Microsoft Office

Реєстрація
01.05.18
Місто
Рівне
Телефон
iPhone 11 128gb Green
Чесно кажучи я якосїь принципової різниці між 10/13/16/19/365 не бачу...
2010, остання з "об'ємними" іконками. А з 2016, та 2019 в останньої прибрали підтримку він7 та 8.1, та ще декілька ДУЖЕ дрібних змін
365 по підписці, і там постійно оновлюється, зараз наче трохи змінили інтерфейс та іконки в "стрічці"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я он 10 років тому перейшов на LubreOffice й взагалі не сумую за різними версіями m$ office :)

Для чисто хомячкових цілей, звісно його досить.

Особисто спробував підсадити на нього невеличкий офіс (продажі/закупки), для економії - не пішло, дуже багато несумісностей з "великим зовнішнім світом" MS Office. Причому не по юзер-інтерфейсу, до цього ще якось можна звикнути, файли нормально не відкривались, особливо таблиці з формулами на ін. Не варіант. З MS оптимальним вважаю версію 2016, ставиться на 7-ку та 10-ку, і ще довго буде підтримка.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
А ещё не забывайте о Google Docs. Для корпоративного сегмента использование может быть не особо практичным, но для маленького офиса с "парой человек" и отличным интернетом очень даже.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
2010, остання з "об'ємними" іконками. А з 2016, та 2019 в останньої прибрали підтримку він7 та 8.1, та ще декілька ДУЖЕ дрібних змін
365 по підписці, і там постійно оновлюється, зараз наче трохи змінили інтерфейс та іконки в "стрічці"
Ну нічого принципового нема. Ну змінили трохи інтерфейс це ж не перехід з 2003 на 2007...
Віндовс вже давно всюди 10 використовую, тому на підтримку якось байдуже. А так з роботи є ліцінзія на 13 офіс, переходити на інші не бачу сенсу... Навпаки в нових версіях робота з Equation супроводжується величезною морокою.
Гугл/Лібра/Опен/Майкрософт офіс онлай це інструменти максимум зробити презентацію чи реферат. Як тільки вантажиш в них серйозний документ (наприклад мою дисертацію, зібрник накових праць, розподіл годин кафедри) - їм одразу настає капець (зависання, незрозуміло яке форматування, просто виліт).
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
У корпоративному секторі є багато нюансів під час міграції з версії на версію... Недокументованих та неочікуваних. На жаль.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А ещё не забывайте о Google Docs.

Ты имеешь в виду онлайн? Ну они тупят очень сильно, если комп не ниже Core i5, очень сильно зажирают ресурсы проца через браузер, и еще канал на внешку должен быть широкий, хоть 50 Мбит для небольшого офиса (что часто как раз ограничено у бизнес-сегмента в промзонах и бизнес-центрах, и это в столице!)
 
Реєстрація
01.05.18
Місто
Рівне
Телефон
iPhone 11 128gb Green
Ну нічого принципового нема. Ну змінили трохи інтерфейс це ж не перехід з 2003 на 2007...
Є! Різниця між іконками велика, і часто плутаєшся, а в 365 ще гірше

з роботи є ліцінзія на 13 офіс
Коробочна? Бо взагалі-то ту яку купили "для роботи в офіс" не можна передавати, чи використовувати "в домашніх цілях".

Майкрософт офіс онлай це інструменти максимум зробити презентацію чи реферат. Як тільки вантажиш в них серйозний документ (наприклад мою дисертацію, зібрник накових праць, розподіл годин кафедри) - їм одразу настає капець (зависання, незрозуміло яке форматування, просто виліт).
Не повинен, Гугл документи ще може, ну максимум підвисне при відкритті
Ну деякі працівникі суспільного в Рівному використовують гугл документи (бо Київ не дуже хоче виділяти кошти на "ліцензію")

переходити на інші не бачу сенсу...
Теж саме й в мене

З MS оптимальним вважаю версію 2016, ставиться на 7-ку та 10-ку, і ще довго буде підтримка.
Згоден. 2010, та 2016 зараз самі оптимальні, в другої є підтримка, а перша на WinXP працює
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
реплика напоминает здешних персонажей, которые врываются в темы одного оператора с флудовыми посылами
"А что, им еще кто-то пользуется? я уже 30 лет как на [*other_operator_name*] перешел"

Приблизно так, адже мені не зовсім зрозуміло, які можуть бути мотиви до користування застарілим софтом...

Добавлено через 1 минуту
Для чисто хомячкових цілей, звісно його досить.

В принципі офісне ПЗ якраз для "хом'ячків" й призначене :)

Добавлено через 6 минут
Для чисто хомячкових цілей, звісно його досить.

Особисто спробував підсадити на нього невеличкий офіс (продажі/закупки), для економії - не пішло, дуже багато несумісностей з "великим зовнішнім світом" MS Office. Причому не по юзер-інтерфейсу, до цього ще якось можна звикнути, файли нормально не відкривались, особливо таблиці з формулами на ін. Не варіант. З MS оптимальним вважаю версію 2016, ставиться на 7-ку та 10-ку, і ще довго буде підтримка.

Як давно ви пробували перевірити сумісність?... Щодо таблиць, то хіба стилі поправити. Які саме формули не працюють?
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Як давно ви пробували перевірити сумісність?

2...3 роки тому. Але не думаю, що щось кардинально змінилось. Коли приходить файл на сотні рядків та десяток листів - ніхто не буде в ньому виправляти стилі, розміри, шрифти та ін., та шукати, чого не працюють формули, простіше MS використати, де все відкриється як треба.
 
Реєстрація
02.10.12
Місто
Харків
Телефон
Motorola Moto G32
Як тільки вантажиш в них серйозний документ (наприклад мою дисертацію, зібрник накових праць, розподіл годин кафедри) - їм одразу настає капець (зависання, незрозуміло яке форматування, просто виліт).
Тут 2003 офис выручает на ХР (без приколов). 2010-2016 офисы просто мертвы в данном случае. 2003 не ест ресурсов и объёмные рефераты открывает на раз, чем современный Win10 + 2016 офис на HDD с 4 гб ОЗУ на ПК 2016-2018 - задыхается комп. Сам формат .docx; .pptx; .xlsx.... хренотень полнейшая, работайте в RTF и ему подобные форматы.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Сам формат .docx; .pptx; .xlsx.... хренотень полнейшая, работайте в RTF и ему подобные форматы.
Молодым этого не понять, хотя патч на "x" формат есть даже на 2003 офис. Но последние год-полтора я на это тоже забил, старых компов мизер, мой 2003-й офис иксы читает. RTF конечно универсален, под любые альтернативные офисы, но громоздок сильно, особенно если в файле есть картинки.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
2...3 роки тому. Але не думаю, що щось кардинально змінилось. Коли приходить файл на сотні рядків та десяток листів - ніхто не буде в ньому виправляти стилі, розміри, шрифти та ін., та шукати, чого не працюють формули, простіше MS використати, де все відкриється як треба.

Ха! Складне форматування з вірогідністю 75% полетить навіть між різними версіями того же M$ Офіс :) З партнерами краще за все обмінюватися PDF-файлами.
 
Реєстрація
01.05.18
Місто
Рівне
Телефон
iPhone 11 128gb Green
мотиви до користування застарілим софтом...
2010, 2016 - теж мені застарілі.. 2003 теж не така й вже стара

Як давно ви пробували перевірити сумісність?... Щодо таблиць, то хіба стилі поправити. Які саме формули не працюють?
Пробував. Декілька днів тому, вчителька прийшла з флешкою де презентація .pptx, і відкрила на шкільному комп'ютері з openoffice
підсумок:
Роз'їхались таблиці, зникли формули, шрифти дивні стали. Думаю цього достатньо

Добавлено через 12 минут
Тут 2003 офис выручает на ХР (без приколов). 2010-2016 офисы просто мертвы в данном случае. 2003 не ест ресурсов и объёмные рефераты открывает на раз, чем современный Win10 + 2016 офис на HDD с 4 гб ОЗУ на ПК 2016-2018 - задыхается комп. Сам формат .docx; .pptx; .xlsx.... хренотень полнейшая, работайте в RTF и ему подобные форматы.
2010 не такой и мертвый, на 10-тке на моем компе работает шустрее чем 2016
а 2003 работает точно так-же как и 2010 на моем старом нетбуке

Кстати где-то слышал что .docX; .pptX; .xlsX; вроде запретили в Русских гос. конторах
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.10.12
Місто
Харків
Телефон
Motorola Moto G32
Кстати где-то слышал что .docX; .pptX; .xlsX; вроде запретили в Русских гос. конторах
Про запрет ничего не слышал, а вот то что вирусы через данные форматы заражает ПК - реальность.

Молодым этого не понять, хотя патч на "x" формат есть даже на 2003 офис.
патч патчем, а костыль всё же.

На работе просто зоопарк полнейший с версиями ОС и т.д. (я уже молчу про Windows Server 2003 15 летней давности), даже в таблицах xls\xlsx спасает LibreOffice просто открыть в нем и сохраниться, дальше открывается нормально в Office 2003\2007\2010\2016.
По поводу обновления зоопарка денег не выделяют от слова вообще.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Коробочна? Бо взагалі-то ту яку купили "для роботи в офіс" не можна передавати, чи використовувати "в домашніх цілях".
ну це версія Home & Student, я як би використовую в освітніх цілях... Нам просто скинули по ключу на пошту.
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Для тех, кто раздумывает о выборе "Офиса" поделюсь своим опытом.
Уже 3 года покупаю (о, ужас!) пакет Офис 365 для семьи за 100$
На самом деле, с товарищем напополам покупаем его на две семьи.
Пакет позволяет устанавливать десктопную версию офис для 6 аккаунтов на 5 девайсов для каждого.
Иначе говоря, для 6 человек по 5 устройств для каждого.
Кроме самого "Офиса" в эту сумму входит облачное хранилище OneDrive по 1ТБ для каждого из 6 аккаунтов,
куда успешно сливаются все фотки, музыка, софт и прочая лабуда.
Ну и бонус-мелочь - 60 минут звонков по Скайпу на внешку для каждого из 6 аккаунтов.

При разбитии суммы на две семьи, для каждой выходит примерно 100 грн/мес за лицензионный Офис на 3 чел. и 3х1 ТБ в облаке.
 
Реєстрація
01.05.18
Місто
Рівне
Телефон
iPhone 11 128gb Green
ну це версія Home & Student, я як би використовую в освітніх цілях... Нам просто скинули по ключу на пошту.
Як я зрозумів то має бути так
H&S можна використовувати тільки на домашніх ком'ютерах (ну чи на ноутбук, який береш в школу/університет щоб там набирати тексти на уроках), можна й в комерційних цілях (завершити роботу) але тільки вдома, в некомерційних - заборонено. Тобто як її купив ваш роботодавець - загадка, хоча сумніваюсь що ключ можна поштою всім просто так розкидати.. Скоріше за все піратка
H&B - можна використовувати тільки в некомерційних цілях (організаціях), та вдома, про навчання наче нічого не сказано. Щодо
PRF - як я зрозумів де хочеш, і як хочеш

До 2010 включно
Продавались H&S Family pack ліцензії де можна встановити на три сімейних пристрої

Добавлено через 4 минуты
Уже 3 года покупаю (о, ужас!) пакет Офис 365 для семьи за 100$
Підтримую вас! Єдине 365 потрібно оновлювати, та скоро він може перестати працювати на Win7, а 2016 чи 2010 - ні


При разбитии суммы на две семьи, для каждой выходит примерно 100 грн/мес за лицензионный Офис на 3 чел. и 3х1 ТБ в облаке.
А шлюб легалізовано:feel:? Живете разом:feel:? Бо можуть бути проблеми за таке "використання", бо все ж дві різних родини
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Бо можуть бути проблеми за таке "використання", бо все ж дві різних родини
На самом деле там вообще по-барабану кто эти пользователи,
просто главный аккаунт указывает 5 приглашенных, с которым он делится ресурсами.
Примерно как Лайф "Смарт-Семья".

Можно даже 6-ти форумчанам скинуться о объединиться для участия в аккаунте
(в семейные и сексуальные отношения для этого вступать не обязательно).
 
Зверху