Толерастія на форумі

Статус
Закрита.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Не хотілося б перегину палиці по толерантності на форумі. Думаю що писати циган, негр, москаль, хохол і т.д. в контексті без переходу на особистості і наміру образити співрозмовника це нормально. Дозволимо обходитись без афроукраїнців та інших прогресивних течій...
 

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Мне кажется, что человек, который в названии темы намеренно коверкает слово "толерантность" таким образом, эту самую толерантность не готов обсуждать.
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Тема навяна діалогом:

Тобто, якщо я купую у цигана або наркомана телефон, і не бачив, що він його вкрав - то я автоматично не купую крадене?

Будь ласка, приберіть дискримінацію певної етнічної групи з вашого ориігінального тексту - це дике узагальнення.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Тю! Так то кнедлик так пытается прохайпиться на споре с местным сенсеем :) Никакого подтекста, просто хайп.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Людина, яка показує себе борцуном за суверинітет, а потім хизується, що перебувала в окупованій частині Кіпру не може бути серйозно сприйнята.
Окрім того пропагує купівлю відверто неліцензійних ключів на ібей і відразу шельмує піратство.
Сучасні подвійні стандарти, нічого дивного. Треба звикнути.
Це життя.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Тема навяна діалогом:

Тобто, якщо я купую у цигана або наркомана телефон, і не бачив, що він його вкрав - то я автоматично не купую крадене?

Будь ласка, приберіть дискримінацію певної етнічної групи з вашого ориігінального тексту - це дике узагальнення.
а где здесь вопрос толерантности поднят? Или разницу в словах пан ктн не видет. Вижу, что действительно проблема есть да не там.
Post automatically merged:

що перебувала в окупованій частині Кіпру
то есть причин пересечения в ноль не видишь?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Не хотілося б перегину палиці по толерантності на форумі. Думаю що писати циган, негр, москаль, хохол і т.д. в контексті без переходу на особистості і наміру образити співрозмовника це нормально. Дозволимо обходитись без афроукраїнців та інших прогресивних течій...

Я - українець і у мене є рідні у Москві, а також є друзі серед представників ромської національности, маю знайомих серед тих, які мають відмінний колір шкіри (трохи жовтіший, трохи темніший чи більш темніший), але у них у всіх є імена! Я вважаю, що ображати людей за національною ознакою, кольором шкіри, віросповіданням, віком, статтю, соц. статусом, мовою, фізичними обмеженими можливостями - це огидно! Більш того, це захищені риси ООН. Якщо вже це є предметом торгу на цьому форумі, то мені точно буде тут некомфортно.

Для тих, кому ліньки ґуґлити, ось пряме посилання на відповідну статтю https://www.sheffield.ac.uk/hr/equality/focus/2.5491/protected#:~:text=The Equality Act covers the,now called `protected characteristics´.

ПС "Толерастія" - це така хвороба голови, як я розумію?
 
  • Like
Реакції: idea

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Комуняку на гіляку!
Комуністів тут ніхто ж не захищає чи й такі найдуться?
Я думаю Ромов, темнокожих и людей с нетрадиционной ориентацией среди участников форума тоже нет. Но если будут, но их чувства оскорблять нельзя.
А комуняк нет (как вида), их же запретили:)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
....у секти ісмаїлітів було таке гасло: "Люби свою віру - але не гудь інші". Тобто толерантні аж далі нікуди. Але й асасинів з них вийшло - мама не горюй скіки... (Це так, репліка в бік куліс).
Post automatically merged:

...навздогін. Я людина досить інтернаціонального походження, тай ще російськомовна; але стара теза "Свій до свого по своє" мені дуже до вподоби...
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
У меня один дед был ЦЫГАН :cool:
А второй дед был немец, Карл. (имя у него было Карл, а отец мой - Карлович).
А мать у меня была коммунистка (её, беременную мною, принимали в партию, так что номинально и я - коммунист тоже :ROFLMAO:)
Я был пионером и комсомольцем.
Прапрадед был куркулём, с поместьем и млыном. Но его раскулачили и убили...
И теперь вопрос: должен ли я быть толерастом?.. :unsure:
та неее! Не надо мне это кино!
Правильно Макс сказал - "купить у цыган". Какого вы до него доклепались?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
представників ромської національности
Якщо б я говорив про нормальних ромів, я би так і написав. Але в себе на районі я постійно бачу саме циган, які тягнуть в переході та тролейбусах телефони та гаманці з рюкзаків у дівчат, особливо хто з дітьми, обносять гаражні кооперативи - виносять метал, ворують дроти та обпалюють з них мідь в сусідньому чагарнику. А мусорам пофігу, всі їх бачать, але навіть не хочуть бруднитися. Це сміття, саме про них пишу "цигани".
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Та оба крутых. Тот что немец - того даже я помню. Он был крутым автомехаником. Чинил в те годы тачки круто. Приколи, на 6 января, когда я мелким носил вареный рис по людям - давали 1рубль, или мелочушку. Ну кто то - трояк. Этот давал четвертак! 25рубасов! Баблище водилось... Это ещё до олимпиады было...
 
Статус
Закрита.
Зверху