Re: Курите ли вы?
sts7, мне б добросить
По закону подлости, как только бросаю так сразу случается что нить серьёзное и сразу хочется закурить.
Курив 11 років. В останні роки - 1,5-2 пачки в день.
Кидав курити кілька разів. Хотів кинути років 10 із 11. Періодично. Сам процес куріння - мені дуже подобався.
Вирішили стати батьками - вирішив кинути хоч на 1 рік. Зрозумів - спочатку треба відмовитись від спиртного, хоч тимчасово. Процес вживання алкоголю, особливо в поєднанні з тютюном - теж подобався.
Шукав "страшилку", щоб себе мотивувати - натрапив на лекцію Жданова. Проникнувся.
Кинути алкоголь - було легше. Потім кинув палити, хоч робота і була дуже нервова.
Перший день без цигарок - взагалі нічого. Другий - трохи неприємно. Третій і четвертий - думав помру. При цьому ходив на роботу, де тривала перевірка з ГПУ.
Вечором 4 чи 5 дня раптово стало так легко і добре, що здавалась ніби ще трішки - і я полечу. Мабуть, організм самостійно почав виробляти ендорфіни.
Десь черз 7-10 днів у мене був сильний стрес, була реальна перспектива із-за дрібної неуважності, отримати догану і залишитись ще на рік без чергової зірочки, або і взагалі вилетіти із служби. А могло - пронести. Мучила невизначеність.
Але для себе я вирішив - раз було так важко, і я це пережив, то хай навіть догана чи звільнення, але я НЕ БУДУ палити. Одразу полегшало. А від думки запалити - мене аж швиргало. Ну ніби хто б запропонував мені змінити орієнтацію
Головне - пережити такий "Рубікон". Далі буде дуже легко.
Чим важче з початку - тим легше потім (с).
З горілкою - було приблизно так, але в легшій формі.
Добавлено через 5 минут
Ты, наверное, активный защитник загрязнения атмосферы двигателями внутреннего сгорания?
Читав десь у радянській книжці статистику, що загалом мешканці сіл хворіють раком взагалі, і легень зокрема, рідше, чим мешканці міст.
Але мешканці міст, які не палять, хворіють на рак, особливо легень, значно рідше, чим мешканці сіл, які палять тютюн.
Висновок - курець за свої гроші труїть себе тютюном якісніше, ніж його сусіди, використовуючи автомобілі, і навіть олігархи - виробляючи сировину і напівфабрикати для дешевого експорту. Чи ні?
Добавлено через 29 минут
А вот я действительно активный защитник курцов - унизил и дал по роже .удаку с бешеными от "праведнго" гнева глазами, который при.бался к курившему в "неположенном" месте приличному человеку. Курильщики не виноваты в том, что таким уродам промыли мозги мифами о пассивном курении и прочим бредом и дали команду "Фас!" Не нравится им курить, пусть не курят, но но никто им ничего не должен.
Звичайно - я не бачив ситуації і не знаю, як вів себе той чолов'яга: хворих на голову і стурбованих будь-чим, вистачає. Може він і заслужив отримати від тебе "у жбан".
Але ситуації бувають різні. Мені, як і більшості людей, які не палять, тютюновий дим смердить, тхне не згірше чим стерво (гниюче м'ясо) чи вигрібна яма туалету-параші. Крім того, цей сморід усмоктується у мій одяг, і той тхне кілька днів. Курці цього смороду не помічають, як люди не відчувають смаку звичної води чи цукру. Але варто змінити воду чи цукор - це стає помітно.
Як правило, я просто не підхожу до людини, коли та палить, або стою проти вітру. Але, якщо не маю вибору - я прошу людину поважати мої права - не нюхати той сморід.
Дома - роби що хочеш. А в громадському місці, чи на чужій території - відійди у бік, так щоб не заважати, і смали собі на здоров'я.
Розвантажити сечовий міхур - теж приємно. Особливо після 5 літрів пива. Але чи варто "активно захищати" право людини робити це де завгодно, в публічному місці, серед сторонніх людей?
Є звичайно "люди", яким картину спорожнення подобається спостерігати. У них навіть сайти свої є.
Чи будеш ти також так "активно захищати" право людини спорожнити свій сечовий міхур після ящика пива, прямо на тротуарі, в присутності перехожих?
Будеш бити тих, хто зробить йому зауваження, чи попросить його відійти для отримання ним цієї "насолоди" у безлюдне місце?