Некоторые журналисты сейчас наверняка смахнут слезу – здание «Пресса Украины», расположенное на Шулявке, превращается в здание ГБР. Об этом сообщил на своей странице в Facebook Сергей Тихий:
Sergij Tikhy сказав(ла):Видавництво «Преса України» (в дівоцтві «Радянська Україна») на метро «Шулявська» припиняє існування. Фасадний корпус, ніби, збережеться – у ньому розміститься ДБР – Державне бюро розслідувань, а решту будівель – на площі 6 га з гаком – буде знесено: лінотипію, цинкографію, верстальний цех з талерами, пневмопошту, офсетний цех… Капніть сльозою, мастодонти журналістики і поліграфії, для кого ці слова щось ще значать… А що? Газети – капут, то навіщо весь цей музей втраченого? Прощавай, наш 6-й поверх! Тут тепер будуть слідувати і розслідувати. А на «звільнених» площах побудують «житло біля метро». Ну й нехай...
«житло біля метро»
Треба було під час виборів завбачливо затаритисьА в що завертати оселедець?
Так логично же - большинство украинцев в США были выходцами из Австро-Венгрии (из Российской империи жителей с территории Украины тоже хватало, но этнически это были преимущественно евреи, бежавшие от погромов). Украинцев Канады по этой причине содержали в концлагерях.Редакция тогда больше симпатизировала немцам:
Реально круто! От би ще подібні архіви газет, які на наших територіях виходили, знайти. Інколи цікаво поринути в ті події очима хоча б тодішньої преси, їх баченням (зрозуміло, що в більшості пропагандиським), що відбувалось в конкретний проміжок часу, який на фоні століття здається молекулою.Наткнулся на сайт украинской газеты в США «Свобода» и, в частности, её архив номеров с 1893 по 2015 год.
Сконтактуйте з Вахтангом Кіпіані. Він має величезний архів газет.Реально круто! От би ще подібні архіви газет, які на наших територіях виходили, знайти. Інколи цікаво поринути в ті події очима хоча б тодішньої преси, їх баченням (зрозуміло, що в більшості пропагандиським), що відбувалось в конкретний проміжок часу, який на фоні століття здається молекулою.Наткнулся на сайт украинской газеты в США «Свобода» и, в частности, её архив номеров с 1893 по 2015 год.
На сайте http://back2news.org обещают выложить периодику, хранящуюся в украинских библиотеках. Пока там есть только харьковская газета «Южный Край», выходившая в 1880-1917 годы.От би ще подібні архіви газет, які на наших територіях виходили, знайти.
Коментар редакціїАнонс "ПЕРЦЯ"№12 за 2019 рік, останньго паперового друкованого примірника. Нагадую шановній громаді, що з січня наступного року часопис виходитиме у світ в електронному вигляді в мережі Інтернет. Отож підтримайте його не тільки морально але й матеріально.
Перець. Весела республіка. З ініціативи посіпак Януковича з ДП "Преса України" Перець" було закрито у грудні 2013 року. Він періодично виходив на 1-му листочку з обох сторін у вигляді бойового листка "Перець на передовій". Видавали його на волонтерьких засадах і розповсюджували в зогі АТО. За ініціативи творчої групи журналу, його відродили з січня 2017 року також на волонтерських засадах. Коштів передплатників вистачало лише на верстку, коректуру текстів та друк. Левову частку коштіфв забирала Укрпошта на доставку журналу. Сатирики, карикатуристи, редакторі працювали над створенням "Перця" безкоштовно. Через відмову Укрпошти доставляти журнал у сільській місцевості, невеличких містах, зростання ціни на поліграфію,вартість паперу, небажання передплатників платити за журна ціну, яка дорівнює 150 гр. вареної ковбаси, було вирішено перейти на цифровий формат. Хто шанує українську сатиру та гумор, будуть купувати перегляд журналу з січня 2020 в інтернеті. Якщо проект виправдає себе і ми отримаємо достатньо коштів, то відновимо його паперову версію для найпалкіших шанувальників і коштуватиме він близьк 100 грн. з доставкою через "Нову пошту".
Его в постсоветские годы хоть кто-то читал?
У Януковича також були посіпаки?
Оказывается, на сайте Вернадки есть небольшой архив старых книг, газет, карт, нот и подобного:От би ще подібні архіви газет, які на наших територіях виходили, знайти.
Всё же зря, как мне кажется.Кабінет Міністрів України на засіданні 13 травня підтримав проєкти указів президента України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких указів президента України». Документи передбачають, що з указів приберуть слово «друкований» щодо вимоги офіційного оприлюднення нормативно-правових актів в «Офіційному віснику України» та щоденній газеті Кабміну «Урядовий кур'єр».
Міністр юстиції Денис Малюська розповів, що з указів президента приберуть слово «друкований» стосовно офіційних видань. Він запропонував підтримати проєкти указів президента, щоб переходити в електронний формат, принаймні в частині «Офіційного вісника України», який видається Міністерством юстиції.