Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Alik iv, в статье об этом уже есть абзац.
Но, мне кажется, тут приведено общее количество запусков теста, а не только тех, по которым считали среднюю скорость.
Впрочем, если не так, вопроса это не меняет, разве что древние смартфоны перейдут в одну группу нетестируемых с кнопочниками.
debugger, Возможно. Test countc. 614064. Я так понял Киевстар больше всего делают тест абоненты.А вот лайфселл. мало.332261. Мне интересно по чему такая разница? Почти в два раза?
Как по мне, то явная корреляция с наличием относительно дешёвых безлимитов/условных безлимитов. На безлиме или чтобы накрутить трафик на lifecell не жалко тестить поактивнее. А вот у Vodafone популярных дешёвых безлимитных тарифов даже и не помню в последнее время.
Как по мне, то явная корреляция с наличием относительно дешёвых безлимитов/условных безлимитов. На безлиме или чтобы накрутить трафик на lifecell не жалко тестить поактивнее. А вот у Vodafone популярных дешёвых безлимитных тарифов даже и не помню в последнее время.
Были бы в том районе абоненты - уже покрыли бы давно, а так покроют b8
Или ты думаешь КС меценат? Приедь в Донецкую, тут у КС даже 2g нормального в городах нету, а за городом сможешь позвонить разве что в рельсу
debugger, Возможно. Test countc. 614064. Я так понял Киевстар больше всего делают тест абоненты.А вот лайфселл. мало.332261. Мне интересно по чему такая разница? Почти в два раза?
Тест обычно зачем делается? Когда хочется померяться длиной пипки и когда траблы со скоростью/отзывчивостью сайтов. И у КС перевыполнение плана по количеству может быть из-за овняной отзывчивости сайтов. Особенно бывает весело в 3G. Когда из-за перманентного превышения таймаута проще переключиться на Ежа и ждать пока оно тихонько, но уверенно, подгрузит. И главное батарею на Еже сэкономит.
У застосунку My Vodafone завжди під рукою актуальна інформація
Понад вісім мільйонів завантажень – такий рекорд популярності встановив застосунок My Vodafone з моменту запуску. Особливо стрімким стало зростання застосунку в «карантинний» 2020 рік. Наприклад, за цей час клієнти Vodafone стали поповнювати рахунок через застосунок вдвічі частіше і на сьогодні половина всіх поповнень проводиться саме через My Vodafone.
Топовою послугою минулого року з підключень у My Vodafone став Vodafone Bonus. Програма лояльності підключається через застосунок за один клік, так само зручно й швидко там можна обміняти бонуси на подарунки.
Далі, найпопулярніші у користувачів послуги розподілилися так:
«Додаткові ГБ 4G інтернету»
«Антивизначник номера»
«Роумінг, як вдома»
«ПівГіга в дорогу»
Video- Insta- Social- PASS-и
«Обмін хвилин»
«Обмеження віддаленої заміни SIM-карти»
Топ «фішок» 2020 року в My Vodafone:
Push повідомлення про поповнення основного і додатково підключених номерів – супер штука, яку так просили клієнти
Shake & Win – ох і натрясли клієнти подарунків!?
Підключення YouTube Premium –– акція тільки для клієнтів Vodafone
Новорічний квіз –клієнти відповідали на запитання, Vodafone дарував подарунки
Чат з оператором –Vodafoneзавжди на зв’язку, в будь-який час і з будь-якого питання
My Vodafone пропонує клієнтам зручний спосіб контролювати витрати, керувати послугами й рахунками зі смартфонів. За кілька кліків через застосунок можна підключити або відключити послуги, дізнатися деталі свого тарифу та, за бажанням, змінити його на інший.
У застосунку My Vodafone завжди під рукою актуальна інформація: стан рахунку, обсяг використаного трафіку, залишки пакетних хвилин і повідомлень відображаються у вигляді інфографіки в основному вікні. Також застосунок дозволить дізнатися про кількість накопичених бонусів та обміняти їх на вигідні пропозиції.
My Vodafone дозволяє поповнити рахунок, подивитися, де знаходиться найближчий центр обслуговування, завантажити програми, дізнатися про нові послуги від Vodafone та інше.
Застосунок також дає можливість в режимі онлайн отримати відповіді на популярні питання, з якими клієнти звертаються до контакт-центру. Завантажити My Vodafone можна в Play Market та App Store, також доступна WEB версія, яка не поступається застосунку за можливостями.
Vodafone представляє рейтинг швидкості українських міст у власній мережі. Рейтинг оснований на даних незалежного дослідження Ookla за друге півріччя 2020 року, згідно з яким Vodafone визнаний лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні.
За результатами дослідження, Vodafone лідирує за швидкістю завантаження і передачі даних не тільки в середньому по країні, а також окремо майже в усіх найбільших містах України.
Найшвидшими великими містами в Україні стали Львів – за швидкістю завантаження даних (download), і Одеса – за швидкістю передачі даних (upload). Загалом топ-5 найшвидших великих міст виглядає так:
Топ-5 міст за швидкістю завантаження:
Львів – 37 Мбіт/с
Одеса – 36 Мбіт/с
3,4) Харків і Запоріжжя – 33 Мбіт/с
5) Київ – 30 Мбіт/с
Топ-5 міст за швидкістю передачі даних:
Одеса – 22 Мбіт/с
2,3,4) Харків, Запоріжжя, Львів – 17 Мбіт/с
5) Київ – 14 Мбіт/с
Згідно з власними даними мережі Vodafone у грудні, найбільшу швидкість в Україні продемонстрували базові станції у селах і селищах України:
с.Чапліївка Шосткинського району Сумської області із результатом 128 Мбіт/с
смт Ворохта Івано-Франківської області – 101 Мбіт/с
3) смт Кирилівка, Якимівського району Запорізької області – 100 Мбіт/с
4) с. Кудашівка Криворізького райну Дніпропетровської області – 99 Мбіт/с
Загалом показник швидкості – Speed Score – в Україні зріс до 30,85. Vodafone продемонстрував у другому півріччі 2020 року найвищу середню швидкість завантаження (Download), яка склала 29,38 Мбіт/c, а також найвищу в Україні середню швидкість передачі (Upload), яка становить 14,10 Мбіт/c. Суттєве збільшення швидкості в мережі Vodafone завдячує інвестиціям у розширення покриття і ємнісного ресурсу LTE.
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України запропонувало спосіб надати жителям цих територій доступ до українських мобільних операторів. Для доступу до їхніх мереж не потрібна буде навіть SIM-карта, повідомляє прес-служба Мінреінтеграції.
Оскільки мережі українських мобільних операторів фізично відсутні на окупованих територіях, доступ до них планується надавати по інтернету. Здійснювати дзвінки та пересилати повідомлення можна буде через будь-який інтернет-канал, наприклад, мобільний інтернет або Wi-Fi. Для споживачів це вже звично, так як подібним чином вони дзвонять та обмінюються посланнями у месенджерах.
«Провадження діяльності мобільних операторів в окупованих районах унеможливлено. Це значно ускладнило комунікацію з громадянами України, які проживають на цих територіях. Мешканці позбавлені можливості безперешкодного доступу до державних сервісів та електронних послуг, що надаються з використанням мобільного номера заявника (адміністративні, банківські, медичні послуги). Відсутність можливості бути на зв’язку є одним з чинників, що викликають занепокоєння у абітурієнтів, батьки яких залишаються на тимчасово окупованій території, коли діти розмірковують про вступ до закладів вищої освіти в інших регіонах України», – зазначив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Снавер Сейтхалілєв.
Технологія віртуального мобільного номера не потребує наявності фізичної SIM-карти. Наразі Мінреінтеграції звернулося до мобільних операторів щодо можливості створення спеціального тарифу для мешканців тимчасово окупованих регіонів.
«Ми очікуємо, що віртуальний мобільний номер створить додаткові можливості для реінтеграції наших людей. Після отримання відповідей мобільних операторів ми зможемо детально оцінити потенціал цього рішення і визначимо подальші кроки», – повідомив Сейтхалілєв.
У 2015 році мобільних операторів почали витісняти з окупованих територій, блокуючи фізичний доступ до обладнання. Останнім в цьому регіоні припинив свою роботу Vodafone у 2018 році. При цьому локальні оператори, які виникли на базі залишеної інфраструктури, не мають комунікації з мережами українських операторів.
Лайф уже давно такое придумал (bip). А КС с ВФ не шевеляться. Такая функция пригодилась бы не только на оккупированных территориях , но и на тех где нет покрытия сети.
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.