drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Скриньте, эти падлы продолжают обнулять. Задним числом больше десятки списаний "+5 за кало друзів", соответственно по -10 :mad:,
при том, что в скрине за 28-ое оставалось еще на пару спинов и списаний за 24-ое было в 2 раза меньше.

Безумие и отвага
8.2. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будьяких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення
ухвалює Замовник. При цьому рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.5. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Виконавець та/або Замовник не
зобов’язані вести листування з потенційними Учасниками й надавати пояснення в усній чи
письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення чи будь-яких інших подібних
питань щодо даної Акції.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Скриньте, эти падлы продолжают обнулять. Задним числом больше десятки списаний "+5 за кало друзів", соответственно по -10 :mad:,
при том, что в скрине за 28-ое оставалось еще на пару спинов и списаний за 24-ое было в 2 раза меньше.

Безумие и отвага
Ты тратишь время на то, чтобы они вернули г**но баллы? Я согласен, что они их недоначисляют и лишний раз списывают, но мои нервы и время дороже, чтобы им доказывать что надо бы вернуть баллы. Всё равно крайне малая вероятность за них накрутить что-то стоящее.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
А на кой мегого "індивідуальний податковий номер"? Какой налог за меня они собираются оплачивать?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
yahoo, не, мне хватило общения с их поддержкой зимой, чтоб снова связываться.
Хотел обнулить и забыть, а тут такой поворот. 28-го еще оставались, а сегодня 24-ым числом всё списано в пользу мистеркрада.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
drmz, така ситуація скоріш за у всіх, у мене також зникли бали.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Інтертелеком пробували поповнити? Який номер вказувати? Прямий чи 094?
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Я так понял, что пополнение сейчас заточено под 094, поэтому лучше указать 094.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Міняю постійно ваші промокоди Мегого за поповнення рахунку. Писати в приват з вашими пропозиціями. Бажано 2 промокоди за 10 грн

Якщо ви думаєте, що я вже не міняюсь, Ви помиляєтесь пишіть в приват, міняюсь постійно!
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Раз такая пьянка - меняю ваучеры сушия на пополнения, 3 ваучера за 2 пополнения по 10 грн., или 8 ваучеров за 5 таких пополнений.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Беспощадбанк
https://bilshe.mastercard.ua/ua/catalog/item/lovit_20_griven_na_mobilnij_rahunok сказав(ла):
Безкоштовно поповнюйте мобільний рахунок, просто зареєструвавши картку в програмі Mastercard Більше
.

Як скористатися пропозицією?

1. Зареєструйте картку Mastercard® пакета «Моя кредитка» від Ощадбанку в програмі Mastercard Більше

2. Обміняйте 10 балів на участь в акції

3. Отримайте 20 грн на мобільний рахунок

Пропозиція діє один раз і доступна держателям кредитних карток Mastercard® від Ощадбанку пакета «Моя кредитка», які зареєстровані в програмі Mastercard Більше та в яких перші шість цифр номера картки збігаються з 516749, 516780, 527410, 530409, 530778 або 549022.



Термін дії пропозиції до 21.06.2018 включно.
 
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus



 
  • Like
Реакції: drmz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Хто скаже - сертифікати від Сушії можна використовувати тільки офлайн в закладі чи і при замовленні додому?
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Хто скаже - сертифікати від Сушії можна використовувати тільки офлайн в закладі чи і при замовленні додому?

только в ресторане, при онлайн заказе сертификат использовать нельзя.
 
Зверху