3Mob як основний оператор

Реєстрація
30.10.08
Місто
в зоне АТО
Телефон
Meizu M8c
Re: UTEL як основний оператор

Подскажите, если купить телефон с HSDPA и использовать с картой Утел, качество связи улучшется или он только для интернета и видеозвонков?
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Re: UTEL як основний оператор

C1Phone, ХСДПА только для инета. На остальное не влияет (в тч и на видеозвонки)
 

MorRex

Заблокирован
Реєстрація
27.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Hero
Re: UTEL як основний оператор

качество связи улучшется или он только для интернета и видеозвонков?
качество звука утел-утел намного лучше, чем в gsm.Но улучшения замечал только на БенкюСименсе и нокие, в СЕ изменений я не услышал
 
Реєстрація
30.10.08
Місто
в зоне АТО
Телефон
Meizu M8c
Re: UTEL як основний оператор

качество звука утел-утел намного лучше, чем в gsm.Но улучшения замечал только на БенкюСименсе и нокие, в СЕ изменений я не услышал

Звоню с утела на городские, связь просто сказка. Поэтому и спрашивал о HSDPA.
 

3_D

свалился с луны
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi
Re: UTEL як основний оператор

MorRex, я ощущаю разницу в голосе, когда в роуминге от Би и когда в чистом Утеле
в последнем очень пристойно, СЭ - Тира
 
M

mykyt

Guest
Re: UTEL як основний оператор

Прівєт Всім!!!
І я на Юфемілі з Франківська. Завжди в телефоні тепер Утел. Старий Діджус вставляю раз в тиждень, щоб перевірити пропущені, якщо є. Якщо З Діджуса дзвонити на Діджус то відразу за з'єднання знімає 29 коп, а з Утела можна поговорити десь 25 сек за ці ж гроші. Це вигідно при коротких дзвінках на інші оператори. А для повної економії раджу я ВАМ дзвонити через SIP. Для цього треба на Сімбу поставити прогу FRING. Зареєструватись на http://www.intervoip.com/en/websignup.php і купити поповнення www.betamax.ru. Потім ввести настройки профіля в прозі Fring. Дзвінки будуть по 4.5 євроценти на всі мобільні по Україні, а в багато інших країн значно дешевше!!!
Див. тарифи http://www.intervoip.com/en/calling-rates.html#letu
 

KSupalo

Константин
Реєстрація
26.10.07
Місто
Человек Мира
Телефон
Xiaome Readme 3x
Re: UTEL як основний оператор

сипнет работает, но 4,5 евроцента + там снимают каждый день что-то + качество никакое...
Юзаю сипнет на россию = sipnet.py
Утел конечно с этим тарифом рулит, жаль что такой тариф один, останые тарифы так-себе...
 

Desperado

free-rider
Реєстрація
08.08.08
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S5 + Fly Q420
Re: UTEL як основний оператор

все-таки дивно чому утел тримає ціни на інші оператори не менше 70 коп. навіть із екстрахвилинами не дуже так і вигідно. Може це своєрідний договір із Білайном? Скажем, якшо би вартість дзвінка була не 70коп а 60коп, то я би суперлайф взагалі відклав в сторонку, хоч там і 50коп. А так покишо частіше телефоную на інші номери із Лайфа
 
Реєстрація
29.06.08
Місто
Sumy
Re: UTEL як основний оператор

У меня Ютел как основной, до этого был на супер LIFE, тариф Юфемели, все 5 карточек в сети, звонки бесплатно между ними, 5 коп инет, и 25 коп на стационары, и что ещё нужно для полного счастья? ну разве что покрытие за городом поболее...
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
Re: UTEL як основний оператор

У меня Ютел как основной, до этого был на супер LIFE, тариф Юфемели, все 5 карточек в сети, звонки бесплатно между ними, 5 коп инет, и 25 коп на стационары, и что ещё нужно для полного счастья? ну разве что покрытие за городом поболее...

Як мало потрібно для повного щастя!!?
Сьогоднішнє покриття Utel, як для оператора, що прицює на ринку 1 рік ну досить не погане. НЕ думаю, якщо б КС, МТС, про life:) взагалі не говорю, стількиж покрити.

Тарифи? Так Юфемілі Супер!!! Та й Ютрай при такому розвитку мережі хороша пропозиція, ви зрівняйте покриття Піплнет і їх же покриття. Це при тому що мережа в них CDMA!!!

Реально, проблема Ютел в українському ринку:
ринок переповнений, практично всі ті хто хотіли мати мобільний, вже його мають. Відбувається боротьба, лише за ту групу абонентів які ще повністю не визначились з оператором. Люди, які реально користуються мобільним звязком для роботи чи дому, не будуть кожні півроку міняти оператора...

200%, що вихід 3G від КС, МТС чи life:) буде мати більший ажіотаж. Тоді можна буде побачити людей які користуються відеодзвінком і на вулиці.
НА частотах 2100 Hz проект Ютел стає ще більш невдалим...
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Re: UTEL як основний оператор

ви зрівняйте покриття Піплнет і їх же покриття. Це при тому що мережа в них CDMA!!!
Катаюся зараз по Західній (до Франківська нажаль не потрапив) - в містах проблеми з покриттям відсутні, на відміну від U .
200%, що вихід 3G від КС, МТС чи life:) буде мати більший ажіотаж.
мільйони користувачів в один момент спробують хвалене 3ж, і хотспоти жсмщиків враз полягають - це моє бачення

Добавлено через 5 минут
Знакомый перешел с основного пиплов на Утел - в результате поменял шило на мыло (дома на 1м этаже хрущевки -115дБм, Зп), но все же это лучше, чем отсутствие сети по 12ч в бизнес-время :D
 
Останнє редагування:

lav

Контора пишет!
Реєстрація
09.10.08
Місто
Одесса
Телефон
Нексус 4+Microsoft Lumia 640 XL+модем от КС
Re: UTEL як основний оператор

Я начну пользоваться Утелом как основным (Юфемели) после введения Лайфом изменений в Свободном (т.е. с 20-го числа). От лайфа конечно не откажусь пока, но внешсеть и СМС будут с Ютела
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: UTEL як основний оператор

Катаюся зараз по Західній (до Франківська нажаль не потрапив) - в містах проблеми з покриттям відсутні, на відміну від U .
А можна більш детально? По яких саме містах?
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
Re: UTEL як основний оператор

А можна більш детально? По яких саме містах?

Також цікаво! Де це він катається, в маршрутках по Львову, Хмельницькому, ні, а може Рівному? Вже десь читав, що в Рівному на радість абонентів Піплнет запустили мережу. Нарешті спромоглися! На оф. сайті Піплів і далі висить інфа про покриття до кінця року 2008 року не тільки обл. центрів, але й більших міст. Думаю скоро прийдеться їм змінити дату... і такими темпами аж до 2013 року.

На рахунок UMTS-900, можливо і буде розвиватись, в обзорах останніх телефонів СоніЕріксон і Нокіа, замітив наявність підтримки й 900Hz.
Хоча!? Ще 1-2 роки не видавати ліцензії на 3G і оператори задумаються про 4G(LTE).

Цікаво! На яких частотах це LTE планується для роботи в Європі?
 

KSupalo

Константин
Реєстрація
26.10.07
Місто
Человек Мира
Телефон
Xiaome Readme 3x
Re: UTEL як основний оператор

Я начну пользоваться Утелом как основным (Юфемели) после введения Лайфом изменений в Свободном (т.е. с 20-го числа)
Вот так штука - лайф толкает народ в Утел... Стоит задуматься лайфу и Утелу... :)
 
Зверху