4PDA

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Howl, в такому випадку будь-який інтернет ресурс де-факто не може бути аполітичним, тому що має дотримуватися законів країни хостингу. До речі, 4pda.ru досі заблокований на росії, працює дзеркало. А як у нас з цим? Індексацію яндекс вже прибрали з реду?
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Скажу так після 24.02.2024 почав спілкуватись на українській мові як і багато українців які туди заходять. Спочатку все тупо видалялись, були карточки, попередження. Зараз ніхто нічого не видаляє на українській мові просто всі розуміють один одного і спілкуються кому як зручно.
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Apple нещодавно заплатила купу штрафів в бюджет рф.
Ага, ось з вiкi:
В феврале 2023 года Apple заплатила штраф в 906 млн рублей за злоупотреблением монопольным положением на рынке программ для мобильных телефонов. Штраф был наложен Федеральной антимонопольной службой.

3 августа 2023 года московский суд оштрафовал компанию Apple на 400 000 рублей за неудаление из приложений и подкастов контента, относящегося к конфликту на Украине и признанного в России недостоверным.
Якого хєра Рашка щось вимагає з компанії, яка пішла з їхнього ринку? Чи Еппл не повністю пішла, як я розумію?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Google також слідує всьому брєду від руснявих законодавців, Apple нещодавно заплатила купу штрафів в бюджет рф.
Ага, я літаю 150 км/год і плачу штрафи щоденно. Це значить я притримуюся ПДР. Сука, ці тези прямо проходять з ватних ресурсів в рот, оминаючи мозок.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Еппл не повністю пішла, як я розумію?
Припускаю що вартість ще не розпроданого еплівського майна там на порядки перевищує вартість штрафів.
У спробі його врятувати і платять.
 
  • Like
Реакції: Dawn

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Ага, я літаю 150 км/год і плачу штрафи щоденно. Це значить я притримуюся ПДР.
Це значить, що ти хочеш їздити далі в цій країні
Сука, ці тези прямо проходять з ватних ресурсів в рот, оминаючи мозок.
До чого тут це? Я ватан, тому що відвідую 4pda? Ну, ок. Завжди дивувала твоя обізнанність тезами ватних ресурсів. Беззаперечно незаперечний останній аргумент у будь-якій дискусії(y)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Навіть в темах про український софт - Приват24, Монобанк etc. А деякі тамтешні бувші "наші" ще й клепають моди з російською мовою... Задовбався мінусовати.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
моди з російською мовою
Цікаво, а навіщо їм це в додатках українських банків? Хіба на окупованих територіях ще й досі наші банки в ходу?

Ну можу зорзуміти про який Total Uninstall для ПК.
Прога чудова, а автор - затятий русофоб, ту мову випиляв, то й русифікують кустарно.
 
Реєстрація
16.09.19
Місто
Kyiv
Скажу так після 24.02.2024 почав спілкуватись на українській мові як і багато українців які туди заходять. Спочатку все тупо видалялись, були карточки, попередження. Зараз ніхто нічого не видаляє на українській мові просто всі розуміють один одного і спілкуються кому як зручно.
ні, все набаго простіше. Підуть українці з тієї помийки - не буде реклами, не буде контенту, не буде державних рашистських грантів, не буде впливу на міски, прослуховування, не буде нічого.

Вони блокували Україну на початку війни, як усі інші інфопомийки з русні. Не провайдери наші блокували, а саме вони врубили наповну руснявий фаервол на деякий короткий час, а потім вимкнули, бо зрозуміли що якщо у них не буде інструментарію впливання на масси в України - то нахєр вони вибудовували цей увесь варезтрешак з купою вірусів усередені?

Русняві наволочі там здебільшего задля розповсюдження китайського або рашистького шпигунського комплексу для встановлення на смарти та інші портативні девайси власноруч. Це державна програма рашиських покидьків. Усілякі "драйвер пак солюшени" для вінди, усілякі "лінейджоси", мажиски, тощо - це завжди русняві афільовані мудаки, котри таким чином контролюють пристрої, або нарощують ботнети. Це завжди через пінь колоду зав'язане на "сколково" або блохєрів котрі "самі об'єктивні та незалежні" котри це популяризують.

За місяці три до повномасштабки купа торент трекерів з нуллдей троянами активізувалися навіть в старих роздачах. Вони за допомогою ресурсів котрі самі Українці зробили популярними у них, та по інерції зростання притягують як гравітація нових користувачі розповсюджують цим самим українцям усіляке лайно. Тікати звідтіля потрібно, та робити своє. Без русні, та з адекватною українською адміністрацією не афільовану з спец службами ворогів.

руборда, рутрекер, 4пда, інші помийки - повністтю кишать віруснею.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Вони блокували Україну на початку війни, як усі інші інфопомийки з русні.
Не блокували вони нічого. Просто там стояло купа всякої Яндекс-Мєтрікі і подібної аналітики яка заблокована з нашої сторони, тому сайт вантажився вічність. Якщо тоді відрубити Javascript усе чудово вантажилось, але було не дуже юзабельно, бо сучасні сайти без JS не дуже працюють
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Спочатку все тупо видалялись, були карточки, попередження.
Поскольку по их правилам общение ведётся на русском и частично английском языках. Общение на других языках — нарушение правил.

Зараз ніхто нічого не видаляє на українській мові просто всі розуміють один одного і спілкуються кому як зручно.
Это может быть пока или закрыли глаза на те темы про приложения, которые преимущественно пользуются украинцы.

руборда, рутрекер, 4пда, <...> - повністтю кишать віруснею.
Я жалоб не встречал на этих ресурсах, да и за такое их администрация наказывает.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Тікати звідтіля потрібно, та робити своє
Так а що своє вже зроблене чи активно робиться?
З контентом та його доступністю, подібними до того що пропонується на руборді, рутрекері, хабрі чи 4пда?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Скажу так після 24.02.2024 почав спілкуватись на українській мові як і багато українців які туди заходять. Спочатку все тупо видалялись, були карточки, попередження. Зараз ніхто нічого не видаляє на українській мові просто всі розуміють один одного і спілкуються кому як зручно.
Те, що видаляється - це нормально. На XDA також видаляються пости іспанською або російською. Й політика тут ні до чого.
Уявіть, що на реді з"явиться казахський патріот й почне тут писати виключно казахською.
Що з ним треба зробити? Спочатку попередити, потім заблокувати.
А писати українською на російському форумі - це не патріотизм, це невихованість(це так виглядає для відвідувачів сайту з усіх стран, крім України).
Не подобаються їхні правила(писати російською) - просто не заходь туди
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
писати українською на російському форумі - це не патріотизм, це невихованість(це так виглядає для відвідувачів сайту з усіх стран, крім України).
Для них скоріше це фронда. Від "невихованості" це дуже далеко.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
писати українською на російському форумі - це не патріотизм, це невихованість(це так виглядає для відвідувачів сайту з усіх стран, крім України).
Для них скоріше це фронда. Від "невихованості" це дуже далеко.
Коли я спілкуюсь на ХДА й якась холера починає писати іспанською, я сприймаю це саме так
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А хіба то не Тонга? :unsure:
Приналежність форуму визначається не доменом, а адміністрацією і комьюніті.
Червоний, якщо ви не помітили, теж не в домені .ua, але при цьому - є українським форумом.
 
Зверху