MauDau

Реєстрація
11.03.18
Місто
Одесса
якщо замовлення на 1008грн і в ньому буде застосовано промокод "-200грн"(фактично оплачу 808грн) то буде промокод "-200" від МС за оплату від 1000?

чи потрібно 1200 + промокод "-200"?
Буде.
Post automatically merged:

Зараз вони щось буксують з відправками. Чекаю на 2 замовлення одне вже тиждень, інше 2 день не можуть відправити.
На хотлайне негативный отзыв клепаните. В 80% случаев дают после этого сори бонус на 100 грн, закреплённый по номеру телефона.потом при заказе оператор в ручном режиме скидывает стоимость, только нужно об этом напомнить
Сегодня уже отправили обе. Да и промокод на 200 думаю лучше чем на 100.
Post automatically merged:

Зараз вони щось буксують з відправками. Чекаю на 2 замовлення одне вже тиждень, інше 2 день не можуть відправити.
пишіть їм.

я написав на третій день після замовлення - так відправили того ж дня.
Я спеціально телефонував у пятницю, казав якщо в понеділок не прийдуть обидва, то з вівторка вже нах не потрібні будуть. Обіцяли перетелефонувати на склад. Обіцянку як бачу виконали 20хв назад прийшла друга ТТН.
промокод и сори бонус можно совмещать. сори бонус оператор в ручном режиме вводит)
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
dextract, а два промокода в одному замовленні це поки що хфантастика?
я нічого не пропустив?
 
Реєстрація
11.03.18
Місто
Одесса
dextract, мне в чате ранее отвечали, что промокод не суммируется с извиняшкой. Есть ли кто-то проверивший?
я проверял. суммируется
Post automatically merged:

dextract, а два промокода в одному замовленні це поки що хфантастика?
я нічого не пропустив?
к сожалению да, пока фантастика(
 
Реєстрація
11.03.18
Місто
Одесса
я проверял. суммируется
Расскажите, пожалуйста, как именно Вы заказывали, тоже попробую.
заказал товар, вбил промокод нужный мне. оплату не делал, в комментариях указал, что по моему телефону есть скидка. оператор позвонил подтвердить заказ, подтвердил, напомнил, что по моему номеру телефона есть скидка 100 грн, хотел бы использовать. оператор сказал ок, и посылка на почту пришла на 100 грн дешевле)
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
якщо замовлення на 1008грн і в ньому буде застосовано промокод "-200грн"(фактично оплачу 808грн) то буде промокод "-200" від МС за оплату від 1000?

чи потрібно 1200 + промокод "-200"?
Буде.
Post automatically merged:

Зараз вони щось буксують з відправками. Чекаю на 2 замовлення одне вже тиждень, інше 2 день не можуть відправити.
На хотлайне негативный отзыв клепаните. В 80% случаев дают после этого сори бонус на 100 грн, закреплённый по номеру телефона.потом при заказе оператор в ручном режиме скидывает стоимость, только нужно об этом напомнить
Сегодня уже отправили обе. Да и промокод на 200 думаю лучше чем на 100.
Post automatically merged:

Зараз вони щось буксують з відправками. Чекаю на 2 замовлення одне вже тиждень, інше 2 день не можуть відправити.
пишіть їм.

я написав на третій день після замовлення - так відправили того ж дня.
Я спеціально телефонував у пятницю, казав якщо в понеділок не прийдуть обидва, то з вівторка вже нах не потрібні будуть. Обіцяли перетелефонувати на склад. Обіцянку як бачу виконали 20хв назад прийшла друга ТТН.
промокод и сори бонус можно совмещать. сори бонус оператор в ручном режиме вводит)
А как при этом ещё и оплатить онлайн мастеркардом? Понятно, 200 на сл. И 5% кешбека теряется
 
Реєстрація
11.03.18
Місто
Одесса
якщо замовлення на 1008грн і в ньому буде застосовано промокод "-200грн"(фактично оплачу 808грн) то буде промокод "-200" від МС за оплату від 1000?

чи потрібно 1200 + промокод "-200"?
Буде.
Post automatically merged:

Зараз вони щось буксують з відправками. Чекаю на 2 замовлення одне вже тиждень, інше 2 день не можуть відправити.
На хотлайне негативный отзыв клепаните. В 80% случаев дают после этого сори бонус на 100 грн, закреплённый по номеру телефона.потом при заказе оператор в ручном режиме скидывает стоимость, только нужно об этом напомнить
Сегодня уже отправили обе. Да и промокод на 200 думаю лучше чем на 100.
Post automatically merged:

Зараз вони щось буксують з відправками. Чекаю на 2 замовлення одне вже тиждень, інше 2 день не можуть відправити.
пишіть їм.

я написав на третій день після замовлення - так відправили того ж дня.
Я спеціально телефонував у пятницю, казав якщо в понеділок не прийдуть обидва, то з вівторка вже нах не потрібні будуть. Обіцяли перетелефонувати на склад. Обіцянку як бачу виконали 20хв назад прийшла друга ТТН.
промокод и сори бонус можно совмещать. сори бонус оператор в ручном режиме вводит)
А как при этом ещё и оплатить онлайн мастеркардом? Понятно, 200 на сл. И 5% кешбека теряется
Можно воспользоваться в январе, когда перестанут давать 200 грн.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Продовжуємо чаклувати
Лови знижку 300 грн
замовлень від 3000 грн
лише для 500 перших щасливчиків
за промокодом SURPRISE300
Поспішай по свою вигоду та зауваж, що промокод не поширюється на підакцизні товари
На шопінг
Нагадуємо, що промокод діє лише сьогодні
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як довго виконується замовлення на бухлішко в Києві? Jameson + Finlandia, показує, що в наявності.
Як правильно насвинорилити по максимуму?
 
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
Як довго виконується замовлення на бухлішко в Києві? Jameson + Finlandia, показує, що в наявності.
Як правильно насвинорилити по максимуму?
Если всего 1 позиция корзине, то могут отправить и в день заказа)
А свинорылить можно и нужно многоуровнево: это и 5% кэшбек от Моно, и бесплатная доставка и промокоды на скидку (при добавлении неалкогольных позиций в корзину) и всякие временные плюхи. При совпадении всех этих факторов мне бутылка вискаря летом обходилась раза в 2 дешевле чем уже и так указанная акционная стоимость)
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Нет у моно кешбека на маудау. Отправка на сл. день как минимум, может сильпо раньше, не знаю. На бухло обычно действует промокод bar20 (возможно надо будет добавить что-то ещё в заказ) Или -200 от мастеркард.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Нет у моно кешбека на маудау. Отправка на сл. день как минимум, может сильпо раньше, не знаю. На бухло обычно действует промокод bar20 (возможно надо будет добавить что-то ещё в заказ) Или -200 от мастеркард.
Пумб 5%
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Нет у моно кешбека на маудау. Отправка на сл. день как минимум, может сильпо раньше, не знаю. На бухло обычно действует промокод bar20 (возможно надо будет добавить что-то ещё в заказ) Или -200 от мастеркард.
Пумб 5%
Если без промокодов то можно еще минус 2% через гривасы. Но их придётся "выгрызать" спустя месяц.
Post automatically merged:

Є ще календар знижок зі щоденними промокодами, треба побачить що там пропонують.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
Нет у моно кешбека на маудау. Отправка на сл. день
Screenshot_20231226_230616_monobank.png
В этом месяце впервые на Моно.
Мне летом пару раз отправляли в день заказа. Но то если 1-2 позиции. А если 40-50 штук, то иногда и 2 недели приходилось ждать
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
Никогда не заказывайте у маудау чипсы в мягкой упаковке, приходит месиво, как продают в переходах.
Нещодавно замовили невелику пачку чипсів Люкс, досі не перевіряли що там всередині, лежить чекає свого часу.
Але прийшла вона зі спущеним повітрям та доволі утрамбована, очевидно щоб займати якомога менше простору в коробці.
Після цього теж замислився що якщо й замовляти в Маудау чіпси, то хіба що в тубусах а-ля Прінглз.
Виробники чипсів не просто так залишають в пачці зайве повітря...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн щочетверга. Купуй важливі штуки вигідно. Акція діє 04.01.2024 та розповсюджується на всі товари. Сума замовлення має дорівнювати або бути більшої від 500 грн.
И как я раньше не замечала такую классную акцию? Написано, что сегодня последний день. Совместила с промокодом DAYS10 -10 на товары для животных. Может, кому-то актуально.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Совместила с промокодом DAYS10 -10 на товары для животных. Может, кому-то актуально.
а я сьогодні поєднав з ось таким промокодом, який отримав 19.12.23:

"бла-бла-бла......А щоб покупка була ще більш приємною, даруємо тобі промокод на знижку 10%! 💜

Поспішай, пропозиція діє тільки 7 днів, до 26.12!"

так що всі промікі треба пробувати - раптом спрацюють.
 
Зверху