Ніт. Тому що Сальвадор це трампівська тюрма.Стане 73-м штатом.Нє, він видасть указ, що Сальвадор стане в цьому ділі другим.![]()
52м. 51й Канада жеТрамп зараз піднапружиться і зробить Сальвадор 51 штатома ничё шо Сальвадор давно уже в этом деле первый?![]()
53-м. 52-й Гренландія52м. 51й Канада жеТрамп зараз піднапружиться і зробить Сальвадор 51 штатома ничё шо Сальвадор давно уже в этом деле первый?![]()
Схоже, дійсно органи віджали разом з доменами:Як варіант, «все вкрадено до нас»©.
Правоохранительные органы США во главе с Секретной службой конфисковали домены российской криптобиржи Garantex и заморозили более $26 млн в криптовалютах, говорится в сообщении пресс-службы ведомства.
По информации Секретной службы, Garantex якобы получала свои многомиллионные доходы преступным путем и использовалась злоумышленниками для кибератак, терроризма и торговли наркотиками.
госпади... Та уже б Украину 54-м штатом присоединил!53-м. 52-й Гренландія52м. 51й Канада жеТрамп зараз піднапружиться і зробить Сальвадор 51 штатома ничё шо Сальвадор давно уже в этом деле первый?![]()
Щось зарано тобі сивіти)Я геть не посивіла
Яка біржа з вашого досвіду направляла данні в українську податкову? І, якщо не важко, знайдіть у законодавстві обов'язок біржи відповідати податковій.по запросу данные отправят.
ну какбэ это очевидно. Искать не буду, звиняйте, але никто не будет бодаться за вас с налоговой - отправят. Рассчитывать на противоположное я бы не рекомендовал. Все законопроекты на эту тему, что собираются принять - все в первую очередь про налогообложение и контроль доходов.знайдіть у законодавстві обов'язок біржи відповідати
Це які?Биржи, имеющие юрлицо в Украине - 100%.
Це зовсім не очевидно, це, вибачте, трохи "рабський" підхід до податкової. Потрібно, щоб кожен запит та кожна відповідь відповідали вимогам законодавства. Зливи, хоч і за запитом, це кам'яний вік. Я на своєму віку багато де працював, ніхто просто так податковій нічого не віддавав, якщо немає такого обов'язку.какбэ это очевидно
Мова не про зміни, а про щось на кшталт обміну данимиЦе які?Биржи, имеющие юрлицо в Украине - 100%.
Це зовсім не очевидно, це, вибачте, трохи "рабський" підхід до податкової. Потрібно, щоб кожен запит та кожна відповідь відповідали вимогам законодавства. Зливи, хоч і за запитом, це кам'яний вік. Я на своєму віку багато де працював, ніхто просто так податковій нічого не віддавав, якщо немає такого обов'язку.какбэ это очевидно
Я вже більше місяця як вивів усі ETF у готівку. Бо ринки явно були перегріті і падіння було питанням часу. А ринки тягнуть за собою і крипту.Він не передбачуваний. Я геть не посивіла, як мої ETF впали на 25% за хвилину.