Технические вопросы Интертелеком

Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Biker XTR, щось інтер дохне.Останній тиждень в місті Чоп сигнал тримається на одній поділці, або зовсім зникає.При тому, що раніше в тому ж місці була повна мережа. Про інтернет я вже відписувався у відведеній для того темі, показники такі ж. Я вже навіть грішним ділом планував переходити на голосові тарифи і використовувати інтер як основний...
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Biker XTR, Я вже навіть грішним ділом планував переходити на голосові тарифи і використовувати інтер як основний...

если успокоит, осмелюсь заявить, что на интере при звонке с одной "палкой" или со всеми "палками" никак не отразится на качестве принимаемой-передаваемой речи.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Вы заблуждаетесь, основываясь на своём личном опыте.
Нічо він не заблуждається. Так воно і є. У кожного провайдера в договорі для рядових абонентів прописано, що швидкість надається до-енної кількості мегабіт. Ця приставка до дозволяє провайберу не гарантувати точну заявлену швидкість, а лише наближену. На практиці виходить, що швидкість постійно коливається. Наприклад, в мене тп 20 мбіт\сек, а в реалі швидкість регулярно, але довільно коливається в межах 3-20 кбіт\сек (але, як правило, майже завжди є 20). І пред"яву провайдеру не можна подати, бо поки додзвонишся, поки майстер подивиться, швидкість піднімається, і нічого вже не докажеш. В мене це вже другий провайдер, а умови договору і проблеми із швидкістю однакові. Вийнятком є лише випадок, коли укладається договір, де вказано, що надається виділений канал із фіксованою швидкістю, без хитрого слова до.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
І не забудь сказати, що ціна в такому випадку значно вища. І по такій ціні, ніхто, навіть любителі гарантованих швидкостей, підключатись не буде :)
 
Реєстрація
24.03.15
Місто
Волынь
Подскажите пожалуйста, каков срок действия номера в коробочном решении после даты последней абонентской активности?
 
Реєстрація
24.03.15
Місто
Волынь
А можно про режим восстановления чуть подробнее? Или ссылку где можно почитать?
С ув.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
А можно про режим восстановления чуть подробнее? Или ссылку где можно почитать?
С ув.

Из этого режима выводится в обычное рабочее состояние очень просто: подключиться как обычно и выкидывает на страничку восстановления с одной единственной кнопкой "Восстановить", жмем ее и через минут 15-20 номер, тариф какой был, а также деньги на счету, если были, восстанавливаются в исходное состояние.
 
Реєстрація
12.01.12
Місто
..Репки
Ну вот...как только дождь и сразу нету инета )))
В указанном доступе отказано, логин/пароль не опознано. Прелесно ))
 

Aspire

PL) maker
Реєстрація
01.11.07
Місто
Харьков/Слобожанский
Телефон
Xiaomi Mi9
Ну вот...как только дождь и сразу нету инета )))
В указанном доступе отказано, логин/пароль не опознано. Прелесно ))


Один я абсолютно не вижу связи между дождём и авторизацией?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня на одном из модемов подопечных аналогичная фигня. Пока перешли на GSM.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ну вот...как только дождь и сразу нету инета )))
В указанном доступе отказано, логин/пароль не опознано. Прелесно ))

Дело не в дожде, а в 1-м числе месяца.. :rolleyes: Пора бы уже привыкнуть.. ;)
 
Реєстрація
23.09.12
Місто
Луганск, Северодонецк
Доброго дня. В мене така проблема. Купив модем Хуавей ЕС 122 (Лицевий рахунок 2662294), підключив до тарифу «Супер 3G планшет 40». Приєдную його до ноутбука, але зв’язку не має.
Селище Сизе (Станично-Луганський район Луганської області). На скільки мене відомо у цій місцевості є дві базові станції у Ольховій та у Станиці-Луганській. До селища Сизе близько 10 км.
Підкажіть, що можна зробити щоб з’явився інтернет?
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Так может это те самые проблемы, про которые написали в соседней теме по Днепропетровской и Донецкой области...
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
ближайшие БС в 30-45 км от меня.
жалуюсь на покрытие.
ответ технарей: "расширение не предусмотрено, но вот в 50 км мы планируем поставить БСку".
зачем издеваться и писать про еще более дальнюю для меня БС?
кто-то в Интере проверяет подобные ответы технических специалистов?
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Есть ли у Интера еще голосовые каналы связи кроме 284? Или все остальные ЕВДО вещают?
 
Зверху