Facebook

Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Фейсбук стає такою собі соцмережею "для старпьорів". Молоді тут вже не зустрінеш, та й взагалі живої людини рідко. Жива людина - я маю на увазі що ваші друзі вже практично нічого там не пишуть, ну зрідка фоточку виставлять, а в основному - ломи, прес-секретарі та різна корпоративщина.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
що ваші друзі вже практично нічого там не пишуть, ну зрідка фоточку виставлять
Зараз якось про маленькі життєві радості не дуже поститься, мені здається це одна з найбільших причин чому фейсбук в наших бульбашках помер.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
що ваші друзі вже практично нічого там не пишуть, ну зрідка фоточку виставлять
Зараз якось про маленькі життєві радості не дуже поститься, мені здається це одна з найбільших причин чому фейсбук в наших бульбашках помер.
Згоден, якось зараз нема на те натхнення.
Але така зміна з фейсбуком відбулася раніше 22 року. Так же "мертвів" до того жж років 10 назад, коли його росіяни купили.
Post automatically merged:

Я раніше подорожував багато, як і за кордон так і по Україні. Зараз зрозуміло за кордон ніяк, але бувало десь після роботи чи в вихідний виїду десь на Дніпро, або на Житомирщину пару годин від Києва і напишу якось креативненько про це у фб. Так почав зустрічати на вулицях знайомих і у багатьох питання - подорожуєш? Капець, це така "подорож" за тривалістю і вартістю як в кабак на пиво вийти чи в ашан скупитися. Може подорож у Черкаси для людей це мандри усього життя. Але писати на фб я взагалі перестав, щоб не дивувати чи дратувати нікого.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Meta запропонує європейським користувачам Facebook та Instagram систему підписок, – "Голос Америки"
Платити за те, щоб соцмережа не збирала дані для рекламодавців, доведеться щонайменше 10 доларів.


 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
если учесть сколько рекламы показывает фейсбук, то у меня уже давненько есть желание оттуль свалить.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Я ещё год назад свалил из фейсбука и вам советую.
Интересной информации там стало совсем мало, как и людей - активность реально снизилась.
Зато попёрла цензура. Там явно много кацапских модераторов.
Так что удалил свой фб-аккаунт и ничуть об этом не жалею.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Старпьори, фейсбук уже для дідуганів, інста для починаючих пенсіонерів, уже і тікток виходить з тренда :) Попитайте у своїх правнуків що зараз модно :)
 
Зверху