Халява (можливість отримати щось безкоштовно)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:
Реєстрація
15.03.12
Місто
Кропивницький
Кожному своє
Апд: в березні обіцяють розштрити перелік країн, в якому є Україна
Ті, хто купує телефони з підтримкою есім можуть і тариф собі оплатити 😀
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Sankosan, не факт, наприклад, багато власників огризків катають маршруткою і виплачують кредит на телефон.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Мопед не мій ;)

Есть в Google Play такая программа. Называется Firsty https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsty.app

Работает только на телефонах с встроенной eSIM.
Бесплатный интернет, на данный момент в ЕС, США, Швейцария и Турция. Финансируется за счёт рекламных роликов. 1 раз в час смотришь и дают тебе безлимит на скорости 300 кб/с.
ждем))

ГЛОБАЛЬНЫЕ МОБИЛЬНЫЕ ДАННЫЕ
В УКРАИНЕ​

Вскоре!
Следите за обновлениями нашей расширяющейся сети. Мы активно работаем над расширением зоны покрытия и стремимся обеспечить глобальную связь с 25 марта 2024 года. Следите за обновлениями нашей расширяющейся сети!
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Только нет возможности есим загрузить. на айфон :unsure: где ее искать в приложении? :oops:
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
може вже пора не мислити стереотипами? це просто телефон
Та какие стереотипы, просто телефон по цене 10, 20, 30...-ти таких же просто телефонов)
Де такі дешеві телефони?
В мене iPhone не відношу себе до заможних , в моєї мами iPhone 7 дістався від мене, до того був se 1.
 
Реєстрація
15.03.12
Місто
Кропивницький
може вже пора не мислити стереотипами? це просто телефон
Та какие стереотипы, просто телефон по цене 10, 20, 30...-ти таких же просто телефонов)
Де такі дешеві телефони?
В мене iPhone не відношу себе до заможних , в моєї мами iPhone 7 дістався від мене, до того був se 1.
По 2000 є багато китайських телефонів
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
може вже пора не мислити стереотипами? це просто телефон
Та какие стереотипы, просто телефон по цене 10, 20, 30...-ти таких же просто телефонов)
Де такі дешеві телефони?
В мене iPhone не відношу себе до заможних , в моєї мами iPhone 7 дістався від мене, до того був se 1.
По 2000 є багато китайських телефонів
А якщо мені не потрібен китайський телефон, дублюючі додатки і геморой з рекламою вспливаючою і т.д. Якщо я не хочу шукати на Алі чи десь в Китаї ці телефон, без підтримки наших операторів і т.д.?
 
Реєстрація
15.03.12
Місто
Кропивницький
може вже пора не мислити стереотипами? це просто телефон
Та какие стереотипы, просто телефон по цене 10, 20, 30...-ти таких же просто телефонов)
Де такі дешеві телефони?
В мене iPhone не відношу себе до заможних , в моєї мами iPhone 7 дістався від мене, до того був se 1.
По 2000 є багато китайських телефонів
А якщо мені не потрібен китайський телефон, дублюючі додатки і геморой з рекламою вспливаючою і т.д. Якщо я не хочу шукати на Алі чи десь в Китаї ці телефон, без підтримки наших операторів і т.д.?
Вони в кожному магазині продаються. Багато людей їх купує, бо у нас не Швейцарія. Ваше питання було у тому, що не можно за вартість айфона купити десятки телефонів на андроїді. Дуже сумнівної якості, але можна без жодних проблем.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
може вже пора не мислити стереотипами? це просто телефон
Та какие стереотипы, просто телефон по цене 10, 20, 30...-ти таких же просто телефонов)
Де такі дешеві телефони?
В мене iPhone не відношу себе до заможних , в моєї мами iPhone 7 дістався від мене, до того був se 1.
По 2000 є багато китайських телефонів
А якщо мені не потрібен китайський телефон, дублюючі додатки і геморой з рекламою вспливаючою і т.д. Якщо я не хочу шукати на Алі чи десь в Китаї ці телефон, без підтримки наших операторів і т.д.?
Вони в кожному магазині продаються. Багато людей їх купує, бо у нас не Швейцарія. Ваше питання було у тому, що не можно за вартість айфона купити десятки телефонів на андроїді. Дуже сумнівної якості, але можна без жодних проблем.
я купляю телефон на 4-5 років, условні 25 тис. це 5 тис в рік на ваші умовно дешеві телефони.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
iPhone то це типу Еліта
Еліта (в сенсі грошових можливостей) - це коли купити новий айфон (авто, хату, тощо), то як пересічному сходити у громадську вбиральню за 10грн.

я купляю телефон на 4-5 років,
Точно не еліта, в тих смарт довше 1 року зазвичай не затримується, бо виходе нова модель.

Ті, хто купує бу огризка, типово хочуть відчути частку "лакшері" лайфстайлу, з яким теперішнє суспільство ототожнює власників ябкової продукції, які яскраво "живуть" в інстаграмі, а як там направді - мало хто бачить.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
може вже пора не мислити стереотипами? це просто телефон
Та какие стереотипы, просто телефон по цене 10, 20, 30...-ти таких же просто телефонов)
Де такі дешеві телефони?
В мене iPhone не відношу себе до заможних , в моєї мами iPhone 7 дістався від мене, до того був se 1.
По 2000 є багато китайських телефонів
А якщо мені не потрібен китайський телефон, дублюючі додатки і геморой з рекламою вспливаючою і т.д. Якщо я не хочу шукати на Алі чи десь в Китаї ці телефон, без підтримки наших операторів і т.д.?
Вони в кожному магазині продаються. Багато людей їх купує, бо у нас не Швейцарія. Ваше питання було у тому, що не можно за вартість айфона купити десятки телефонів на андроїді. Дуже сумнівної якості, але можна без жодних проблем.
я купляю телефон на 4-5 років, условні 25 тис. це 5 тис в рік на ваші умовно дешеві телефони.
Я купив китайський телефон за 100$ 4 роки тому. Мене в ньому все влаштовує, акумулятор ще дотепер тримає 1-2 дні (залежно від використання), є nfc, 2 камери, 2 сім. Що я зробив не так? :cool:
І зразу скажу, що можу собі дозволити і iPhone, просто не розумію за що там платити такі гроші.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Мопед не мій ;)

Есть в Google Play такая программа. Называется Firsty https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsty.app

Работает только на телефонах с встроенной eSIM.
Бесплатный интернет, на данный момент в ЕС, США, Швейцария и Турция. Финансируется за счёт рекламных роликов. 1 раз в час смотришь и дают тебе безлимит на скорости 300 кб/с.
Щось встановив, а реєструвати eSim не дає..
Телефон підтримує якщо що.
 
Зверху