VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
VAS, у меня сразу появилось, как только ТГ бот визы подтвердил активацию подписки
Фух. Всем спасибо. Прошёл все снова (только карту выбрал , а не вбивал заново) и появилось. Почему глючило? Может был подключен другой аккаунт. Но я с него вышел , зашёл с номером , что привязан к карточке - 0. Ещё и поддержка говорила, что аккаунт привязан к номеру с которого звоню, а не телеграмма (он же банковский). В общем прошел заново с открытым аккаунтом свита и появилась виза премиум.
Всем большое спасибо.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Добрий день. Вчора вечором при включенні застосунку Sweet.tv телевізійного провайдера зявилось спливаюче віконце в телефоні. Яке доповідало що М тариф відтепер 149 грн з лютого дивіться інформацію в новинах, а новинах немає інформації на сайті. Таке запитання. Є повна інформація щодо усіх тарифів і їх вартості. І найголовніше питання продовження тарифу на телебачення буде йти як завжди на 30 днів?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Добрий день. Вчора вечором при включенні застосунку Sweet.tv телевізійного провайдера зявилось спливаюче віконце в телефоні. Яке доповідало що М тариф відтепер 149 грн з лютого дивіться інформацію в новинах, а новинах немає інформації на сайті. Таке запитання. Є повна інформація щодо усіх тарифів і їх вартості. І найголовніше питання продовження тарифу на телебачення буде йти як завжди на 30 днів?
https://sweet.tv/tariffs ось тут тарифи
 
Реєстрація
07.04.18
Місто
Киев
Добрий день. Вчора вечором при включенні застосунку Sweet.tv телевізійного провайдера зявилось спливаюче віконце в телефоні. Яке доповідало що М тариф відтепер 149 грн з лютого дивіться інформацію в новинах, а новинах немає інформації на сайті. Таке запитання. Є повна інформація щодо усіх тарифів і їх вартості. І найголовніше питання продовження тарифу на телебачення буде йти як завжди на 30 днів?
Пользуйся промокодом INTERCITY04
3 месяца по цене одного пакет L,
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Оце начитався коментарів - поліз на світ.тб шукати Суспільне, а там його нема!
Як це так, що у національному онлайн-кінотеатрі нема каналів Суспільного? Зате купу всякого лайна напхали, типу гандона чи стосується кожного... А потім жаліються, що в Суспільного переглядів нема...
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
idea, Чого це нема? Все є.
 

Вкладення

  • Суспыльне.jpg
    Суспыльне.jpg
    73.5 КБ · Перегляди: 35
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
elies, дивно, а в мене нема. А суспільне культура теж є?
 

Вкладення

  • SmartSelect_20240205_043734_SWEETTV.jpg
    SmartSelect_20240205_043734_SWEETTV.jpg
    42 КБ · Перегляди: 29
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Як це так, що у національному онлайн-кінотеатрі нема каналів Суспільного? Зате купу всякого лайна напхали, типу гандона чи стосується кожного... А потім жаліються, що в Суспільного переглядів нема...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
elies, дивно, а в мене нема. А суспільне культура теж є?
А ви під українським впн? Я закордоном і в мене теж нема. На КС ТБ дивилася ,там суспільне один з безкоштовних каналів доступних усім.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
elies, дивно, а в мене нема. А суспільне культура теж є?
А ви під українським впн? Я закордоном і в мене теж нема. На КС ТБ дивилася ,там суспільне один з безкоштовних каналів доступних усім.
зрозуміло, значить регіональні обмеження. А чому на КС ТБ є, а на Sweet TV нема? Надали різним платформам різні права на трансляцію?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
idea скоріше це світ тв такий. В мене не всі канали наявні з тих, що доступні в Україні.Тоді як Київстар тв можна норм дивитися за кордоном і всі канали доступні.
Доречі, підкажіть хтось як встановити світ тв на ЛДжі смарт тв. Є в переліку, а як пробую встановити вибиває помилку 6003.
 
  • Sad
Реакції: idea

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Selianka, хз декілька днів тому людині встановлював на лижу nanocell(і то хз для якої країни :)-бо правила і ссилка активації акаунту вела на сайт на якихось ієригліфах), то норм встановилося
 
Зверху