Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
"...Який же вибачте тупий вкид задля відбілювання цієї корупційної сімейки. Дуже прикро, що Служба безпеки України використовується у таких бридких речах в інтересах Єрмака", - заявив ексвійськовий.
Симороз нагадав, що спочатку за дописами голови ОП його брат Денис Єрмак був снайпером "в перші дні війни", хоча за документами аж з 28 березня він офіційно мобілізувався до лав Збройних сил України і не на посаду снайпера, а в мінометний взвод його батальйону.
"Далі, коли нас почали відправляти на схід, солдат Денис Єрмак опинився в особистому розпорядженні голови ГУР МО. Тепер знову снайпер, але вже і паралельно дроневід, а це як взагалі? Юлій Цезар прям. Мда, бридко просто дивитись як ця шістка брата, яка торгувала посадами, відбілюється в інформаційному просторі руками Служби безпеки України. Звідки команда здається очевидно. Детально вже розписував про його так звану "службу", посилання в коментарях. Просто клоуни!", - написав ветеран. "
Не мені бути адвокатом Єрмаків, але ця претензія дурнувата. Прям таки в усіх підрозділах усі дроноводи оформлені як "оператори безпілотних літальних апаратів", а не "стрільцями", "снайперами", "розвідниками-навідниками" і т.д.
ГлавБухАрик, от чого не знаю, того не знаю... Вибачте за неосвіченість. Серйозно. Бо за скільки купив (тобто прочитав) - за стільки й продав, без "дельти" від себе.
️Через мелітопольську рашистку-зрадницю орки завербували українського військового
Під час спецоперації на Львівщині затримано майора Повітряних Сил ЗСУ, який виявився російським агентом. окупати завербували його через колишню дружину-ексвійськову, яка працює на агресора у Мелітополі.
За матеріалами справи, підривну діяльність «крота» координував кадровий співробітник відділу спецоперацій «Альфа» фсб Олександр Бєлодєдов. Головним завданням агента був збір інформації про українську військову авіацію. Зокрема, ворог намагався отримати координати оперативних аеродромів, логістичних хабів та центрів технічного обслуговування бойових літаків ЗСУ.
Співробітники СБУ завчасно викрили «крота», задокументували його контакти з російською спецслужбою і затримали. Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Також Служба безпеки провела комплексні заходи для убезпечення локацій українських військ.
Невідомий вбив офіцера СБУ Івана Воронича у Києві. Це відбулося близько 8 ранку.
Про це у Фейсбуці повідомив ексрозвідник Роман Червінський
"Сьогодні сталась втрата особисто для мене і для багатьох патріотичних співробітників СБУ. Ворожим диверсантом був вбитий гідний офіцер (полковник) Воронич Іван Іванович. Вічна памʼять, шана та честь!" - розповів він.
У сводці інфа, що вони отримали зброю через схрон, тобто інші агенти на свободі, або вже під прицілом СБУ. По відео замаху було видно що виконавець був не професіонал, але факт неочікуваності зіграв свою роль.
Служба безпеки та Національна поліція запобігли серії терактів у Полтаві та Дніпрі. За результатами спецоперації затримано двох агенток російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), які готували підриви суддів та волонтерів у прифронтових містах.
Як встановило розслідування, замовлення російської спецслужби виконували дві мешканки Полтави, які вже мали судимість за наркоторгівлю та крадіжки.
До уваги агресора рецидивістки потрапили через Телеграм-канали, де шукали «легких заробітків» після виходу на волю.
Фігурантки отримали агентурне завдання на фізичну ліквідацію представників суддівських колегій та відомих волонтерів за допомогою саморобних вибухових пристроїв (СВП).
Щоб підготувати замахи, агентки «розділилися»: одна залишилася у Полтаві, де почала шпигувати за місцями роботи і проживання потенційних «цілей», інша – виїхала з аналогічною метою до Дніпра.
Після прибуття до обласного центру Дніпропетровщини одна з агенток отримала від куратора координати СВП, який був захований у багажнику скутера.
Потім фігурантка припаркувала замінований транспорт біля авто місцевого судді, якого окупанти планували підірвати за допомогою дистанційної активації вибухівки.
Щоб відслідкувати прибуття посадовця на місце запланованого теракту, агентка встановила навпроти «локації» телефонну камеру із віддаленим доступом для російського гру.
Саме в цей момент її затримали співробітники СБУ. Одночасно з цим було затримано її спільницю за місцем проживання у Полтаві.
Встановлено, що перед виконанням основних завдань фігурантки виконали «тестове» – підпалили авто українського воїна.
Слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України:
ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 (закінчений замах на вчинення терористичного акту за попередньою змовою групою осіб);
ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, вчинене за попередньою змовою групою осіб).
Зловмисниці перебувають під вартою, їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.