VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Підтверджую. Підключається, але без доступу до інтернету. Пізніше спробую на телефоні дружини, там ще 16 прошивка стоїть. Раніше такого не помічав, хоча рідко використовую роздачу.
Post automatically merged:

Розібрався:
встановіть в Iphone точку доступу:
www.kyivstar.net, з нею працює, з точкою: internet не працює.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Повторю питання ще тут. Написав в чат Київстару з проханням на номері дружини активувати VoLTE (iPhone 14). Анастасія люб'язно погодилася, послуга з'явилась в Мій Київстар. У налаштуваннях телефону увімкнув. При дзвінку всеодно телефон звалюється у 3G. Що я ще зробив не так?
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Повторю питання ще тут. Написав в чат Київстару з проханням на номері дружини активувати VoLTE (iPhone 14). Анастасія люб'язно погодилася, послуга з'явилась в Мій Київстар. У налаштуваннях телефону увімкнув. При дзвінку всеодно телефон звалюється у 3G. Що я ще зробив не так?
Скільки часу пройшло?
Перезавантажте телефон.
IMS статус - голос?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Bester, що-що? Не зрозумів. Повтори, будь ласка, ще в іншій темі
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Швидше за все на стороні обладнання ще не включено. Можливо завтра з'явиться.
 

Вкладення

  • IMG_0923.PNG
    IMG_0923.PNG
    55.7 КБ · Перегляди: 127
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Повторю питання ще тут. Написав в чат Київстару з проханням на номері дружини активувати VoLTE (iPhone 14). Анастасія люб'язно погодилася, послуга з'явилась в Мій Київстар. У налаштуваннях телефону увімкнув. При дзвінку всеодно телефон звалюється у 3G. Що я ще зробив не так?
Треба було сказати їм, що хочеш Аліну.
😬
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
В продовження історії, в Мій Київстар послуга висить як підключена, але по факту не працює. Щоб не розбиратись особливо що і як там у яблуках, переставив картку у свій телефон і переконався у цьому. У мене було так само після аварії, потім з часом почала працювати. У кого небудь ще спостерігається подібна ситуація?
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Після появи в мкс почало працювати через 2-4дн
 
Останнє редагування:

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Сегодня с n-ного раза попал в чате на Анастасию. Получил заветный вопрос про США и наконец-то подали заявку на подключение.
В Мой КС появилось минут через 10. Заработало через несколько часов, может и раньше, просто не проверял постоянно.
 
Реєстрація
10.08.09
Місто
Киев
При подключении сказали отключить услугу "Хто дзвонив" сказали при подключении должна быть отключена. Интересно назад включить можно?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
у кого-то работает volte на Redmi Note 7?
У сына вторым смартфоном эта модель - услуга не работает. Когда-то связывались с оператором по этому вопросу. Ответ: слишком старый гаджет, чтобы под него что-то делать.
 
Реєстрація
10.08.09
Місто
Киев
Мои наблюдения по voLTE. На некоторых Xiaomi значок отображается только если опустить шторку, по дефолту его нет. Голос по качеству такой же как и без него VoLTE->Vodafone. В моем районе на Vodafone в сети и получше будет.
 
Зверху