3Mob як основний оператор

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
чи присутні тут на форумі люди,в яких Ютел,як основний оператор,для голосу,смс,відео-дзвінки?
може є хтось на Ютелі з Франківська
 
Реєстрація
02.03.08
Місто
Донецк
Телефон
Nokia 6120c + СМТСБП2, Siemens S75 + МТС Партнерский
Re: UTEL як основний оператор

У меня Утел в последнее время стал основным оператором. Лайф постепенно отходит на второй план, но так как друзей и знакомых на нем много, купил для лайфа второй телефон.
 

com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Re: UTEL як основний оператор

Основной для мобильного интернета сейчас.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
Re: UTEL як основний оператор

Вот уже месяц сижу в инете с него, не нарадуюсь. С ужасом вспоминаю как использовал интернет лайфа котрый работает в зависимости от погоды , от положения звезд , и еще от каких то факторов мне неизвестных. Учитывая что он остоянно в телефоне понемногу звоню с него , пока справляется.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: UTEL як основний оператор

чи присутні тут на форумі люди,в яких Ютел,як основний оператор,для голосу,смс,відео-дзвінки?
може є хтось на Ютелі з Франківська

Я практично майже таким є. Саме з Франківська. Інтернет вже давно основний. А тепер остаточно перевожу сім'ю.
 

Desperado

free-rider
Реєстрація
08.08.08
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S5 + Fly Q420
Re: UTEL як основний оператор

живу у Львові хоч сам також з Івано-Франківщини. незнаю чи можна повноцінно назвати Утел із пакетом Юфемілі основним, але він у мене практично завжди вставлений в кращий телефон (SE z770i). В іншому телефоні ( SE z250i) періодично бувають дві сімки - суперлайф і діджус новорічний.
Із Утела телефоную покишо на один безкоштовний номер групи, та на кілька номерів Утел-сімї, один із яких домашній в іншій області ( це зручно телефонувати близьким по 5 коп\хв). Також дзвоню з нього час від часу на міські - по 25 коп. Деколи це буває вигідніше ніж на мобільний, особливо якщо дзвінок короткий. Лайф покищо використовую для дзвінків на інші оператори + по лайфу( маю багато друзів із ним). Діджус фактично лише для дзвінків рідним які живуть не в зоні покриття Лайфу, Утелу(Бі).
Фактично маю 3 сімки на 2 телефони. Я би із радістю розстався із сімкою діджуса, і юзав УТЕЛ + Суперлайф, але ще мабуть рано це робити. Чи може вартує перейти на класичний КС контракт? Чи почекати? Адже акційний Djuice лише до кінця січня діятиме? Хто що порадить? В сумі витрачаю на кожен номер біля 30 грн в міс. Ітого 80-100 грн в міс.
І ще цікаво ось подумав. А якшо би я користувався лише Утелом, скільки би я витрачав?! Чи не ті самі гроші?
 
Останнє редагування:

KSupalo

Константин
Реєстрація
26.10.07
Місто
Человек Мира
Телефон
Xiaome Readme 3x
Re: UTEL як основний оператор

Постоянно. Как подключился, так и постоянно.
Как ЛАйф когда-то показал, что такое бесплатные разговоры, так УТЕЛ показал, что такое бесплатные разговоры + настоящий мобильный инет. Кроме звонковпо сети можно еще и с помощью FRING можно поговорить в маршрутке например с Америкой, всего по 5 коп/мин :).
 

Desperado

free-rider
Реєстрація
08.08.08
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S5 + Fly Q420
Re: UTEL як основний оператор

Кроме звонковпо сети можно еще и с помощью FRING можно поговорить в маршрутке например с Америкой, всего по 5 коп/мин :).
Яким чином юзаєш Fring по 5 коп? Це по інтернет-трафіку працює?
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Re: UTEL як основний оператор

Так, в мене основний Ю"фамілі
 

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
Re: UTEL як основний оператор

У меня U'family - основная карта для мобильного интернета.
 

stama

Заблокирован
Реєстрація
27.10.07
Місто
Гурзуф
Телефон
Nokia E66 Life, iPad 3 КС
Re: UTEL як основний оператор

У друга Утел основной-но я его номера даже не знаю, исключительно по инету им пользуется
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
Re: UTEL як основний оператор

а по якості голосу він перевершує лайф і білайн?

Добавлено через 2 минуты
Я практично майже таким є. Саме з Франківська. Інтернет вже давно основний. А тепер остаточно перевожу сім'ю.

і як?погоджується сім"я іти на Ютел?на умовах передоплати чи чек про надання послуг буде надаватись в кінці місяця з рахунком за стаціонарку?
 
Останнє редагування:

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
Re: UTEL як основний оператор

хм....я задумався...єдиний трабл-для переходу на Ютел тре смарт міняти,вроді як можна було б провернути таку оборутку..але чи я потім не розчаруюсь у Ютелі
 
Реєстрація
26.10.08
Місто
Донецк
Re: UTEL як основний оператор

Юзаю Утел как основной для инета (Юфемили), а также для звонков на стационар и иногда на других операторов, когда знаю что звонок будет длиться в приделах 60 секунд. Во втором телефоне легендарный Киевстар, он у меня давно на него идет весь входящий трафик, менять его пока не буду, посмотрю на поведение Утела.
 

Роман Андреич

Дилер 3G CDMA
Реєстрація
27.10.07
Місто
КФО,ГФЗ Севастополь
Телефон
HTC One Dual
Re: UTEL як основний оператор

В четвертом разваленном не WM девайсе,покатит.Хотя меня парит-конект на русс сайты убогий страшно в четыре-пять раз хуже,чем остальной мир и UA-IX
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Re: UTEL як основний оператор

утел юзается как резервный канал для инета + иногда на мобилке.
А вот ближе к нг откажусь от лайф инета полностью в пользу утела :)
 

KSupalo

Константин
Реєстрація
26.10.07
Місто
Человек Мира
Телефон
Xiaome Readme 3x
Re: UTEL як основний оператор

Фринг рулит и на еже, но на 3г просто бомба :)
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Re: UTEL як основний оператор

У меня - основной. Есть ещё контракт MTS, но уже больше месяца карточка в сейфе лежит. Пока в Утеле роуминг не очень, за границей буду использовать MTS. Ещё 2 номера из U'family активно используются родственниками. Кстати, на 80% использую для голосовой связи. Субъективно, слышно лучше :D
 
Реєстрація
06.11.08
Місто
ternopil
Re: UTEL як основний оператор

Вже користуюсь постійно. Після закінчення акції МТС (після 18.00 безкоштовно без зєднання) сімя перейшла на юфемелі також. Інтернет - супер.
 
Зверху