Android для початківців

Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
а яка ідея при встановленній самсунгівскому номеронабирачі (який до того ж показує порядковий номер СІМ) встановлювати ще й гуглівсткйи?
Використання гуглоспама.
Truecaller кращий в цьому випадку (IMHO), алеж треба платити..
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
а яка ідея при встановленній самсунгівскому номеронабирачі (який до того ж показує порядковий номер СІМ) встановлювати ще й гуглівсткйи?
Використання гуглоспама.
Truecaller кращий в цьому випадку (IMHO), алеж треба платити..
Truecaller наче нормальний функціонал надає і в безкоштовній версії. Є трохи реклами в самому додатку, але ідентифікує/блочить справно.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
а яка ідея при встановленній самсунгівскому номеронабирачі (який до того ж показує порядковий номер СІМ) встановлювати ще й гуглівсткйи?
Використання гуглоспама.
Truecaller кращий в цьому випадку (IMHO), алеж треба платити..

поставить крякнутый...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
rikky, що це за "джентельменський набір" непотрібного лайна?))
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Попался сегодня телефон, а там «чистилок» и оптимизаторов штук 20. Я прям был в культурном шоке от увиденного. Кстати набор дамский, с проблемой тормозит и не хватает памяти.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Так, пішов шукати гогольдзвонилку...
Ага, Кочевник у 10му чистому відрі так:
1) мережа й інтернет
2) SIM-карти
3) клікаєш на конкретну сім, і там далі міняєш або колір, або назву, або і те, і те.
Але бачу, в Тебе це меню інакше.
 
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
щойно перевірив на телефоні Motorola в якому від моменту розпакування ніяких сторонніх додатків не встановлено. виключно стандартна Гугл-дзвонилка. потрібно зайти налаштування SIM де можна змінити колір, можна змінити назву, можна змінити мелодію, все що завгодно можна змінити. додаю скріншот
Screenshot_2024.jpg
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
О, а номер телефона у поле "Номер" у тебе получається внести? А то у мене не вносить :(
це поле недоступно до редагування. номер по дефолту записано на самій SIM картці і номер не може бути змінений в стандартному Андроїді. номер спочатку в мене відображався +380ААА корректно, але потім після заміни SIM картки (коли змінював на нову в салоні оператора) почало відображатися номер невідомий. оскільки болванки чисті (пластиковий SIM холдер) на них не прописаний номер, його активують в системі оператора, тому Андроїду немає звідки взяти інформацію.

PS якщо потрібно змінити "власний" номер на самій SIM картці, то можна вийняти SIM з телефону Андроїд, використати інші пристрої для зміни номеру, повернути SIM в телефон Андроїд, в результаті буде відображатись потрібний номер.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
О, а номер телефона у поле "Номер" у тебе получається внести? А то у мене не вносить :(
це поле недоступно до редагування. номер по дефолту записано на самій SIM картці і номер не може бути змінений в стандартному Андроїді. номер спочатку в мене відображався +380ААА корректно, але потім після заміни SIM картки (коли змінював на нову в салоні оператора) почало відображатися номер невідомий. оскільки болванки чисті (пластиковий SIM холдер) на них не прописаний номер, його активують в системі оператора, тому Андроїду немає звідки взяти інформацію.

PS якщо потрібно змінити "власний" номер на самій SIM картці, то можна вийняти SIM з телефону Андроїд, використати інші пристрої для зміни номеру, повернути SIM в телефон Андроїд, в результаті буде відображатись потрібний номер.
десь вже була аналогІчна дискусія.
Здається є велика залежність від виробника чи від оболонки конкретного смартфону
Маю 1+ Nord2T A13. Налаштування--Мобыльна мережа тиц по СІМ карті--Номер СІМ - редаговане поле. Що для ВФ СІМ, що для КС. Більш того ВФ СІМ карта в жодному телефоні тут не показувала номер, поки я не прописав вручну на теперішньому пристрої
Те ж саме на 1+ Nord2 A11 - поля редагуються

Були в руках декілька смартфонів на чистому Андроїді - в усіх поля редаговані.

Але ж до початку дискусії - при виклику мої пристрої відображабть тільки номери СІМ карт та оператора...
 
  • Like
Реакції: idea

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Були в руках декілька смартфонів на чистому Андроїді - в усіх поля редаговані.
Поля то редаговані, але зміни не зберігаються. Виходиш і... пусто :(
ну я ж кажу - у кого як. В мене на обох зберІгається
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Були в руках декілька смартфонів на чистому Андроїді - в усіх поля редаговані.
Поля то редаговані, але зміни не зберігаються. Виходиш і... пусто :(
ну я ж кажу - у кого як. В мене на обох зберІгається
Але та сімка після двох МНП
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
а яка ідея при встановленній самсунгівскому номеронабирачі (який до того ж показує порядковий номер СІМ) встановлювати ще й гуглівсткйи?
Використання гуглоспама.
Видалив нахрєн. Серед півсотні дзвінків за останні півроку лише один помічений як спам. І те після того, як я його сам помітив.
Ефективність як спам-фільтр ніяка.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
а яка ідея при встановленній самсунгівскому номеронабирачі (який до того ж показує порядковий номер СІМ) встановлювати ще й гуглівсткйи?
Використання гуглоспама.
Видалив нахрєн. Серед півсотні дзвінків за останні півроку лише один помічений як спам. І те після того, як я його сам помітив.
Ефективність як спам-фільтр ніяка.
Що саме видалив?
 
Зверху