Ответ: Вопрос
Правда возиться с раскодировками совсем не хочется - геморно
.
Я, для того щоб ввести код Польсата трачу 2-3 хвилини часу. Код знаходжу в інтернеті (комп"ютер навіть не включаю, користуюся телефоном), я потім ввожу його з пульта. Якщо поляки міняють код через день, то в місяць я витрачаю годину -- півтора (в сумі). Якщо підключатися офіційно, то за весь Польсат треба заплатити 100 злотих в місяць (220 гривень). Таким чином за годину -- півтора я "заробив" 220 гривень. Якщо хто підкаже мені роботу, де за такий час я так легко зароблю такі гроші, то я перестану таким займатися і куплю офіційну карту.
Добавлено через 13 минут
Возможно ли с помощью каких-нибудь тройников и переключателей смотреть и эфирные каналы и спутниковые? Или не рекомендуется такое делать так как затухание больше будет? Как я понимаю в ресивере не может быть микширования спутник-эфир в один выход из-за возможности наложения каналов один на один.....
Не буде ніякого затухання. Якщо підключати тюнер звичайним кабелем, то система виглядає так: на одному з телевізійних каналів буде насправді супутниковий. Буде в тебе 2 пульта один до телевізора, другий до тюнера. Телевізійним пультом включаєш на канал (на якому в тебе супутниковий сигнал), а пульком від тюнера можеш переключати супутникові канали.
Якщо підключати тюнер до телевізора скарт-кабелем, або круглими штекерами, то система подібна, але там для того, щоб включити сигнал з тюнера треба нажати кнопку AV (така сама система і для відеомагнітофонів і DVD-плеєрів).
Добавлено через 24 минуты
И вооюще лучше на тюнере не економить и брать сразу нормальный.
Ну, а я взяв не дорогий. Лемберг 1000. Аріоноподібний. Зроблений у Львові: lemberg.lviv.ua
Думав для початку, а подім поміняю на кращий. Два роки користуюся, працює нормально. Недавно підходив до продавців і запитав: що змінеться, якщо я куплю інший тюнер, дорожчий? Отримав відповідь: майже нічого не змінеться, не стане більше каналів, не буде кращої якості, просто буде інший тюнер і все. Для чого платити більше?
Добавлено через 51 минуту
Для початківців дадам: також треба СОМ-кабель. Кабель коштує 10-25 гривень, але дешевше спаяти самому: роз"єм СОМ коштує 1 грн., корпус до нього 1 грн. треба 2 штекера і 2 корпуса і кусок тонкого кобеля 3-ох жильного (можна телефонного).
Якщо в кого не комп"ютер, а ноутбук, то проблема: в ноутбуку нема СОМ-порта. Деякі комп"ютери також не мають такого порта.
Коли виходить нова прошивка тюнер бажано прошити. Ключі (для кодованих каналів) також можна зашивати через кабель, а можна і вводити з пульта.
Той сам кабель пригодиться і для шарінгу.
Головний недолік супутникового телебачення -- там дуже часто змінюються параметри прийому каналів. Канали часто то розкодовуються, то закодовуються, переходять на інший транспондер або на інший супутник. Якщо хочеш дивитися, то треба бути в курсі транспондерних новин.
Можна і не бути в курсі, тоді треба кожні пару місяців носити тюнер до спеціалістів на прошивку. Вони за таке беруть 10-30 гривень. Одного разу сам бачив як клієнт заплатив 25 гривень тільки за те, що змінилися параметри одного українського транспондера. Ці нові параметри постійно транслювали по телевізору, можна було і самому ввести.