Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не раджу оплату комуналки через СуперПупс, оскільки ви не можете відмовитися від сплати "рекомендованого платежу". Як тільки ви встановлюєте його в 0, щоби сплатити за фактично спожиті послуги, СуперПупс миттєво збільшує суму платежу на "рекомендовану".
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Не раджу оплату комуналки через СуперПупс, оскільки ви не можете відмовитися від сплати "рекомендованого платежу". Як тільки ви встановлюєте його в 0, щоби сплатити за фактично спожиті послуги, СуперПупс миттєво збільшує суму платежу на "рекомендовану".
Вітаю! Хотів би уточнити, що запит на мінімальний платіж встановлюється компанією. Тобто, є компанії, по котрим мінімальна сума для сплати 1 грн, у когось 0.1 грн або ж 5 грн.
Те, що передають компанії, ми відображаємо у застосунку. У вашому випадку, якщо вказувати 0 грн, тоді сума скидається до рекомендованого платежу, тобто по компанії не можна вказати 0 грн. Лише 1 грн, на жаль.

Але я ще уточнюю це питання, з позиції змін та зручності для сплати.
Як буду мати відповідь, я вам напишу у пп.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Не раджу оплату комуналки через СуперПупс, оскільки ви не можете відмовитися від сплати "рекомендованого платежу". Як тільки ви встановлюєте його в 0, щоби сплатити за фактично спожиті послуги, СуперПупс миттєво збільшує суму платежу на "рекомендовану".
Вітаю! Хотів би уточнити, що запит на мінімальний платіж встановлюється компанією. Тобто, є компанії, по котрим мінімальна сума для сплати 1 грн, у когось 0.1 грн або ж 5 грн.
Те, що передають компанії, ми відображаємо у застосунку. У вашому випадку, якщо вказувати 0 грн, тоді сума скидається до рекомендованого платежу, тобто по компанії не можна вказати 0 грн. Лише 1 грн, на жаль.

Але я ще уточнюю це питання, з позиції змін та зручності для сплати.
Як буду мати відповідь, я вам напишу у пп.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Я так понимаю вопрос не в этом, а в том что нельзя оплатить произвольную сумму, а только ту, которую выставил поставщик услуг, это очень неудобно.
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sense Bank, ну шож, якщо ваші бидлокодери не хочуть включати мозок, то уточніть будь ласка таке.
Сплата за послугу "Єврореконструкція: постачання тепла", яка містить три суми:
а. Тепло.Нараховано; б. Тепло.Рекомендований платіж; в. Тепло.Борг; є фізично одним платежом, чи є окремо трьома фізичними платежами а), б) і в). Сплачуючи за послугу "Єврореконструкція: постачання тепла" сума платежу має бути не меншою за мінімальну, чи я зобов'язаний сплатити три платежі, щоби в кожному полі сума була не менша за мінімальну, тобто сумарна сума за послугу має перевищувати мінімальну в три рази?

Якщо вірний варіант №2, то як бути, якщо боргу за послугу немає, а ви все одно вимагаєте його сплатити?
 
  • Like
Реакції: idea

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Я так понимаю вопрос не в этом, а в том что нельзя оплатить произвольную сумму, а только ту, которую выставил поставщик услуг, это очень неудобно.
Ситуація як раз в тому, що не можна обрати 0 грн, бо компанія передала дані для мінімального платежу саме 1 грн.
Тобто, якщо виставляти 0 грн - сума автоматично підтягується рекомендованого платежу. А якщо обрати 1 грн або 5 грн, то буде до сплати саме 1 або 5 грн.

ну шож, якщо ваші бидлокодери не хочуть включати мозок, то уточніть будь ласка таке.
Сплата за послугу "Єврореконструкція: постачання тепла", яка містить три суми:
а. Тепло.Нараховано; б. Тепло.Рекомендований платіж; в. Тепло.Борг; є фізично одним платежом, чи є окремо трьома фізичними платежами а), б) і в). Сплачуючи за послугу "Єврореконструкція: постачання тепла" сума платежу має бути не меншою за мінімальну, чи я зобов'язаний сплатити три платежі, щоби в кожному полі сума була не менша за мінімальну, тобто сумарна сума за послугу має перевищувати мінімальну в три рази?

Якщо вірний варіант №2, то як бути, якщо боргу за послугу немає, а ви все одно вимагаєте його сплатити?
Провина не розробників, і взагалі тут немає провини когось :)
Компанія виставила умови: мінімальна сума оплати 1 грн. 0 грн не може бути, і не можна його виставити при оплаті.
Так само і ми отримуємо всі дані та відображаємо їх у застосунку, згідно тому, що передає компанія. Тип паче там окремо оплата проходить.
Тут варіант, або виставити 1 грн, або сплатити всю суму. Обрати там 0 грн, а умовно там до сплати 10 грн, не вийде. Лише тоді там 1 грн в одній платіжці, а в іншій 10 грн.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sense Bank, ви знову фантазуєте і даєте відповідь на те, що я не запитував.

За теплопостачання йде один платіж чи три окремих?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Провина не розробників, і взагалі тут немає провини когось :)
Ну шаблони, які надають компанії, хтось перевіряє і та особа могла цей шаблон завернути, написавши компанії, що так не можна робити.
 
  • Like
Реакції: idea

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
За теплопостачання йде один платіж чи три окремих?
Те, що я переглянув за вашими даними, то саме 1 платіж. Але в ньому є: за теплопостачання, а є ще окремо борг.
Хоча, до речі, це не дуже відноситься до теми обговорення. Але вперше з подібним зіштовхнувся відображенням. Чому та як, вже отримав відповідь.

Ну шаблони, які надають компанії, хтось перевіряє і та особа могла цей шаблон завернути, написавши компанії, що так не можна робити.
Я думаю що тут справа саме в тому, що кожна компанія виставила свої умови: хтось мін суму 1 грн, хтось 0.1 грн, а хтось всі 5 грн.
Тут я гадаю треба або щоб всі змінили вимогу, або щось третє. А що третє запропонувати, я поки що не знаю(

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Post automatically merged:

Як я розумію, вам, Кочевник, витавляється окремо абонплата, і окремо тепло, наприклад.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Те, що я переглянув за вашими даними, то саме 1 платіж. Але в ньому є: за теплопостачання, а є ще окремо борг.
Хоча, до речі, це не дуже відноситься до теми обговорення. Але вперше з подібним зіштовхнувся відображенням. Чому та як, вже отримав відповідь.
Ок, якщо платіж один. Нарахування від постачальника: а) - 0 грн, б) 326 грн, в) 3000 грн.
Чому не можна сплатити 3000 грн лише боргу? 3000 грн значно, на три порядки, більше за мінімальний платіж!
Чому після встановлення в пункті б) 0 грн, ви все одно виставляєте сумарний платіж 3326 грн???
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А що третє запропонувати, я поки що не знаю(
Щоби ваши бидлокодеру перевірку на мінімальність пхали не у кожне поле, а на сумарний платіж по послузі.
Невже це не зрозуміло відразу. Тім паче, що в моєму прикладі в п. а) виставлено постачальником 0. Як його пропустили? 0 же менший за мінімальний платіж, за їх логікою.
 
  • Love
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як я розумію, вам, @Кочевник, витавляється окремо абонплата, і окремо тепло, наприклад.
Правильно ви розумієте. Є окремо абонплата, є окремо тепло, є окремо гаряча вода. Всі від одного постачальника.

На даний момент мова йде виключно по теплу. В якому є три поля нарахувань. Мова виключно про нього. Абонплату і гарячу воду взагалі не чіпаю, щоби вас не плутати, бо там відсутні поля "рекомендований платіж".
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Ок, якщо платіж один. Нарахування від постачальника: а) - 0 грн, б) 326 грн, в) 3000 грн.
Чому не можна сплатити 3000 грн лише боргу? 3000 грн значно, на три порядки, більше за мінімальний платіж!
Чому після встановлення в пункті б) 0 грн, ви все одно виставляєте сумарний платіж 3326 грн???
Щоби ваши бидлокодеру перевірку на мінімальність пхали не у кожне поле, а на сумарний платіж по послузі.
Невже це не зрозуміло відразу. Тім паче, що в моєму прикладі в п. а) виставлено постачальником 0. Як його пропустили? 0 же менший за мінімальний платіж, за їх логікою.
Понеділок-вівторок, я обіцяю повернутися з фідбеком по цьому питанню і беру вашу пропозицію на озброєння. Буду "пушити" колег 🫡

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Я думаю що тут справа саме в тому, що кожна компанія виставила свої умови: хтось мін суму 1 грн, хтось 0.1 грн, а хтось всі 5 грн.
Я це розумію, що в тій компанії людина сильно не напрягалася створенням правильного налаштування шаблонів, а банк чи партнер також на напрягався перевіркою роботи компанії.
Далеко не треба ходити. Вікрийте вкладку "Профіль" у Sense SuperApp і подивиться на свій номер телефону. Номер представлений у вигляді:
  • код країни +38, хоча код України +380, а код +38 колишньої Югославії;
  • код мережі 0ХХ, хоча код мережі не може починатися з нуля.
Аналогічно за шаблоном платежу. :)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
  • код країни +38, хоча код України +380, а код +38 колишньої Югославії;
  • код мережі 0ХХ, хоча код мережі не може починатися з нуля.
юридично ви праві, але це зроблено для зручності абонентів, які не залежно від 38 чи 380 пхатимуть свої нулі перед кодом, 067, 050, 063....
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
але це зроблено для зручності абонентів, які не залежно від 38 чи 380 пхатимуть свої нулі перед кодом, 067, 050, 063....
там, де подумали про зручність абонентів - перший введений нуль просто ігнорується
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Я думаю що тут справа саме в тому, що кожна компанія виставила свої умови: хтось мін суму 1 грн, хтось 0.1 грн, а хтось всі 5 грн.
Я це розумію, що в тій компанії людина сильно не напрягалася створенням правильного налаштування шаблонів, а банк чи партнер також на напрягався перевіркою роботи компанії.
Далеко не треба ходити. Вікрийте вкладку "Профіль" у Sense SuperApp і подивиться на свій номер телефону. Номер представлений у вигляді:
  • код країни +38, хоча код України +380, а код +38 колишньої Югославії;
  • код мережі 0ХХ, хоча код мережі не може починатися з нуля.
Аналогічно за шаблоном платежу. :)
Цікаве спостереження, скажу по секрету, ніколи не задумувався над цим 😁
Тим ще цікавіше, уточню у колег чому воно так, чи треба воно так і, чи можна взагалі полікувати)
Відпишусь тут, як будуть якісь новини з цього приводу 😉

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Цікаве спостереження, скажу по секрету, ніколи не задумувався над цим 😁
Тим ще цікавіше, уточню у колег чому воно так...
Можна ще задуматися щодо того, чому до сих пір банки люблять зазначати ІПН замість РНОКПП, неправильно писати скорочення типу населених пунктів, знаку одиниць тощо. Відповідь одна -- людина робить так, як звикла, а не як правильно...

Будите в коліг уточняти, то нехай вони заодно перевірять свої знання, прочитавши Національний план нумерації України:

Я розумію, ряд клієнтів можуть не знати як правильно пишеться те чи інше. Але, наприклад, банки повинні показувати приклад, щоб людина перевчилася, а підтримувати тупість.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Цікаве спостереження, скажу по секрету, ніколи не задумувався над цим 😁
Тим ще цікавіше, уточню у колег чому воно так...
Можна ще задуматися щодо того, чому до сих пір банки люблять зазначати ІПН замість РНОКПП, неправильно писати скорочення типу населених пунктів, знаку одиниць тощо. Відповідь одна -- людина робить так, як звикла, а не як правильно...

Будите в коліг уточняти, то нехай вони заодно перевірять свої знання, прочитавши Національний план нумерації України:

Я розумію, ряд клієнтів можуть не знати як правильно пишеться те чи інше. Але, наприклад, банки повинні показувати приклад, щоб людина перевчилася, а підтримувати тупість.
Задуматись можна, що ми й зробили, адже це питання вже в роботі, і ми займаємось ним 😉
Тому не хвилюйтесь, в майбутньому вже буде вказано правильно, і око буде радуватись) Термінів точних поки немає, адже процес нелегкий 🥺

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 
  • Love
Реакції: Howl
Зверху