GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Чи рахуються в ті мінімально необхідні 5 тис оплата комуналки, поповнення рахунку, донати на банку, оплата в інтернеті? Перекази, я так розумію, не рахуються? Чи туди взагалі входить тільки розрахунок карткою в магазинах (фізично чи через Гугл/Епл пей)?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Чи рахуються в ті мінімально необхідні 5 тис оплата комуналки, поповнення рахунку, донати на банку, оплата в інтернеті? Перекази, я так розумію, не рахуються? Чи туди взагалі входить тільки розрахунок карткою в магазинах (фізично чи через Гугл/Епл пей)?
Туди входять тільки звичайні трансакції на сплату чогось онлайн чи офлайн. Не важливо чого, немає обмеження по МСС. Поповнення своєї картки/рахунку чи перекази звідти (хоч p2p, хоч iban, хоч на банку) звичайно не входять.

Але хочу зазначити, що мені здається, що ніхто вже не перевіряє ці 5к. У мене був нещодавно місяць, коли було меньше і все працює.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Реєстрація
13.06.09
Місто
Донбасс
"Opti14"
Промокод на 99% знижку на тариф L від ОптіТаксі до дня всіх закоханих.

Акція до 14.03.
Велике дякую, працює!
А взагалі, підкажіть, ніхто бачив тут на форумі, ні хто підключає разом в складчину телебачення? щось не знайшов
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
stremlenie, мене один підключив (зараз наче забанений), а потім раз викинуло*, він підключив, а коли вдруге викинуло, то вже відморозився (типу я прошивку змінив чи ще щось...) і замість оплаченого року+ я покористувався пару місяців.
* потім, коли вже сам користувався особистим акаунтом, то помітив, що періодично викидає з пристрою.
 
Реєстрація
13.06.09
Місто
Донбасс
stremlenie, мене один підключив (зараз наче забанений), а потім раз викинуло*, він підключив, а коли вдруге викинуло, то вже відморозився (типу я прошивку змінив чи ще щось...) і замість оплаченого року+ я покористувався пару місяців.
* потім, коли вже сам користувався особистим акаунтом, то помітив, що періодично викидає з пристрою.
Дивно що викидає, може від пристою залежить, у мене за 7 міс. не разу не куди викидувало. Викидувало що саме, з аккаунту? так можно було б заново зайти. Він же Вам давав логін/пароль?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
stremlenie, там вхід був по смс коду на номер телефону власника акаунту. Він дав смс код при підключенні і потім, коли вперше викинуло, коли викинуло вдруге - відмовив.
У мене теж останнім часом не викидує. Можливо, тоді довго не користувались, можливо, світ щось трохи пофіксив. Але тоді на форумі тут теж писали, що є така бага, як викидання з акаунту і у мене раніше на власному акаунті теж таке було.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
У мене батьки ще з 2021 підключені, жодного разу не викидало. Мене, в принципі, також, але строк трохи більше року, бо обладнання змінював.
 
Реєстрація
18.08.15
Місто
Одеса
Телефон
Galaxy S9+
Підкажіть, будь ласка, по програмі від Віза який пакет надається до перегляду? S, M чи L.
На сайті програми просто вказано, що 225 каналів доступно + серіали, але зараз із цієї цифри не можу зрозуміти відповідність пакету.

І друге питання: я так розумію, якщо відкрити в Моно віртуальну картку Віза і нею розраховуватися, то це підходить також? Не обов'язково ж мати саме пластик?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
13.06.09
Місто
Донбасс
stremlenie, там вхід був по смс коду на номер телефону власника акаунту. Він дав смс код при підключенні і потім, коли вперше викинуло, коли викинуло вдруге - відмовив.
У мене теж останнім часом не викидує. Можливо, тоді довго не користувались, можливо, світ щось трохи пофіксив. Але тоді на форумі тут теж писали, що є така бага, як викидання з акаунту і у мене раніше на власному акаунті теж таке було.
а, ну тоді можливо, навіть не подумав за це, я навіть не пам'ятаю як я зараз входив до акаунту. Просто у мене в пам'яті залишилось, як я на сервісі "ДиванТВ" (він зараз не працює) з чуваком з роботі на двох платили, то там був вход за логіном та паролем.
В любому випадку я думаю можна замутити щоб платити на декілько людей, просто не на рік, а на меньший період брати, там не так багато вийде, ризикі мінімальні, тим паче якщо на 5х розкидати.
Думав так роблять, але не де не знайшов(
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Підкажіть, будь ласка, по програмі від Віза який пакет надається до перегляду? S, M чи L.
На сайті програми просто вказано, що 225 каналів доступно + серіали, але зараз із цієї цифри не можу зрозуміти відповідність пакету.

І друге питання: я так розумію, якщо відкрити в Моно віртуальну картку Віза і нею розраховуватися, то це підходить також? Не обов'язково ж мати саме пластик?
тариф visa premium, 306 каналів.
Так, Моно віртуальна цілком підходить, особисто так користуюсь. (навіть без додавання в Gpay )
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Подивися декілька серій серіалу, заходжу знову глянути, а там не має історії перегляду і треба самому вибирати сезон та серію. Остання версія для Андроїд ТВ, яку завантажив з сайту СвітТВ.
 
Реєстрація
18.08.15
Місто
Одеса
Телефон
Galaxy S9+
Підкажіть, будь ласка, канали УПЛ ТБ доступні в пакеті Віза Преміум?
 
Зверху