Android для початківців

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
дзвонилка гугла показує інформацію з гуглокарт.
якщо там підв"язаний номер під чийсь інет-магазин - то так і напише.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У мене на чистому відрі досить добре фільтрують спам і меседжи, і дзвонилка...
Тобто шахраї дзвонять, часом, але червоний значок присутній.
А повідомлення навіть трошки довчилися. пару разів поскаржився і усі кредити і займи чешуть зразу в спам. Дуже активізувались останні місяці, при чому на обидві сім.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
купили телефон бабусі
що встановити щоб віддалено можна було вирішити проблеми якщо щось понатискає зайвого ?
є для андроїда щось типу енідеск,тімвювер щоб працювало норм ?
може в когось вже є такий досвід
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
віддалено можна було вирішити проблеми якщо щось понатискає зайвого
Я как-то писал уже, что андроид-телефон для бабушки нужно в первую очередь настроить. Например вывести ярлыки с фотами на рабочий стол, изменить dpi, чтобы эти иконки большими, типа 8 на экран, скрыть по максимуму программы(не знаю, все ли лончеры такое умеют), блокировать экран от изменений, отрубить все оповещения, чтобы они в шторке не болтались. По идее останется возможность ухом на что-то нажать во время разговора, но это в основном типа громкость или яркость изменить. Тогда удаленная коррекция будет намного легче.
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
віддалено можна було вирішити проблеми якщо щось понатискає зайвого
Я как-то писал уже, что андроид-телефон для бабушки нужно в первую очередь настроить. Например вывести ярлыки с фотами на рабочий стол, изменить dpi, чтобы эти иконки большими, типа 8 на экран, скрыть по максимуму программы(не знаю, все ли лончеры такое умеют), блокировать экран от изменений, отрубить все оповещения, чтобы они в шторке не болтались. По идее останется возможность ухом на что-то нажать во время разговора, но это в основном типа громкость или яркость изменить. Тогда удаленная коррекция будет намного легче.
не приживеться. Сам часто вухом нажимаю - літачок і гудбай связь.
Що старе, що мале - понтова молодь часто носить тел площиною в руці і говорить прямо у мікрофон.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
віддалено можна було вирішити проблеми якщо щось понатискає зайвого
Я как-то писал уже, что андроид-телефон для бабушки нужно в первую очередь настроить. Например вывести ярлыки с фотами на рабочий стол, изменить dpi, чтобы эти иконки большими, типа 8 на экран, скрыть по максимуму программы(не знаю, все ли лончеры такое умеют), блокировать экран от изменений, отрубить все оповещения, чтобы они в шторке не болтались. По идее останется возможность ухом на что-то нажать во время разговора, но это в основном типа громкость или яркость изменить. Тогда удаленная коррекция будет намного легче.
не приживеться. Сам часто вухом нажимаю - літачок і гудбай связь.
Що старе, що мале - понтова молодь часто носить тел площиною в руці і говорить прямо у мікрофон.

от тела зависит, не разу ничего не зажимал, ни ухом, ни чем другим...
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
не приживеться. Сам часто вухом нажимаю - літачок і гудбай связь.
Що старе, що мале - понтова молодь часто носить тел площиною в руці і говорить прямо у мікрофон.
На некоторых телефонах самолёт можно передвинуть в шторке в другое место, а то и вообще убрать из главной шторки.
 
  • Like
Реакції: idea

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
superpuper, Кочевник, встановив кілька разів підключивсь все ок
потім увімкнувсь якийсь режим тільки перегляду нічого самому віддалено натиснути не можливо
тільки синя рука відображається ніби можна показати куди натискати
як повернутись до повного керування
щось сам не можу розібратись (
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Розкажу про прикол який дуже дивний і тупий.
Як я раніше налаштовув дозволи на Андроїд старше 6 версії: ставив програми, налаштування - програми - всі програми, по назві (першим буквам назви) шукаю нещодавно встановлену програму і надаю дозволи вручну. Так було до нещодавно нормально для мене. А ось на новій прошивці одна з програм на хотіла після цього працювати хоча дозволи я надав. Виявилося, щоб вона запрацювала належним чином потрібно дозволи надати запустивши програму і в її діалогових вікнах надати дозволи (можна чи ні). Якщо в меню Андроїд як я робив то не буде працювати і навіть не буде потім питати цей дозвіл... Але якщо завжди так робити то є багато дозволів які ніколи і не побачиш, наприклад спливаючи вікна і будеш думати чого якось працює не так. Тобто деякі дозволи можна побачити лише в меню налаштувань Андроїд.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Розкажу про прикол який дуже дивний і тупий.
Як я раніше налаштовув дозволи на Андроїд старше 6 версії: ставив програми, налаштування - програми - всі програми, по назві (першим буквам назви) шукаю нещодавно встановлену програму і надаю дозволи вручну. Так було до нещодавно нормально для мене. А ось на новій прошивці одна з програм на хотіла після цього працювати хоча дозволи я надав. Виявилося, щоб вона запрацювала належним чином потрібно дозволи надати запустивши програму і в її діалогових вікнах надати дозволи (можна чи ні). Якщо в меню Андроїд як я робив то не буде працювати і навіть не буде потім питати цей дозвіл... Але якщо завжди так робити то є багато дозволів які ніколи і не побачиш, наприклад спливаючи вікна і будеш думати чого якось працює не так. Тобто деякі дозволи можна побачити лише в меню налаштувань Андроїд.
А що за додаток, дайте пощупать як він з дозволами працює
А взагалі то, на мій погляд, нема сенсу вмикати дозволи, якщо додатком не збираєшся прямо зараз користуватисбь. При увімкненні одразу і дозволи проставляються. В останніх версіях Андроїд є функція автоматичного відкликання дозволів для додатків, які довго не використовуються.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
які ж в такому випадку питання
Справа в тому, що для всіх інших додатків (яких у мене багато) було без різниці як надавати дозволи (оригінальна чи кастомна прошивка). А для WiFiman була різниця.
 
Зверху