Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Андрюх@dp.ua, а зря, лучшие цены, много чего есть сразу на месте. Пусть будет рекламой, хоть я интереса и не имею.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
А если пополнять с карты то моно берет комиссию или только банк отправитель?
И можно ли там вписать карту заграничного банка.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
roleme, 1. Моно не берет комиссию. Да и не все банки-отправители берут.
2. Комиссия с карт зарубежных банков 1,8%.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
https://chast.monobank.ua/
Останнім часом додалось немало.

супер, добавил интересные магазины.
Единственное на сайтах некоторых магазинов нет вообще информации о кредитовании от Монобанка .

К примеру, INTERSPORT (Эпицентр) ни слова о кредитовании, сайт перебрасывает на 27.ua. В итоге, рассрочка Монобанк есть в самих магазинах Интерспорт в Эпицентре, ито не на все товары и не на все производители. Узнать о возможности купить в рассрочку по факту можно только на кассе в спортмагазине, но сами сотрудники либо не знают условия, либо не хотят замарачиваться над этим...

KASTA - их поддержка даже не слышала за Моню(( На сайте есть в партнерах только другой банк.

Добавлено через 1 минуту
Покращення...

" Универсал Банк меняется, чтобы идти в ногу со временем "

https://www.universalbank.com.ua/ru/news/universal-bank-menyaetsya-chtoby-idti-v-nogu-so-vremenem
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
STIGA, напевно в тих магазинах ОЧ тільки в офлайн-точках.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Lorn, плохо , что об этом не извещает ни банк, ни магазин. Самому нужно все разузнавать
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Покращення...
" Универсал Банк меняется, чтобы идти в ногу со временем "
https://www.universalbank.com.ua/ru/news/universal-bank-menyaetsya-chtoby-idti-v-nogu-so-vremenem
оптимизировать модель работы за счет ухода из малочисленных населенных пунктов
эх, эсэмэмщика им не хватает
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Скоро день рождения, сегодня моно прислал, что в часть ДР, по рефералке до конца Июля, мне и приглашенным по 100 грн кеша. Мелочь, а приятно.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
JKL, поддержка Мони подтвердила, что с этим партнером есть договор на ОЧ, но как партнер будет реализовавыть возможности этой фичи - не знают. То есть в перечне партнеров они могут быть, а саму ОЧ могут и не предлагать в онлайн/оффлайн, на усмотрение КАСТА.

Пока в КАСТА есть ОЧ привата, и только на технику.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Будь ласка, підкажіть, чи я можу переслати гроші на закордонну валютну картку зі своєї гривневоі? Якщо так, то як це зробити через МБ?

UPD Поки ніяк, чекайте, - сказав оператор.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Будь ласка, підкажіть, чи я можу переслати гроші на закордонну валютну картку зі своєї гривневоі? Якщо так, то як це зробити через МБ?

UPD Поки ніяк, чекайте, - сказав оператор.
Можна але через сторонні сервіси чи обмінники
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Будь ласка, підкажіть, чи я можу переслати гроші на закордонну валютну картку зі своєї гривневоі? Якщо так, то як це зробити через МБ?

UPD Поки ніяк, чекайте, - сказав оператор.
Переказ на карту це буває тільки в Україні, у світі переказують га номер рахунку. Щоб підказати треба знати в яку країну підуть гроші. І теж важливо що цікавить: простий чи дешевий чи швидкий.
Наприклад для схеми Україна -> Польща схема буде Укрбанк->Курве->Револют->Полбанк .
При такій послідовності втрат жодних ( гривня на злоті по курсу мастер кадр) термін 1 день. Обмеження 500 злотих в день
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Переказ на карту це буває тільки в Україні, у світі переказують га номер рахунку. Щоб підказати треба знати в яку країну підуть гроші. І теж важливо що цікавить: простий чи дешевий чи швидкий.
Наприклад для схеми Україна -> Польща схема буде Укрбанк->Курве->Револют->Полбанк .
При такій послідовності втрат жодних ( гривня на злоті по курсу мастер кадр) термін 1 день. Обмеження 500 злотих в день

Потрібно верифікація у курве та револют? Курве вигідні у?
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Потрібно верифікація у курве та револют? Курве вигідні у?

Прохання до модера перенести у відповідну тему.
При реєстрації потрібна веріфікація. Потім це просто користування карткою
 
Зверху