eSIM від lifecell

Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
eSIM від lifecell
Инструкция по замене SIM-карты на eSIM для действующего номера:
(прогнал картинку через OCR)

1.) Купить новый стартовый пакет lifecell с еSIM.

ВАЖНО !!! НЕ сканировать QR-код новой карты до окончания процесса замены (4 пункт).

2.) На смартфоне с текущей активной карты набрать комбинацию:

* 393 * XXXXXXXXXXXXX * ZZZZZZZZ * YYYYYYYY #

где:

XXXXXXXXXXXXX - серийный номер стартового пакета без первых 6 цифр и без одной последней (первые 6 цифр 893800 не надо вводить
при наборе комбинации)

ZZZZZZZZ - PUK1 текущей SIM-Карты;

YYYYYYYY - PUK1 SIM-карты нового стартового пакета.

3.) Через 60 минут на смартфоне с текущей активной карты набрать комбинацию * 393 # и подтвердить замену.

4.) Удалить старую карту и отсканировать ОR-код новой карты после автоматического отключения текущей карты.

ВАЖНО !!! Автоматическое отключение текущей карты заключается в отсутствии возможности осуществления исходящих действий, например, звонков.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Есть ли лимит на количество переносов номера? Можно ли прям часто переносить?
На количество переносов лимита нет (наверное, в этом и смысла нет), а переходить можно не чаще раза в 30 дней, на практике до десятка разов в год думаю реально.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Есть ли лимит на количество переносов номера? Можно ли прям часто переносить?
Питання про MNP, чи про eSim з телефону на телефон?
Судячи з назви теми, напевне пан мав на увазі перенос eSIM з трубки на трубку.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Есть ли лимит на количество переносов номера? Можно ли прям часто переносить?
На количество переносов лимита нет (наверное, в этом и смысла нет), а переходить можно не чаще раза в 30 дней, на практике до десятка разов в год думаю реально.
С телефона на телефон можно переносить не чаще чем раз в 30 дней? Или имелось ввиду sim - esim?
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Скільки разів можна сканувати один QR-код?
Обмежень немає, але важливо, щоб ця eSIM була вимкнена у телефоні. Якщо eSIM активна, то при скануванні QR-коду на екрані з'явиться помилка.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
С телефона на телефон можно переносить не чаще чем раз в 30 дней? Или имелось ввиду sim - esim?
В Ліфчика скільки хоч - стільки перенось.
Вотефоун - 5 раз.
Куєвстар - 1 раз.

Імєлось ввіду перенос MNP, Mathias просто ще не проснувся)
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
webivan, тобто новий СП на eSim активується (сканування коду + активація СП і тарифу)? Бо хтось десь писав, що нові СП ЛС не активуються у роумінгу. Це з eSim інша ситуація?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, тобто новий СП на eSim активується (сканування коду + активація СП і тарифу)? Бо хтось десь писав, що нові СП ЛС не активуються у роумінгу. Це з eSim інша ситуація?
Я особисто перевіряв тільки MNP - працює чудово.
Також радив на Reddit Lifecell як дешеву esim для інтернету в Європі. Якийсь чувак з Португалії потім матюкався мов, бачте 5G у нього не працює на lifecell у Португалії, тільки 4G і швидкість бачте йому низька... З цього я зробив висновок що і нові сімки чудово активуються.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
webivan, але питання чи так само себе поведе фізична сім при mnp і реєстрації за кордоном. Ніхто не має не активованих сімок (пакетів), часом?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Я особисто намагався активувати за кордоном новий стартовий пакет Водафону. Нічого з цього не вийшло. Телефонував котикам, вони кажуть що за кордоном нові стартові пакети тільки на eSim можна активувати, пластик ніяк.
З Лайфселом така сама ситуація, казала людина яка намагалася це зробити.
Що буде з пластиком по MNP не знаю, але переводив за кордоном eSim Лайфсел на пластик, за допомогою новенького старпака, ніяких проблем. Думаю, з MNP на новий пластик теж не має бути проблем.
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Я хотел новую сим водафона в Румынии активировать, правда физическую, ни фига, получил отлуп.

Не регистрировалась в сети и всё тут.
В Украину приехал сразу прицепилась за родную сеть и нормально активировалась.

А вот е сим от лайфа в Болгарии нормально активировалась после mnp.
И до сих пор работает и видит 5g, где он есть.

Это всё мой личный опыт, через который прошёл сам.

По моему мнению фишка e-sim в том и состоит, что подключить её можно не только в родной стране оператора.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи активується eSim в роумінгу?
Ось відповідь на це питання з сайту лайфселу:
Ми відправляємо eSIM вже активованою, після її завантаження на пристрій вам необхідно лише підключити тарифний план. Термін підбору тарифного плану – 180 днів.

Тобто все просто) eSim продається вже активованою, тому у роумінгу просто працює після додавання на пристрій.
Виділене є досить важливою інформацію, бо якщо є акція, дати якої прив'язані до активації номера, то активація у випадку eSim рахується у момент покупки, а далі є стандартні 180 днів для підбору тарифного плану.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Чи активується eSim в роумінгу?
Ось відповідь на це питання з сайту лайфселу:
Ми відправляємо eSIM вже активованою, після її завантаження на пристрій вам необхідно лише підключити тарифний план. Термін підбору тарифного плану – 180 днів.

Тобто все просто) eSim продається вже активованою, тому у роумінгу просто працює після додавання на пристрій.
Виділене є досить важливою інформацію, бо якщо є акція, дати якої прив'язані до активації номера, то активація у випадку eSim рахується у момент покупки, а далі є стандартні 180 днів для підбору тарифного плану.
То виходить я була права, і то не свавілля лайфселл, а умови користування.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Inn@, так, я помилився, але лише у причині свавілля) Причина була в тому, що оператор не пояснив чому номер був активований у вересні, а не зараз і завершив чат.
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Inn@, так, я помилився, але лише у причині свавілля) Причина була в тому, що оператор не пояснив чому номер був активований у вересні, а не зараз і завершив чат.
Можливо ми всі погано читаємо, що написано маленькими буквами, і оператори цим зловживають. Але перш ніж кричати Свавілля! можна задати питання в іншій темі )
 

Apple1

Яблочник
Реєстрація
12.09.21
Місто
Киев
Телефон
iPhone 14
Хочу купити esim через monobank. Підскажіть будь ласка, номер в такому випадку буде анонімний чи зареєстрований на паспортні дані з монобанку?
 
Зверху