо ж що у багатьох жінок в ті дні роздратованість значно збільшується...
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Я маю на увазі- зараз, де грають колясочники, оце характер у хлопців. Треба у нас теж розвивати для інвалідів війни.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
І хто там казав що Карлос не унікум? ;)

Навіть Нолі у своїй післяматчевій промові висловив здивування тим, як швидко Алькаразу вдалося адаптуватися до гри на траві!
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
nataba, я дуже стримано відношуся до таких авансів. Коли я вперше бачив Дельпотро теж так вважав як Ви, але але але. Гра дуже цікава, але залишуся при своїй думці що більшою мірою це молодість і перевага у фізиці. 36 років нікуди не сховаєш
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
більшою мірою це молодість і перевага у фізиці. 36 років нікуди не сховаєш
Джокович грав фінал на верхній межі (а подекуди й за тією межею) своїх технічних та інтелектуальних можливостей! І це факт.

Але покажіть мені ще якусь "молодість", окрім Карліто, яка була б в змозі той його рівень перемогти?

Ото-ж бо й воно, зрозуміло що у цілому перемогла не "сила та молодість" а вона теж - і плюс унікальне вміння хитрувати в грі не гірше за "старість"! ;)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Хто зараз жіночій тур демонструє взагалі?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А так можна було?

Российскую теннисистку Веру Звонареву не впустили в Польшу на турнир WTA, сообщили в МВД Польши.

Спортсменка прилетела в Варшаву из Белграда по французской визе 21 июля.

Звонареву не пустили в страну «по соображениям государственной безопасности», поскольку она «находится в списке лиц, чье пребывание нежелательно на территории Польши».

В итоге теннисистка улетела в Подгорицу, сообщили в ведомстве.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Звонаревой давно пора на пенсию
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Украинская и российская теннисистки обменялись рукопожатием после матча в Мельбурне

На юниорском чемпионате Australian Open россиянка Влада Минчева 20 января обыграла украинку Елизавету Котляр. После этого спортсменки обменялись рукопожатием.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ворон ворону? Типа теннис спорт для богатых, а богатые уже договорились?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Kritik, проще. Теннис практически не зависит от федерации, где спортсмен может решать сам за себя. Насколько правильно это другой вопрос.
 
Зверху