Megogo

Реєстрація
01.06.23
Місто
Кривий ріг
Телефон
P smart Z
промокод LIGA23 дає 8 днів безкоштовного доступу до передплати "Максимальна"
Пише недоступно на цьому пристрої. Детальніше читайте в умовах промокоду. Пристрій сяомі тв стік 4к
цей промокод - лише для нових акаунтів. Тобто не сумується з оплаченою підпискою.
В мене нема оплачених сервісів і не було
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
не розумію я щось... як користуватися Мегого різним членам родини, якщо профіль один... це ж незручно: перемішані смаки/вподобайки, списки відтворення, зупинені місця перегляду тощо... чи я неправий?
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
не розумію я щось... як користуватися Мегого різним членам родини, якщо профіль один... це ж незручно: перемішані смаки/вподобайки, списки відтворення, зупинені місця перегляду тощо... чи я неправий?
В Мегого нема сімейних підписок. Є індивідуальна, яку ви можете використовувати на своїх пристроях і гаджетах
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Evgenii, на Нетфлікс теж нема, зате там є окремі профілі, що зручно.

ще в Меґоґо мене напружують їхні власні М-кіноканали. на фіга??? для показушної кількості? вони лише заважають, змушуючи прокручувати купу сміття.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
їхні власні М-кіноканали. на фіга???
Колись так пояснювали:
Тож паралельно Megogo розвиває свій спортивний канал. Це один з 54 каналів сервісу. Він був створений для того, щоб зробити зручною для користувачів бібліотеку контенту. «Коли ти не знаєш, що вибрати, ти мучишся і на цьому сервісі тобі некомфортно. Тому люди й дивляться [лінійні] канали, – пояснює директор зі стратегії та маркетингу Megogo. – Ми більшу частину нашого контенту запакували в телеканали (різні по жанру) і тоді зрозуміли, що нашою відеотекою хоча б почали користуватися. На телеканалах трансляцію дивляться в рази більше, ніж окрему спортивну трансляцію».
Ця тенденція, за словами пана Шестакова, характерна для країн пострадянського простору. Тоді як у світі лінійні канали та VOD мають приблизно однакові показники перегляду. На його думку, лінійні канали, якщо не адаптуватимуть свій контент до нових реалій, за 3-5 років не зможуть вижити в конкуренції з VOD.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
та щодо спорту - питань нема.
але комусь це теж смiття
особливо мегого футболи 10-16, два-чотири "топових" матчi лiги конференцiй в мiсяць (i то лише в сезон, восени).
на вiдмiну вiд цiлодобових фiльмових М-каналiв
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
На його думку, лінійні канали, якщо не адаптуватимуть свій контент до нових реалій, за 3-5 років не зможуть вижити в конкуренції з VOD.
цiкаво читати прогнози з 2019го на 2022-2024
як наче капсулу часу вiдкриваєш
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Мегого у всіх працює з перериваннями? Наприклад позавчора. Дивився щось тіпу Діскавері чи Нешнг Джіогрефік - постійно розрив, включив Ютуб - дивився без затиків. Спідтест Ок.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Мегого у всіх працює з перериваннями? Наприклад позавчора. Дивився щось тіпу Діскавері чи Нешнг Джіогрефік - постійно розрив, включив Ютуб - дивився без затиків. Спідтест Ок.
Спробуйте спідтест саме від мегого
Може бути чудова швидкість, а маршрут на мегого перевантажений

 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Сержи, мегого ставить обмеження, пишіть їм у підтримку. Таке бувало у людей вже. Певно сервери трохи перевантажені, от і економлять на комусь
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Чи можна підключити тільки HBO без підключення основного пакету тб каналів?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Evgenii, англійська дорожка там є?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
чому може бути невеликий розсинхрон картинки зі звуком виключно на повнометражних фільмах (не тб, не серіали)?
 
Зверху