Пишут Беседин феерил.Как так можно играть.
С утра зашел на championat.com ,чуть не подавился утренним кофе,жена сказала не читать с утра кацапские сайты.Где форумы, заполненные возмущенными болельщиками?
Не зовсім погоджуюсь. Хай і поняття адекватності відносне, але сьогоднішнє Динамо, вважаю, – це яскравий приклад НЕадекватності – що стосується і управління фінанансами, і кадрової політики, і схеми гри (якщо вона взагалі є)... На гру Динамо аж нудотно дивитись – примітивне "бий-біжи". Останній ганебний виліт із ЛЄ – найяскравіше тому підтвердження, коли зуміли не вийти з групи, де три команди, вартість складів яких разом взятих в кілька разів менша за вартість динамівського складу... І справа не в тому, що вболівати за команду, яка найбільше виграє (от я в чемпіонаті України зараз найбільше симпатизую, наприклад, Зорі). Що стосується Шахтаря, то це, беззаперечно, зараз єдина команда, яка здатна гідно представити українську футбольну асоціацію на міжнародній арені. Хто не згідний, хай гляне на останні виступи в єврокубках, а також на склад збірної... І хай Динамо подякує Шахтарю за бали в таблиці коефіцієнтів УЄФА, інакше і в групі ЛЄ навіть не грали би... Ймовірно, закінчилося б черговим ганебним вильотом, але вже на стадії кваліфікації від сільської команди рівня Лугано. Так що такі справи.Адекватность - понятие относительное. Если адекватность в том что болеть за того, кто выигрывает, тогда рекомендую топить за ПСЖ, в чемпионате Франции они самые адекватные.
Це все так і є. Але... Ти або вболіваєш або ні - незалежно від результатів, керівництва, адекватності гравців і так далі. А якщо ти підтримуєш команду лиш коли в неї все добре, то ти просто глор (глоріхантер).сьогоднішнє Динамо, вважаю, – це яскравий приклад НЕадекватності – що стосується і управління фінанансами, і кадрової політики, і схеми гри (якщо вона взагалі є)... На гру Динамо аж нудотно дивитись – примітивне "бий-біжи". Останній ганебний виліт із ЛЄ – найяскравіше тому підтвердження, коли зуміли не вийти з групи, де три команди, вартість складів яких разом взятих в кілька разів менша за вартість динамівського складу...
Термін глор можна часто почути в фанатському середовищі і серед затятих шанувальників футбольних клубів, які так відгукуються про псевдо фанатів, любов яких до рідної команди швидко випаровується з початком смуги невдач або після невдалого сезону. Прапор, форма і шарфи з однією емблемою легко змінюється на футбольну атрибутику іншого клубу. Цим пояснюється і настільки негативне ставлення до подібних «фінтів» псевдо фанатів з боку справжніх цінителів футболу.
Говорячи простою мовою - глор є вболівальником одноденкою. Поки є перемоги, титули та досягнення у команди, навколо неї завжди будуть крутитися псевдо вболівальники. Практично всі гранди світового футболу мають за собою довгий шлейф глорів.
Або ти вішаєш ярлики на тих, кому подобаються команда, яка грає краще.Це все так і є. Але... Ти або вболіваєш або ні - незалежно від результатів, керівництва, адекватності гравців і так далі. А якщо ти підтримуєш команду лиш коли в неї все добре, то ти просто глор (глоріхантер).
Недоречне порівняння. Вірність в особистих стосунках vs пріоритети у знеособленому, масовому явищі – зовсім різні та непорівнювані речі.Це як міняти/кидати дівчину кожного разу, як зустрів