MauDau

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
На ФБ прочитала, что сегодня повторение акции с бесплатной доставкой по четвергам от 500 грн.
в чем соль? Если промокод на 200 работает от 1000?
500 меньше чем 800
Безкоштовна доставка від 500 теж через промокод? Тобто замовити від 1000 з проміком 200 та безкоштовною доставкою не вийде?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
На ФБ прочитала, что сегодня повторение акции с бесплатной доставкой по четвергам от 500 грн.
в чем соль? Если промокод на 200 работает от 1000?
500 меньше чем 800
Безкоштовна доставка від 500 теж через промокод? Тобто замовити від 1000 з проміком 200 та безкоштовною доставкою не вийде?
вийде =)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
andreuskas, Мне удобно - я ни разу не заказывала на 1000 - не тот размах :) Зато есть промокод на скидку 10% + доставка бесплатно - уже отлично.
 
  • Like
Реакції: kvv
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
andreuskas, Мне удобно - я ни разу не заказывала на 1000 - не тот размах :) Зато есть промокод на скидку 10% + доставка бесплатно - уже отлично.
А эти 10% перекрывают наценку маудау? Сравниваю с АТБ, так с середины декабря нехило так подрос ценник у них. Хотя до середины декабря было +/- как у АТБ.
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
andreuskas, Я слежу за многими позициями в избранном, и цены на продукты иногда меняются два раза в день. Они бывают дешевле, чем в АТБ и нашем Сильпо. Некоторые промтовары или зоотовары дешевле, чем на Розетке. Ловлю такие.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ

Додаткові -15% на вибраний алкоголь при замовленні від 1500 грн за промокодом BAR15 з 26.01.2024 по 28.01.2024

 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
ВИНАГОРОДА ЗА ПОКУПКИ
Отримуйте від покупок найсолодші враження!
Все дуже просто: спочатку Ви приємно купуєте, а потім отримуєте вигоду від кожної покупки з корисними бонусами і смачними пропозиціями.
Вже 7 млн гостей «Cільпо» відчули це, а тепер це можете відчути ще й ви — любі гості маркетплейсу MAUDAU. Приєднуйтесь!
Що таке балобонуси?

Балобонуси «Власного Рахунку» — це еквівалент грошових одиниць, якими можна сплачувати наступні покупки в MAUDAU, «Сільпо», Le Silpo, Ringoo та E-Zoo. 1 балобонус = 1 гривня знижки
Vlasnij Rahunok paragraph image 2

Як швидко балобонуси нараховуються після покупок?
Балобонуси нараховуються на ваш рахунок після того, як замовлення було успішно виконане.
Нарахування балобонусів за покупки на MAUDAU стане доступним зовсім скоро.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
за четвер комусь відправили посилки?
Вітаємо! Відправка вашого замовлення ------------- запланована на 13.02. У разі, якщо вам незручно очікувати, зверніться за номером 0 800 75 83 68 або у Viber
Але в мене одна позиція була на неділю.
 
  • Wow
Реакції: cat
Зверху