macOS

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну от в мене да - аппстор, стім, МС апдейтер. А QBitTorrent тим і на вінді бісить, там ще й треба вручну процес вбивати при апдейті
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
У мене навіть в сторі автооновлення вимкнене, нема чого софт без мого відома оновлювати. Тому навіть не подумав про нього
Post automatically merged:

ця штука також у фоні не оновлює. Треба вбивати процес
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Закид не до факту пропозиції апдейту, а до того що процес оновлення застряг у ранніх 2000х
Так, з цим згоден, самому було ліньки його оновлювати, тому вимкнув і оновлював "під настрій". Це не критичне ПЗ, щоб прям найновіше було. До речі, Virtualbox так само оновлюється, не автоматом, не дивлячись, що він від Оракакала😂 А ось там важливо.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Любой софт, установленный не из аппстора, имеет механизм обновления схожий с виндовыми программами - всплывающее окно с предложением обновиться, далее скачивание дистрибутива, установка и перезагрузка проги.
Та ні, хром і без апстора вміє сайлент апдейти. Значить і інший софт так може. А те що не весь софт так реально вміє то зовсім інше питання
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Та ні, хром і без апстора вміє сайлент апдейти. Значить і інший софт так може. А те що не весь софт так реально вміє то зовсім інше питання
У меня автоапдейты всегда и везде отключены, и на маке, и на айфоне, и в винде, поэтому я не разделяю большой к ним любви, хотя и понимаю что так "обычному юзеру" удобнее. Однако в случае с браузерами тихие апдейты - полезная и обычно совершенно не создающая для юзера потенциальных проблем. Чего не скажешь обо всяком узкоспециализированном софте, или той же пиратке.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
щоб відбувалися сайлент апдейти, треба окремий процес, який періодично буде надсилати інфу на сервак та отримувати останню версію. Такий собі міні-троян.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
щоб відбувалися сайлент апдейти, треба окремий процес, який періодично буде надсилати інфу на сервак та отримувати останню версію. Такий собі міні-троян.
Нащо? Можна в основному процесі під час роботи перевіряти наявність оновлень, і завантажувати їх. А потім при запуску/перезапуску додатку робити оновлення, якщо воно завантажене.
Чего не скажешь обо всяком узкоспециализированном софте, или той же пиратке.
Мова не йде про вузбкоспеціалізовний чи пірачений софт. Більшість буденного софта чудово пасує для сайлент апдейтів, якщо їх прикрутити.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Нато. Подивись як це реалізовано в тому ж Chrome. Щоб зробити оновлення, требя зупинити основний процес та підмінити файли на нові. На маці це робиться за допомогою launch agents
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Нато. Подивись як це реалізовано в тому ж Chrome. Щоб зробити оновлення, требя зупинити основний процес та підмінити файли на нові. На маці це робиться за допомогою launch agents
Те що воно так працює у хромі, не означає що це єдина можлива опція.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
не означає що це єдина можлива опція
:LOL: хром я навів для прикладу. Так працює більшість сайлент апдейтів та й навіть звичайних апдейтів для яких створюється окремий процес. Єдина різниця, що він не висить постійно в фоні
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
приколы нашего городка, работа с удаленными файлами:

1 - файл удален, но перед этим закинут в телегу. Телега отображает его как "загрузка не требуется", там другая иконка. Жму Show in Finder - хоп, папка открывается и файл на месте! Удаляю. Чищу корзину. Повтор - все то же самое.

Откуда он его берет? из кэша телеги?

2 - файл удален, но раздача с ним висит активной в qBittorrent. Смотрю - раздается. Жму в клиенте "показать файл" - файл на месте )) при удалении количество свободного места на винте не меняется (файл большой, должно быть заметно).

Не понимаю я, как это работает и почему так. Может мои локальные глюки.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
1 - файл удален, но перед этим закинут в телегу. Телега отображает его как "загрузка не требуется", там другая иконка. Жму Show in Finder - хоп, папка открывается и файл на месте! Удаляю. Чищу корзину. Повтор - все то же самое.

Откуда он его берет? из кэша телеги?
Я бы посмотрел настройки автозагрузки. Не исключено, что там настроена автозагрузка файлов до сколько-то там МБ, а ваш файл ровно столько и весит. Есть вероятность, что когда вы по нему клацаете правой кнопкой, даже не выходя из диалога, вы триггерите его повторное скачивание. По крайней мере, это единственная рабочая механика, которую я усматриваю.
Можно поэкспериментировать - отключить автозагрузку и посмотреть как оно себя будет вести.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
автозагрузка файлов
отключена. Да и не может он 2 гига мгновенно качнуть, нереально.

Кэш телеги почистил, но файл все равно появляется )) думаю, надо перезагрузиться, ну да бог с ним. Просто интересный эффект.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Добрий ранок! Прошу поради, на iPhone знаю і розумію як змінити акаунт, приклад як перед продажею. А як змінити акаунт на Масbook? Дякую
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Inn@, вийти з icloud, створити нового користувача (з правами адміна), зайти під ним і видалити свого з видаленням всіх даних, можна продавати.
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Maxxx, буду пробувати. Це не працює?
Post automatically merged:

щось пішло не так
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2024-01-14 о 10.29.27.png
    Знімок екрана 2024-01-14 о 10.29.27.png
    69.8 КБ · Перегляди: 24
  • Знімок екрана 2024-01-14 о 10.39.54.png
    Знімок екрана 2024-01-14 о 10.39.54.png
    50.8 КБ · Перегляди: 20
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
З iCloud вийшла, тепер вийти з користувача Інна
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Inn@, не просто вийти, а ще й видалити його треба :rolleyes:
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
А де його видалити? Не було такого пункту 🥲
Post automatically merged:

Чому в iPhone так просто, а тут такий 😇
 
Зверху