Wise — компанія з електронних переказів коштів

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Как у Вайса обстоят дела с обменом валют, насколько выгодный курс?
Сейчас курс 0.941, т.е. поядка 1% теряется или там из-за выходных какой-то зазор есть?
Там ринковий курс на даний момент + їх комісія
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Хтось може пояснити для чого потрібен рахунок в UAH, якщо його ніяк не можна поповнити? Тільки обміняти за оф. курсом з іншого рахунку.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
lite, до війни, наприклад, щоб завести з грн картки на грн рахунок вайс, а далі там вже вирішити що робити далі.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
lite, до війни, наприклад, щоб завести з грн картки на грн рахунок вайс, а далі там вже вирішити що робити далі.
А зараз як завести? Тільки обміняти іншу валюту на грн за оф. курсом?
Зараз wise для українців навіть рахунки не відкриває. Навіщо вам гривня зараз на вайсі?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
lite, до війни, наприклад, щоб завести з грн картки на грн рахунок вайс, а далі там вже вирішити що робити далі.
А зараз як завести? Тільки обміняти іншу валюту на грн за оф. курсом?
Зараз wise для українців навіть рахунки не відкриває. Навіщо вам гривня зараз на вайсі?
На Бінансі продають крипту за грн з Вайза. От я і не розумію звідки їй там взятися.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
На Бінансі продають крипту за грн з Вайза. От я і не розумію звідки їй там взятися.
Мені здається такі операції це шлях до швидкого бану. Вайс вже не відкриває нові рахунки Українцям, а ті хто святяться з кріптою то теж йдуть в бан. Звідки взялась? До війни була, може хтось ще сам поміняв, люди різні є. Сенсу в ній абсолютно там немає.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Зараз wise для українців навіть рахунки не відкриває. Навіщо вам гривня зараз на вайсі?
Все він відкриває. Не плутайте рахунки і картки. Людина думає що найрозумніше і хоче посвинорилити на курсі, але не вийде.

На Бінансі продають крипту за грн з Вайза. От я і не розумію звідки їй там взятися.
Заводиш будь-яку валюту і міняєш в вайзі на гривню.

а ті хто святяться з кріптою то теж йдуть в бан
А ти не світишся з криптою на р2р. Для вайза це звичайний переказ з одного аккаунта wise на інший.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Реєстрація
16.12.09
Місто
Киев
Доброго дня. Хтось володіє інформацією з яких валютних карт (дол\євро) України можна переказати кошти до wise ? абанк, моно та приват. Може ще якісь?
 
Реєстрація
04.02.08
Місто
Івано-Франківськ
Доброго дня. Хтось володіє інформацією з яких валютних карт (дол\євро) України можна переказати кошти до wise ? абанк, моно та приват. Може ще якісь?
Ощадбанк карта Visa цифрова в євро поповнював Wise у травні через Google Pay, брало тільки комісію Wise 0.4%, Ощад додатково нічого не брав
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Sem, не зря перейшов на вайс виходить, нема комісії за вхід (долар), фіксована комісія да вихід (а не 2%)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
як би усюди вайс чи подібні приймали....
Відкривається до рахунку Visa - і приймають де завгодно.
Ну щоправда для України спочатку закрили можливість відкриття карток(привіт схемщикам які крутили через них валюту), а потім і відкриття рахунків закрили. Тому хто не встиг - тому вже зась(
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
як би усюди вайс чи подібні приймали....
Відкривається до рахунку Visa - і приймають де завгодно.
Ну щоправда для України спочатку закрили можливість відкриття карток(привіт схемщикам які крутили через них валюту), а потім і відкриття рахунків закрили. Тому хто не встиг - тому вже зась(
ну давай на ибэй расскажи как принимать
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
ну давай на ибэй расскажи как принимать
Я не знаю як на вивід, але wise надає ACH i WIRE реквізити тобто приймати платежі можна так. Якщо треба картку то лавочка для Українців через крипто-дегенератів закрита.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Ebay приймає ... сплачуєш покупки
То не еВау приймає, а палка, і для оплати таке канає. Але питання було про баригу (продавана) і приймання платежів від інших.

на ибэй расскажи как принимать
Більшість розрахунків там іде через палку, а як звідтам виводити - то вже друге питання. На укр. картки тіко в гривні дасть, а от револют чи вайз - валюта прийде.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Більшість розрахунків там іде через палку
прием для укр. (и возможно других) аккаунтов на пайонир, на пейпел нит
Post automatically merged:

ну давай на ибэй расскажи как принимать
Я не знаю як на вивід, але wise надає ACH i WIRE реквізити тобто приймати платежі можна так. Якщо треба картку то лавочка для Українців через крипто-дегенератів закрита.
не дает так ибэй
 
Зверху