Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
навіть під НК попадаєwalerka, Переглянути вкладення 67016Колись купував такий смалець на бутерброди, супер на смак. Виробник Польща. І по ціні дешево, на днях бачив ціна була 50-60грн. А наші виробники щось пропонують подібне?
Пробував дуже давно, виробник якщо не помиляюся Луцький, на смак трохи лівером віддає, можливо щось за ці роки з інилося. Щось не те в них з рецептурою. Тай і їхня тушонка теж має відтінки ліверу.навіть під НК попадаєwalerka, Переглянути вкладення 67016Колись купував такий смалець на бутерброди, супер на смак. Виробник Польща. І по ціні дешево, на днях бачив ціна була 50-60грн. А наші виробники щось пропонують подібне?
Тоді мали місце не так харчові вподобання, як економічна доцільність. Бо колись у кожному дворі в селі тримали по кілька свиней, і смальцю із них топили багато. Власне виробництво. Тому не було сенсу купувати олію і витрачати гроші, коли смальцю валом і його треба використовувати, щоб не зіпсувався. Все вони розуміли: економили гроші.читав колись про харчові вподобання украінців до 20 ст, так ось соняшникову олію майже не використовували і це не тому, що іі не було чи вона була дорога, просто люди використовували смалець і не розуміли для чого ім та олія, що такого в ній корисного, крім зручності.
Це байки. Зараз, якщо залізнична цистерна чи автоцистерна призначена для олії, значить лише для олії. І нічого іншого туди не вливають. На кожній залізничній цистерні є напис: олія/бензин/нафта/тощо. І нічого іншого, крім того, для чого вона призначена, туди ніколи не заливають.не знаю на скільки правда, колись в Одесі працівники маслоперевалок розповідали, що всі ті танкери і портові бочки є універсальними, сьогодні там соняшник завтра ріпак, післязавтра щось нафтове, і ніхто ніколи його не миє, бо на обємі в 7-10 тон бочки якісь там залишки нафти чи чогось такого ніякоі погоди не роблять.
бо смалець це кондитерський жир,а я здивувався коли побачив, що він досих пір нормально так промисловими маштабами продається навіть поляки возять нам його
Ритейлеры получили предложения о поставках напитков под брендом Coca-Cola. Этикетка «практически идентична оригинальному напитку», но производитель — зарегистрированное в Южной Осетии ООО «Кока-Кола Компании» и ООО «ПКВ», пишет «Ъ» со ссылкой на презентацию для торговых сетей. Юристы отметили, что товарные знаки Coca-Cola действуют в России несмотря на остановку работы американской The Coca-Cola Company на российском рынке. В суде использование её знаков или сходных знаков без договорённости с ней, скорее всего, сочтут нарушением.
Хм, ніколи не звертав на неї уваги взагалі...ріпакова
Вчені назвали харчову ріпакову олію «північною оливковою» олією, оскільки вона за своїми біохімічними властивостями, не відстає від оливкової, а щодо окремих складників, навіть перевершує її (зокрема α-ліноленової кислоти, в ріпаковій олії у багато разів більше).
Вона містить вітамін E і багато ненасичених жирних кислот: поліненасичені кислоти (лінолева кислота — Омега 6, ліноленова кислота — Омега 3) і мононенасичені кислоти (олеїнова кислота — Омега 9).
Ріпакова олія досить широко вживається в декількох країнах світу, натомість зрідка — в Україні. Найбільшими виробниками і споживачами у світі є Китай, Індія, Німеччина, Канада, Японія, Велика Британія, Франція, США, Польща, Мексика і Чехія. Китай із Індією — найбільші у світі виробники та споживачі цієї олії. У Польщі більша частина олії (до 70 %) — ріпакова, соняшникова споживається в значно менших обсягах. Ріпакова олія до того ж у Польщі коштує дешевше, оскільки країна сама вирощує і перероблює ріпак, а соняшникову олію більше завозить, ніж виробляє. Частина виробленої в Україні ріпакової олії відправляється до Європи (у ту ж сусідню Польщу).
Ріпакова олія холодного віджиму, містить значно більше омега-3 жирних кислот (8,07 %) і омега-6 жирних кислот (17,7 %), ніж оливкова олія (0,83 % і 9,78 % відповідно), але значно менше омега-6, за рекордсменів — олію виноградних кісточок (приблизно 68 %) та соняшникову олію (близько 64 %). Це друге, після оливкової олії, джерело олеїнової кислоти (62,97 % і 70,12 % відповідно). Вирізняється серед рослинних олій, одночасним високим вмістом вітаміну Е (29 мг / 100 г) та вітаміну К (71,3 мкг / 100 г). Лише соняшникова олія має вищий вміст вітаміну Е, ніж ріпакова олія холодного віджиму. Серед усіх олій, ріпакова олія містить найменше шкідливих насичених жирів (близько 7 %) — в оливковій їх вдвічі більше.
Цікаво, що для оцінки органолептичних якостей ріпакової олії холодного віджиму («нативної») Німецьке товариство вивчення жирів (DGF) створило «Комітет з оцінки ріпакової олії» і з 2006 року щороку, нагороджує виробників медалями за чудовий смак натуральних ріпакових кулінарних олій
Ну в країнах ЄС (не південних), дійсно на полицях супермаркетів набагато більше ріпакової олії, ніж соняникової, і коштує вона зазвичай дешевше соняшниковоїЧи не є ця популяризація ріпакової олії схожої істерією на рахунок корисності сої?
Так може багато через те, що дешева, а не через те, що корисна.Ну в країнах ЄС (не південних), дійсно на полицях супермаркетів набагато більше ріпакової олії, ніж соняникової, і коштує вона зазвичай дешевше соняшниковоїЧи не є ця популяризація ріпакової олії схожої істерією на рахунок корисності сої?
так в атб самий дешевий цукор 29.90В Україні дорожчає цукор: очікується підвищення цін до 28 грн за кілограм
Відкриття ринку ЄС, зростання попиту та сезонні фактори вплинули на зростання вартості цукру
ВАР - Всеукраїнська аграрна рада
uacouncil.org
Я так розумію, що це гуртові цінигде ты по 27 грн килограмм сахара покупаешь
В сільпошному топіку, коли є вільні місця на доставцігде ты по 27 грн килограмм сахара покупаешь?
В том у і справа, що більшість, на поличках, рафіновані та виморожені. А це зовсім не те, що вихваляють.Цікаво, що для оцінки органолептичних якостей ріпакової олії холодного віджиму («нативної») Німецьке товариство вивчення жирів (DGF) створило «Комітет з оцінки ріпакової олії» і з 2006 року щороку, нагороджує виробників медалями за чудовий смак натуральних ріпакових кулінарних олій
Діамант в fozzy.где по 27 грн