А ще дуже цікаво, як бюджетні установи будуть виплачувати кошти на відрядження безготівково у валюті?
А раньше выдавали евро и бакс наличными?
Вообще выплачивается в гривневом эквиваленте по курсу НБУ.
А ще дуже цікаво, як бюджетні установи будуть виплачувати кошти на відрядження безготівково у валюті?
Угу, саме так.А раньше выдавали евро и бакс наличными?
Неправильно, если говорить в целом про командировки (про бедных бюджетников не будем, у них свои дурацкие инструкции).Вообще выплачивается в гривневом эквиваленте по курсу НБУ.
в іноземній валюті (для здійснення необхідних витрат за кордоном)
Бюджетникам також у валюті видають.про бедных бюджетников не будем, у них свои дурацкие инструкции
Про них не писал, так как у них 7 пятниц на неделе и миллион всяких инструкций...Бюджетникам також у валюті видають.
За севшую на смартфоне батарею или слетевший/заглючивший софт будут теперь наказывать как за вождение без документов на право управления?
Там речь не только о командировках, а о всех выплатах госслужащим:Все, на що вони спромоглися
Согласно новому постановлению Кабинета министров Украины, теперь все выплаты сотрудникам органов власти будут проводиться в безналичной форме. Об этом заявил министр Кабмина Дмитрий Дубилет.
По словам Дмитрия Дубилета, ежегодно центральные органы власти и областные администрации тратят более 60 млн грн на банковские комиссии за то, что платят зарплату госслужащим наличными.
Кроме того, около 7% сотрудников получают зарплату наличными, а не на банковскую карту. Благодаря нововведению Украина сможет не только сократить расходы, а также приблизиться к концепции cashless.
Держава витрачає мільярди на урядовий телефонний зв'язок: Дубілет знає, як ці гроші зекономитиУ кабінеті міністра Кабінету Міністрів України Дмитра Дубілета є стаціонарні телефони – попри те, що він особисто віддає перевагу зв'язку через смартфон. Однак ці телефони забезпечують прямі лінії для спілкування з президентом, прем'єром, спікером Ради. На кожного – окремий телефон. Уся ця система, як обмовився міністр, коштує державі "буквально мільярди гривень".
"Я вважаю, це досить дивна річ. Сподіваюся, незабаром ми зможемо зробити так, щоб замість таких телефонів був додаток", – сказав Дмитро Дубілет в інтерв'ю 24 каналу.
Читайте також: Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто
Дійсно, можна зробити додаток, який робитиме зв'язок навіть більш захищеним завдяки методам шифрування. І тоді можна буде не витрачати буквально мільярди гривень на цю систему з цими дротами,
– розповів Дубілет.
Я би ще не ставив крапку.Дуб розписався в повній неграмотності себе, як державного управлінця.
Та може вiзьмуть зарубiжний досвiд, пiдрехтують трохи, та й буде працювати. Тут бiльше проблема чи дадуть йому це зробити, це ж стiльки схем совкових налагоджених роками поламається. Час покаже. Добре що щось робиться, не стоїть на мiсцi.Дійсно, можна зробити додаток, який робитиме зв'язок навіть більш захищеним завдяки методам шифрування.
А це не треба оцiнювати та обсмоктувати. Так живе людина, i нехай живе. Головне щоб людиною, а не свинотою була, яка тiльки думає як побiльше нахапати та кайфанути, а пiсля втекти.Читайте також: Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто
Який досвід? Додаток не контролює мікрофон, гугль зміст розмови взнає першим.Та може вiзьмуть зарубiжний досвiд, пiдрехтують трохи, та й буде працювати. Тут бiльше проблема чи дадуть йому це зробити, це ж стiльки схем совкових налагоджених роками поламається. Час покаже. Добре що щось робиться, не стоїть на мiсцi.
Jabber/xmpp - перша думка. Але! Проблему ви правильно зазначили: спецканали означають спецпристрої зі спецзахистом, в також наявність спецінфраструктури. Краще дроту нічого не придумали, решта коштуватиме БАГАТО мільярдів що на купівлю+підтримку, що на власну розробку. В умовах війни спецзв'язок має бути надійним та безвідмовним, а першу чергу, а потім - зручним. З безпекою ці "зелені" ніц зеленого не тямлять, на жаль.Який досвід? Додаток не контролює мікрофон, гугль зміст розмови взнає першим.
Знаєте, в той же час сучасні технології дозволяють "знімати" інформацію через декодування імпульсів.Захіщений зв`язок - оозначає повний контроль заліза. Ніякий додаток для смартфона це не зробить.
Ну якось же це реалiзується в iнших странах?Додаток не контролює мікрофон, гугль зміст розмови взнає першим.
Наведи, в якій країні спецзв`язок реалізований на побутових смартфонах.Ну якось же це реалiзується в iнших странах?
Не знаю. Але думаю, що все вже придумано до нас, може й на побутових смартфонах, але на пiдготовлених пiд це дiло. Може я й х_ню кажу, але, гуглу зливати - то без цього нiчого не буде, на всiх рiвнях. IMHO.в якій країні спецзв`язок реалізований на побутових смартфонах
Додаток не контролює мікрофон, гугль зміст розмови взнає першим.
Я тобі розкажу, як роблять в Росії для простих чиновників, не президента. Для цього в мобільний телефон інтегрують криптомодуль, розробляють власну прошивку апарата. І тоді все це пхають в GSM.Не знаю. Але думаю, що все вже придумано до нас
Тоді додаток Котобанку не працюватиме.Припустимо, але якщо на смартфоні взагалі немає Гуглосервісів?
Від голубів до власного супутника. Все одно, можна перехопити, якщо поставити завдання таке.Ну якось же це реалiзується в iнших странах?