Bluetooth-навушники

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
тю, уже забылось как на голубом глазу говорили что с найденной карты деньги оприходывают?
зачем так далеко ходить на голубой глаз? вон тут на реде был пассажир который описывал как карту потрошил...
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
А по мне так defunc с розетки вполне себе вариант. Брал еще до войны. До сих пор нормально работают. Правда не знаю как они с техникой эппл.
Звук хороший, затримка звуку нереально величезна, будь які активності окрім музики - суцільне пекло. Розсинхрон може сягати 0,7 секунди. Також часто навушники путають режими гарнітура/музика, включаєш музику - а звук як з рації. Без пекельних затримок їх навушники починаються з 3к, а це вже краще докласти пару гривень і купити нові AirPods.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Прийшов час замінити оригінальні airpods першого покоління. Повністю вони мене влаштовують, але користуюся вже четвертий рік, ліве вухо майже не чутно вже. Почав гуглити, ціни з нинішнім курсом просто космос, та і грошей наразі зайвих немає. Після пошуків інстаграмчик почав видавати тонни реклами з пропозиціями неоригінашьних airpods по ціні від 800 до 1600грн. Там навіть скріни з відгуками, повляв повністю як оригінальні, і звук норм і навіть на сайті еппла трекаються😊 Питання, хтось має досвід користування подібними? Мені не потрібно звучання для меломанів. 80% використання це дзвінки по хендс-фрі, 20% - ролики в Ютуб. Чи нормально працюють? Наскільки заряду вистачає? Може порадите продавця, або нормальну альтернативу за 800-1500грн. Використовувати буду з айфон, айпад. Дякую!
я свого часу вивчив цю тему https://www.reddit.com/r/AirReps/
і купив отакі вуха (пародія на airpods 2) користається дружина вже кілька місяців головне для розмов і слухання подкастів/ютуб. музику в них не слухає бо вдома всіляких різних колонок airplay в усіх кімнатах
айфон за всіма ознаками розпізнає ці вуха як справжні ейрподси, і діалог підключення і find my. кейс з безпровідною зарядкою. якість звуку то, мабуть, суб'єктивне, хто там наскільки аудіофіл, але зв'язок стабільний/не рветься
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Якщо дуже хочеться еірподс
То є оплата частинами
Якщо прямо зараз не вистачає але є перспектива їх заробити ці гроші
В мене до ейрподс були мейзу е52
Норм вуха і досі працюють
І коштували в 10 разів меньше
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
там и все остальное нормально не работает не на эпле: окружающий звук, сенсор доставания из уха.
Тоді я тим більше не розумію цією ейрподс істерії. Невже у всіх в комплекті з айфоном є ще Mac, а віндовими ноутами чи стаціонарниками ніхто не користується?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
там и все остальное нормально не работает не на эпле: окружающий звук, сенсор доставания из уха.
Тоді я тим більше не розумію цією ейрподс істерії. Невже у всіх в комплекті з айфоном є ще Mac, а віндовими ноутами чи стаціонарниками ніхто не користується?
Мабуть при підключенні до ноута у них не такі велики забаганки до навушників або ж до ноутів ніхто ті вуха і не підключає.

Тому брати airpods до не iphone зовсім не бачу сенсу.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
віндовими ноутами чи стаціонарниками ніхто не користується?
Та чо ж не користується, я працюю в AirPods2 з 2019року на Windows ПК в Adobe Premiere/AfterEffects.
Нема затримки, звук чудовий, зручно, легко, все ок.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Та чо ж не користується, я працюю в AirPods2 з 2019року на Windows ПК в Adobe Premiere/AfterEffects.
Нема затримки, звук чудовий, зручно, легко, все ок.
У мене на самсунгу теж немає затримки і звук чудовий що на Андроіді, що на Епплі, що на Вінді. У дружині на Sony аналогічно, плюс мультипоінт є(І це насправді супер зручно, коли спробуєш уже без нього не дуже хочеться вуха).
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
тю, уже забылось как на голубом глазу говорили что с найденной карты деньги оприходывают?
зачем так далеко ходить на голубой глаз? вон тут на реде был пассажир который описывал как карту потрошил...
Та я ж про него
Post automatically merged:

WTF? Знаю только шоколадный... :LOL:


Выражение на голубом глазу имеет значение «лживо, лицемерно; притворяясь незнающим, наивным».
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Користувався довгий час Airpods Pro з Самсунгом. Взяв їх, бо не знайшов навушників з кращим балансом загальної ергономічності, розміру кейсу, тривалості роботи, якості звуку і якості шумодаву. Єдині фічі, що працюють з айфонами і не працюють на інших девайсах - мультипоінт і визначення навушника у вусі. Для мене це були не критичні речі.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Єдині фічі, що працюють з айфонами і не працюють на інших девайсах - мультипоінт
Це в сенсі до двох девайсів підключення одночасне? В мене OnePlus і прекрасно одночасно конектяться до айпаду і Андроїд-телефону
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Це в сенсі до двох девайсів підключення одночасне? В мене OnePlus і прекрасно одночасно конектяться до айпаду і Андроїд-телефону
ну так, в навушниках OnePlus реалізована підтримка на рівні блютус-протоколу, а в ейрподзах одночасне підключення тільки до Еппл-девайсів на одному Еппл-ІД аккаунті.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
RifleR, так а в чому перевага ейрподсів тоді? Я саме про мультіпоінт, з інших точок зору - розумію, є у дружини, порівнював багато разів - дійсно класні навушники.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Зверху