Відмова від паперового документообігу у держорганах

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
А ще дуже цікаво, як бюджетні установи будуть виплачувати кошти на відрядження безготівково у валюті?

А раньше выдавали евро и бакс наличными?:eek:
Вообще выплачивается в гривневом эквиваленте по курсу НБУ.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Вообще выплачивается в гривневом эквиваленте по курсу НБУ.
Неправильно, если говорить в целом про командировки (про бедных бюджетников не будем, у них свои дурацкие инструкции).
Даже вредный Минфин подтверждает выплату в валюте:
в іноземній валюті (для здійснення необхідних витрат за кордоном)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Автомобильная тема

За севшую на смартфоне батарею или слетевший/заглючивший софт будут теперь наказывать как за вождение без документов на право управления?

Не утрируй, если у тебя глючный смартфон с дохлой батареей - вози обычную бумажку/карточку, никто же не запрещает. Лично я за такое нововведение, в идеале - один смартфон для всего, еще бы айди-паспорт (вместе с ІПН, пропиской и т.д.) туда запихнули.. :rolleyes:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Все, на що вони спромоглися
Там речь не только о командировках, а о всех выплатах госслужащим:
Согласно новому постановлению Кабинета министров Украины, теперь все выплаты сотрудникам органов власти будут проводиться в безналичной форме. Об этом заявил министр Кабмина Дмитрий Дубилет.

По словам Дмитрия Дубилета, ежегодно центральные органы власти и областные администрации тратят более 60 млн грн на банковские комиссии за то, что платят зарплату госслужащим наличными.

Кроме того, около 7% сотрудников получают зарплату наличными, а не на банковскую карту. Благодаря нововведению Украина сможет не только сократить расходы, а также приблизиться к концепции cashless.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дуб розписався в повній неграмотності себе, як державного управлінця.
У кабінеті міністра Кабінету Міністрів України Дмитра Дубілета є стаціонарні телефони – попри те, що він особисто віддає перевагу зв'язку через смартфон. Однак ці телефони забезпечують прямі лінії для спілкування з президентом, прем'єром, спікером Ради. На кожного – окремий телефон. Уся ця система, як обмовився міністр, коштує державі "буквально мільярди гривень".

"Я вважаю, це досить дивна річ. Сподіваюся, незабаром ми зможемо зробити так, щоб замість таких телефонів був додаток", – сказав Дмитро Дубілет в інтерв'ю 24 каналу.

Читайте також: Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто

Дійсно, можна зробити додаток, який робитиме зв'язок навіть більш захищеним завдяки методам шифрування. І тоді можна буде не витрачати буквально мільярди гривень на цю систему з цими дротами,
– розповів Дубілет.
Держава витрачає мільярди на урядовий телефонний зв'язок: Дубілет знає, як ці гроші зекономити
Додаток, права якого обмежені властивостями системи, заліза. Який ніяк не може контролювати смартфон, не може бути захищеним.
Він все хоче реалізувати своїм котобанком. Це вже клініка.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Дуб розписався в повній неграмотності себе, як державного управлінця.
Я би ще не ставив крапку.

Дійсно, можна зробити додаток, який робитиме зв'язок навіть більш захищеним завдяки методам шифрування.
Та може вiзьмуть зарубiжний досвiд, пiдрехтують трохи, та й буде працювати. Тут бiльше проблема чи дадуть йому це зробити, це ж стiльки схем совкових налагоджених роками поламається. Час покаже. Добре що щось робиться, не стоїть на мiсцi.

Читайте також: Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто
А це не треба оцiнювати та обсмоктувати. Так живе людина, i нехай живе. Головне щоб людиною, а не свинотою була, яка тiльки думає як побiльше нахапати та кайфанути, а пiсля втекти.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Та може вiзьмуть зарубiжний досвiд, пiдрехтують трохи, та й буде працювати. Тут бiльше проблема чи дадуть йому це зробити, це ж стiльки схем совкових налагоджених роками поламається. Час покаже. Добре що щось робиться, не стоїть на мiсцi.
Який досвід? Додаток не контролює мікрофон, гугль зміст розмови взнає першим.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Який досвід? Додаток не контролює мікрофон, гугль зміст розмови взнає першим.
Jabber/xmpp - перша думка. Але! Проблему ви правильно зазначили: спецканали означають спецпристрої зі спецзахистом, в також наявність спецінфраструктури. Краще дроту нічого не придумали, решта коштуватиме БАГАТО мільярдів що на купівлю+підтримку, що на власну розробку. В умовах війни спецзв'язок має бути надійним та безвідмовним, а першу чергу, а потім - зручним. З безпекою ці "зелені" ніц зеленого не тямлять, на жаль.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Захіщений зв`язок - оозначає повний контроль заліза. Ніякий додаток для смартфона це не зробить.
Знаєте, в той же час сучасні технології дозволяють "знімати" інформацію через декодування імпульсів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
knedlyk, тому є така штука, як "Технічний захист інформації", що являє собою комплекс організаційних, режимних, технічних і програмних заходів. А котобандит хоче все замінити виключно програмуванням.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
в якій країні спецзв`язок реалізований на побутових смартфонах
Не знаю. Але думаю, що все вже придумано до нас, може й на побутових смартфонах, але на пiдготовлених пiд це дiло. Може я й х_ню кажу, але, гуглу зливати - то без цього нiчого не буде, на всiх рiвнях. IMHO.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не знаю. Але думаю, що все вже придумано до нас
Я тобі розкажу, як роблять в Росії для простих чиновників, не президента. Для цього в мобільний телефон інтегрують криптомодуль, розробляють власну прошивку апарата. І тоді все це пхають в GSM.

Добавлено через 1 минуту
Припустимо, але якщо на смартфоні взагалі немає Гуглосервісів?
Тоді додаток Котобанку не працюватиме.
 
Останнє редагування:
Зверху