Халява (можливість отримати щось безкоштовно)

Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Горецкий, Там дають номер для прийому смс чи тільки інтернет?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Пришёл, но код не сработал, поскольку после регистрации сразу начислило 500Мб. В поддержке объяснили, что регистрация была по реф ссылке, поэтому только что-то одно начислят.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Перевірив, гіг дало при реєстрації, але есім в мережі не реєструється
upd: вже зарееструвалось і автоматичному режимі, потрібно було почекати 5 хв
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
А як дізнатись власний ескімо-номер? :)
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
А як дізнатись власний ескімо-номер? :)
нема його. Я запитав:

Eskimo eSIM is a data-only plan for internet access, so it doesn't include a mobile number to receive/make voice calls or receive/send SMSes.

However, Eskimo can be used for Voice and Video call services such as WhatsApp, Skype, WeChat, Line, KakaoTalk etc. Please note that Google Voice might only be able to receive and not place calls.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Підходить для всіх, у кого телефон підтримує технологію eSim.
На Чорну П'ятницю оператор Yesim влаштував акцію. Поповни на 20 євро рахунок та отримай 10 євро бонусом. Але з'ясувалося, що ці 10 євро можуть отримати взагалі всі як нові, так і старі користувачі!
Зареєструватися та автоматично отримати вітальні 2 євро на рахунок (мені не дали)
На сторінці поповнення рахунку ввести промо-код BF1000.
Готово, ваш баланс – в теорії 12 євро! (У мене 10 євро бо 2 євро за реєстрацію чомусь не дали))
+5євриків
1704042117504.png

So, in the spirit of the season and embracing our unexpected generosity, we're thrilled to present you with this unique promo code: HAPPY2024
Yes, you read that right - the code will bring you 500 Ycoins ( 5 EUR) that could be used on Data Packages or Virtual Numbers anytime during the next year.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Мопед не мій ;)

Есть в Google Play такая программа. Называется Firsty https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsty.app

Работает только на телефонах с встроенной eSIM.
Бесплатный интернет, на данный момент в ЕС, США, Швейцария и Турция. Финансируется за счёт рекламных роликов. 1 раз в час смотришь и дают тебе безлимит на скорости 300 кб/с.
 
Зверху