4PDA

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Адміністрація 4пда дійсно намагається займати нейтральну позицію. Але треба розуміти, що в російських реаліях після 24.02 «нейтральна» позиція в принципі не може бути нейтральною.
Сам був свідком ситуації, як у минулому році на форумі 4пда якийсь наш співвітчизник-троль писав під ніком «Слава Украине». І це тривало кілька тижнів, доки хтось (очевидно, якийсь ватан) не настукав. І то модери його не забанили, а просто заставили змінити нік.
Так що «не все так однозначно». Проте, звісно, в першу чергу варто користуватися українськими ресурсами, потім міжнародними, і вже в крайньому випадку російськими.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Пользуйтесь xda.

Хотя иногда 4pda замены нет. Недавно был вопрос по одному смарту (Lenovo для китайского рынка), так оказалось, что разблокировать загрузчик можно лишь указав почту Yandex (или, возможно, какую-то китайскую). На xda об этом, конечно, никто не знает.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
"лінейджоси", мажиски, тощо - це завжди русняві афільовані мудаки
вау, magisk та lineageos (в яких код відкрито валяється на гіті) навіть не підозрюють, що вони русняві мудаки...
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Ну воно дійсно логічно, що на руснявому ресурсі вимагають писати російською. Таке, мабуть, на форумі будь-якої країни буде, окрім більшості країн постсовка (за виключенням, мабуть, тільки Прибалтики) - тут все ще бояться образити рускоязичноє насєлєніє. Ну й не знаю як в багатомовних (ті ж Швейцарія та Канада) країнах із цим
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Прибалтики) - тут все ще бояться образити рускоязичноє насєлєніє.
Між тим, самі вони смертельно ображаються коли їх називають "Прибалтикою" замість "країни Балтії".
Резонно зауважуючи що перше - це назва совкова, яку і досі продовжують вживати ерефні пропагандони.
 
Реєстрація
02.09.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
Ну й не знаю як в багатомовних (ті ж Швейцарія та Канада) країнах із цим
Я можу помилятися, але не думаю, що там щось подібне є, мені 4пда потрібен тільки для варезу, в Європі тобі за таке бо-бо буде.

А якщо якась проблема буде, то вони підуть до офіціала, а не будуть якісь прошивки ставити.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
02.09.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
 
Зверху