Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Пфффф...на финансах уже с месяц, а то и более фото девайса с трубой красовалась. А ты тут такое пишешь :)
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Maxxx,
если увидим бомжа, бегающего с смартом - можно не удивляться... теперь на них не только карты оформлять будут - а еще и бегать заставлять... :D
 

eMkiLL

eMkiLL
Реєстрація
29.07.10
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Mi 11 Lite
Вот задачка теперь свинорылам-накрутчикам, ходить - это вам не схемки попой на стуле сидя придумывать, тут зад ноги напрягать надо.. :D Или тоже что-то придумают? Если барбосу на ошейник Мибэнд прицепить, будет за ходьбу/бег считать, кто пробовал? :D @panatar - таксы? :)
Fake GPS Location. В свое время прекрасно справлялось с задачами в покемон го ;)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Emkill, тут же планируется использовать данные фитнес-трекеров, не?

Добавлено через 38 секунд
если увидим бомжа, бегающего с смартом

Бомжи не бегают, они исключительно бухают.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.05.12
Місто
Киев
Подскажите, а в монобанк можно оформить 2 неименных карты на один счёт? Или две именных но на разные имена? Задача оформить один счёт с двумя картами, одну себе, вторую жене.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
brocks, оформив карту собі і дружині, але юзаємо через гугл пей лише мою карту, хоч на 10 смартів розшарь ту карту.
 
  • Like
Реакції: JKL
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Вот задачка теперь свинорылам-накрутчикам, ходить - это вам не схемки попой на стуле сидя придумывать, тут зад ноги напрягать надо.. :D Или тоже что-то придумают? Если барбосу на ошейник Мибэнд прицепить, будет за ходьбу/бег считать, кто пробовал? :D [MENTION=245]panatar[/MENTION] - таксы? :)

У меня в день судя по браслету и так больше 16к шагов получается.
 

Wondergod

Одессит
Реєстрація
17.03.15
Місто
Украина, Одесса
А как сделать чтоб приложение одновременно работало на нескольких устройствах а то на одном смартфоне зашел с другого автоматом вышел. Хочу чтоб сразу работало на смарте и планшете.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
У меня в день судя по браслету и так больше 16к шагов получается.

І навіть у вихідні/свята і так далі? По суті дають 3 дні на 3 місяці без активності, а це, як на мене, дуже мало. Хоча відсоток привабливий.

Свіжі новини:


Схоже, Apple Pay таки запустять на наступному тижні)
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
По закінченню депозиту, як отримати готівку?
В банкоматі з комісією 0,5% чи для депо інші умови?

UPD
Виплата проводиться:
- на карту monobank
- на свою карту іншого банку
- за реквізитами в інший банк

п.с. пора в шапку додати окремо Депозит
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
В новій бета версії з'явилась можливість замовляти квитанції на пошту по операціях в POS терміналах та в Інтернеті. В квитанціях присутній MCC код транзакції.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Привіт. А якщо я хочу н-ну суму грошей взяти щоб купити собі необхідні речі і закрити картки інших банків, щоб платити одну карту...Тут це реально і на яких умовах?)
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Привіт. А якщо я хочу н-ну суму грошей взяти щоб купити собі необхідні речі і закрити картки інших банків, щоб платити одну карту...Тут це реально і на яких умовах?)

Не дуже реально. Банк самостійно візначає розмір кредитного ліміту на карті від 0 до 100.000 грн. Для пересічних як правило це 10-20 тисяч (якщо немає стоп-факторів). Умови стандартні - обнал 4%, правда якщо пощастить можуть запропонувати безкоштовно реструктуризувати кредитку іншого банку.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Не дуже реально. Банк самостійно візначає розмір кредитного ліміту на карті від 0 до 100.000 грн. Для пересічних як правило це 10-20 тисяч (якщо немає стоп-факторів). Умови стандартні - обнал 4%, правда якщо пощастить можуть запропонувати безкоштовно реструктуризувати кредитку іншого банку.
Я вже про консультувався в телеграмі...Так і є) Тоді не дуже цікаво...Думав перевести все на одно, інколи так вигідніше...ну і користуватися самою картою звичайно за потребою.
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
По закінченню депозиту, як отримати готівку?
В банкоматі з комісією 0,5% чи для депо інші умови?

Ні, умови отримання готівки однакові для всіх випадків. Безкоштовно тільки переказом на іншу карту або рахунок.
 
  • Like
Реакції: kvv

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Кто знает: в какое время обновляется курс валют в приложении? Полночь, 8:00, 9:00...?
 
Зверху