Сільська вчителька з Волині Галина Шура, яка стала єдиною учасницею Радіодиктанту національної єдності 2021, хто не припустився жодної помилки, не сподівалася, що стане переможницею. Про це вона розповіла в інтерв’ю «Главкому».
«Просто так надсилала, для упевненості. Адже не вперше надсилаю диктанти. Не сподівалася, що стану переможницею. Вперше я написала радіодиктант у 2017 році. Тоді за нього я отримала диплом за бездоганне написання і дві книжки в подарунок (у 2017 р. з майже 29 тис. учасників ніхто не написав роботу без жодної помилки. Національне радіо відзначило 322 переможців, які допустили лише одну помилку. Серед них тоді була і Галина Шура – "Главком"). Писала я диктант і наступного року, але не надсилала. Ще один раз писали разом із дітьми у класі і надсилали, але нагороди не було», – зазначила вона.
Галина Шура мешкає у селі Комарове, що на Волині. Жінка працює вчителькою у школі 36-ий рік.
А з 1-2 помилками - лише 15 осіб.Може, години чотири сиділа над ним, бо в інтернеті шукала інформацію про стиль Андруховича. От коли стиль подивилася, тоді зрозуміла, що не все тут так просто».
ну вот хоть где то пригодилось... Смогла написать диктанті то, викладаючи мову 36 років
Где-то видел диаграмму-прикол по теме "Кому в жизни понадобилась алгебра", 95% - никому, 5 % - учителям алгебрыну вот хоть где то пригодилось... Смогла написать диктант
Как имеющий способности к математике и окончивший физмат лицей - не согласен с этим Но есть минус у нас, математиков, мы не способны нормально написать сочинение)Где-то видел диаграмму-прикол по теме "Кому в жизни понадобилась алгебра", 95% - никому, 5 % - учителям алгебры
на самом деле это миф. Миф о том что якобы есть гуманитарный склад ума или математический. Нет такого. Чел, способный в математике - напишет и сочинение. И наоборот - если чувак отлично умеет писать сочинения - он сможет и в математику.Как имеющий способности к математике и окончивший физмат лицей - не согласен с этим Но есть минус у нас, математиков, мы не способны нормально написать сочинение)Где-то видел диаграмму-прикол по теме "Кому в жизни понадобилась алгебра", 95% - никому, 5 % - учителям алгебры
Моя вчителька з української мови/літератури (дуже їй дякую за отримані знання з рідної мови) говорила, що ми (учні фізмат класу) - технарі - "сухарі засушені", у творі тільки сухі факти.
Ну не говори за всех, я как технарь, в свое время в качестве хобби статьи писал, в инет-издания и журналы, на тему гаджетов, но стиль изложения и чуток юмора народу заходили.. Может быть, даже немного жалею, что не пошел дальше по этой теме, хотя предлагали..))у нас, математиков, мы не способны нормально написать сочинение
Maxxx! Никогда не поздно! Вон твой тёзка Маск - тоже хочет бросить свою работу и стать блоггером!Может быть, даже немного жалею, что не пошел дальше по этой теме, хотя предлагали..))
Так интервью было дано им.Цікаво, чому ДМ цитує Главком, а не суспільне...
Сейчас чтобы быть инфлюенсером-миллионником, нужно совсем не статьи писать.Никогда не поздно!
Твиты?Сейчас чтобы быть инфлюенсером-миллионником, нужно совсем не статьи писать.
©«Інфлюенсери» — люди, які багатіють завдяки ефемерній популярності в підлітковій соціальній мережі — дратують навіть більше, ніж горезвісні «мажори». Мажор мажором народжується (вважай, пощастило), а інфлюенсер стає інфлюенсером сам, просто натискаючи якісь кнопки в телефоні й публікуючи здебільшого себе самого. Не кладе плитку, не доїть корову, навіть не пише комп’ютерних програм. У когось це викликає заздрість і агресію, у когось — просто культурно-естетичне відторгнення.
Ботофермы организовывать..))Твиты?
Дивно це читати від людини, яка постійно звертає увагу інших на відсутність розділових знаків, а потім пише, що ця наука нікому не знадобиться...ну вот хоть где то пригодилось... Смогла написать диктанті то, викладаючи мову 36 років(не сочтите за сарказм - просто шучу, без злого умысла. Намёк на то что не особо палезнае знаниё)
Судячи з Ваших дописів, усе ви можете. І потім це підтвердили...Как имеющий способности к математике и окончивший физмат лицей - не согласен с этим Но есть минус у нас, математиков, мы не способны нормально написать сочинение)Где-то видел диаграмму-прикол по теме "Кому в жизни понадобилась алгебра", 95% - никому, 5 % - учителям алгебры
Моя вчителька з української мови/літератури (дуже їй дякую за отримані знання з рідної мови) говорила, що ми (учні фізмат класу) - технарі - "сухарі засушені", у творі тільки сухі факти.
Ну, а що їм вчити, англійська й так, або рідна, або мов калькулятором користуватися вміння.В Швеции шведский учат? Неужели столько понаехалов?
В Финляндии, Норвегии, Дании, Исландии и Великобритании испанский учат? Зачем? Вообще неожиданно и непонятно.
Удивился один из них.В Швеции шведский учат? Неужели столько понаехалов?