Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Хтось користується рахунком ФОП в Моно? Зручно? Є підводні камені?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Знайомий жалівся, що валюта заходить з комісією. фіксовано 40 чи 60 євро за трансакцію.
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
У моно "покращення"? В бета-версии приложения не отображаются в балансе и истории транзакций копейки.
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
А мне авто/АЗС не предложили(
А должны были? В смысле вы у мони автогражданку оформляли? Именно наличие автогражанки оформленной у мони является условие получением этой дополнительной категории на протяжении года после оформления страховки. Поэтому если не оформляли - то и не предложат
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Да, верно, мне вчера пришлось на мотоцикл взять, но вышло не на много дороже чем на пол года бумажную по месту.
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Белая Церковь
Телефон
11Т
Подскажите можно ли с одного смартфона запускать два аккаунта монобанка. ?
У меня в телефоне есть мой монобанк я им прекрасно пользуюсь, но у тёщи кнопочный телефон и она хочет чтобы я платил ее коммуналку с её моно карты.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Подскажите можно ли с одного смартфона запускать два аккаунта монобанка. ?
У меня в телефоне есть мой монобанк я им прекрасно пользуюсь, но у тёщи кнопочный телефон и она хочет чтобы я платил ее коммуналку с её моно карты.
Вам одновременно или поочередно? Если одновременно - надо чтобы телефон поддерживал клонирование приложений или же имел "второе пространство".
Если поочередно - тоже можно хотя на мой взгляд несколько геморно постоянно менять учётку и коды вводить
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Подскажите можно ли с одного смартфона запускать два аккаунта монобанка. ?
У меня в телефоне есть мой монобанк я им прекрасно пользуюсь, но у тёщи кнопочный телефон и она хочет чтобы я платил ее коммуналку с её моно карты.
Тёща с кнопочным телефоном клиент Монобанка? Наклейки хоть понравились-то?
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Priser, немає,користуємось P.s. почисть свої месіджі в темі Сенс
Дивлюсь, кеш-бек для картки ФОП більш високий. В мене в моно є рахунок ФОП. А як відкрити картку ФОП для цього рахунку, щоб підтягнути її в Google Pay?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Priser, немає,користуємось P.s. почисть свої месіджі в темі Сенс
Дивлюсь, кеш-бек для картки ФОП більш високий. В мене в моно є рахунок ФОП. А як відкрити картку ФОП для цього рахунку, щоб підтягнути її в Google Pay?
Вони вже відкриті, зелені візи, свайп вниз по номеру рахунку ібан
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
І він той кешбек варте того щоб переводити всі платежі від контрагентів на нього? У моно все може помінятися через короткий час.
А просто карту відкривати і на неі кидати гроші - це ж наче вони під податок попадають?
 
Зверху