Facebook

Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Не могу войти в профиль Facebook. Сначала выдало "время подключения истекло" и вылетело. На экране пишет моё имя, фамилию и фото, но возможности входа нет (ругается на русском и английском). Ниже два варианта "другой аккаунт" и "найти свой аккаунт". При введении своего номера или адреса эл.почты, пишет, что ничего не найдено. Надеюсь, что это временный технический сбой и мне не прийдётся заводить новую страничку.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Вацап працює, тож не вся Meta прилягла. Чи там різні серваки із ФБ та Інстою?

Хусити навряд, бо про кабель ще зранку писали, а збій зараз стався
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
а я все зо півгодини намагався відновити пароль - дурбецало! ні, щоб одразу зайти на любий форум та почитати й порадіти, шо я не біла ворона знову...
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Ternopil
Телефон
Moto G60
Підкажіть наскільки реально відновити пароль до профілю, маючи лише номер телефону?
При спробі відновлення паролю пропонує тільки відправити листа на пошту, якої в мене вже 100 років як немає.
 
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Макс-Мен, ни один вы такой. У меня в прошлом году тоже Facebook перестал работать. Тоже подумал, что это глюк и нужно сменить пароль или попросят актуализировать свои данные. Но уже всё работает. Это не КС, здесь работают профессионалы.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
шось у пикокнижці вже кілька днів старі сповіщення не підвантажуються... вже й браузер чистив - не допомогло...
 
Зверху