Megogo

Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
чому може бути невеликий розсинхрон картинки зі звуком виключно на повнометражних фільмах (не тб, не серіали)?
який пристрiй? на iнших все норм?
LG OLED65E6V. так.
я б в пiдтримку написав, може ви не перший хто з подiбним зiштохнувся.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Evgenii, писав. відмазались стандартними відповідями про мережу...
Це на всіх якостях? На нижніх (320, 576) теж таке?
йес. а може бути через застарілу ОС чи модель телека (хоча сам додаток нещодавно оновився)? бо для того ТБ навіть Євроспорта 4К в переліку каналів нема, а на новішому Філіпсі він є.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
вчора підрубили до телевізора окрему акустику й звук пустили на неї, то другого "Аватара" вдалося подивитися без розсинхрона. дивно!:rolleyes:
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
а на Мегого тим часом все більше контенту стає платним... добре, що встиг свого часу "Світ дикого заходу" безкоштовно переглянути.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
якщо я придбаю той самий "Світ дикого заходу", а права на контент НВО у Мегого закінчаться, я втрачу покупку?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
а є більш надійний онлайн-кінотеатр для колекціонування кіна?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Нема. Мені здається на цьому ринку ще буде багато змін найближчими роками, рівновага яка наче встановилася - не рівновага.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
а є більш надійний онлайн-кінотеатр для колекціонування кіна?
Не має. Закінчуються права і фільм зникає з вашої бібліотеки. Тільки фізичні Blu-ray диски.


Виявляється, що у нас є від Rakuten (Viber) свій сервіс фільмів і там є в 4К та український переклад. Можна на прокат брати чи купувати.

 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
а є більш надійний онлайн-кінотеатр для колекціонування кіна?
Не має. Закінчуються права і фільм зникає з вашої бібліотеки. Тільки фізичні Blu-ray диски.


Виявляється, що у нас є від Rakuten (Viber) свій сервіс фільмів і там є в 4К та український переклад. Можна на прокат брати чи купувати.

Прикольно, а от реєстрація не через номер вайбер (
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
вчора мала дивилася "Гарфілда" і знову був довбаний розсинхрон. :( я думав, що це може бути через пінг, але ж це не пряма трансляція, тож навряд... коротше, хз шо робити.

ще інколи таймер в плеєрі не працює (скільки пройшло часу відтворення і скільки лишилося - лише Богу відомо, адже на початку й у кінці смуги прогресу - суцільні нулі)...
 
  • Like
Реакції: Mac_
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
пiдкажiть де зараз можна насвинорилити промокод на Максималку сабжа
Укрзалізниця - 2500 "обіймашок" в програмі лояльності "Залізні друзі" = 14 днів Максимальної (один юзер УЗ = один промокод)
 
Зверху