macOS

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
а хто підкаже робочий спосіб записати завантажувальну флешку MacOS з під вінди? Варіант з софтиною TransMac не спрацював - флешка відображається, але з неї завантаження не йде...
P.S. треба відновити MacOS El Capitan на динозаврі Mac mini 2008р, на якому зараз стоїть лінукс :)
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
а хто підкаже робочий спосіб записати завантажувальну флешку MacOS з під вінди?
якщо комп з віндою не зовсім дохлий, можна поставити туди макОС на віртуалку і звідти вже записати флешку.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Mac mini 2008р, на якому зараз стоїть лінукс
Краще лиши Лінукс, бажано тільки з cli, бо працювати це старе залізо зараз буде так собі.. На більшості сайтів в неті - буде тупе гальмо..((
 

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
RifleR, непогана ідея, дякую
Maxxx, ну тут стоїть задача як раз повернути макос
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Я колись для такого роду задач готові дампи флешок тягнув з торрентів, вони зазвичай потім накатувались на флеху через R-Studio і все вантажилось без проблем (проблеми були вже потім, якщо це був РС :))
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
чи є софт чи віджет який може показати скілки зараз мак потребляє у ватах?
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
чим ви качаєте торренти ?
transmission for mac ставив двічі навіть додавав у тул бар - він зникає :( таке враження що його видаляє якийсь внутрішній антивірус Mac OS . Пробував різні програмки встановлювати - не працють.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
чим ви качаєте торренти ?
transmission for mac ставив двічі навіть додавав у тул бар - він зникає :( таке враження що його видаляє якийсь внутрішній антивірус Mac OS . Пробував різні програмки встановлювати - не працють.
qBittorrent наче нормально працює
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
qBittorrent наче нормально працює
У мене навпаки, qBittorent якийсь час працював, але ось став вішатись і гальмувати всю систему, доки примусово не вбити процес.. :( Перевстановлення не допомогає.. префси та залишки по диску шукав, але нічого не знайшов.. А Трансмішен "смокче" варез ідеально, простий, легкий - "пісня"..;)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
чим ви качаєте торренти ?
transmission for mac ставив двічі навіть додавав у тул бар - він зникає :( таке враження що його видаляє якийсь внутрішній антивірус Mac OS . Пробував різні програмки встановлювати - не працють.
Если надо качать только публичные торренты типа рарбг и бухты, а не со всяких закрытых трекеров, то у меня на такой случай имеется FDM, который мне полюбился еще со времен Винды - https://www.freedownloadmanager.org/download-fdm-for-mac.htm

А вообще, по работе имею сидбокс, поэтому торренты оттуда сдергиваются через SFTP.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
чим ви качаєте торренти ?
transmission for mac ставив двічі навіть додавав у тул бар - він зникає :( таке враження що його видаляє якийсь внутрішній антивірус Mac OS . Пробував різні програмки встановлювати - не працють.
qBittorrent наче нормально працює
спробую. Але логіки MAC OS я не розумію , таке враження що вони проти торентів мало не спец захист встановили
 
Реєстрація
09.11.19
Місто
Київ
чим ви качаєте торренти ?
transmission for mac ставив двічі навіть додавав у тул бар - він зникає :( таке враження що його видаляє якийсь внутрішній антивірус Mac OS . Пробував різні програмки встановлювати - не працють.
Я користуюся Folx https://mac.eltima.com/torrent-client.html
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
qBittorrent выглядит как клон uTorrent, потому с привычной логикой там все ок ))
Основне що мене бісить у кубіті - його пропозиції оновитися. Незмогли вони у сайлент апдейти, коли усе автоматом завантажується, встановлюється і при перезапуску у тебе вже нова версія
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
його пропозиції оновитися
Вимикається в налаштуваннях.
Та без різниці. Я надаю переваги останнім версіям. Закид не до факту пропозиції апдейту, а до того що процес оновлення застряг у ранніх 2000х
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
webivan 95% софту на маці так оновлюється
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Це шо наприклад? В мене мак тільки рік в щоденному корситуванні, нічого так не апдейтиться взагалі.
Любой софт, установленный не из аппстора, имеет механизм обновления схожий с виндовыми программами - всплывающее окно с предложением обновиться, далее скачивание дистрибутива, установка и перезагрузка проги. Если устанавливать только из аппстора, то там по умолчанию всё делается тихо и без лишних уведомлений юзеру, но какой-нибудь Трансмишн в аппсторе не найдешь, по понятным причинам :)
 
Зверху