Чий номер, який роумінговий оператор, чиї спецслужби. Конкретизуй.Если номер зарегистрирован в сети роуминг-партнера, то у спецслужб нет возможности его прослушать?
Чий номер, який роумінговий оператор, чиї спецслужби. Конкретизуй.Если номер зарегистрирован в сети роуминг-партнера, то у спецслужб нет возможности его прослушать?
Яка інформація? Задача була позбавити окупантів зв'язку.Разве нельзя было получить всю эту информацию об абонентах из РФ/РБ, которые зарегистрировались в украинских сетях, без описанного подхода (блокировки)?
BIP від лайфу підійде? 100 хв безкоштовно по біпsosПривіт, колеги! Скажіть, чи є зараз послуга на кшталт "Подзвони своїм" від unitalk для одноразових дзвінків з інтернету на мобільний? Або якийсь тест до 15 хв. тривалістю чи щось зовсім за смішні гроші?
Сарказм прийнятоknedlyk, раджу it phone
Депутати Верховної Ради підтримали у другому читанні законопроєкт №9549, який прискорює будівництво мереж мобільного зв'язку. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Документ скорочує для мобільних операторів із шести до трьох місяців терміни отримання землі для будівництва базових станцій.
Також законопроєктом для органів влади передбачено двотижневий термін розгляду клопотання щодо виділення земельних ділянок під базові станції.
До 2023 року підготовка документації для будівництва веж тривала від 12 місяців, але пізніше уряд прискорив процес до шести місяців. Тепер це займатиме до 1-3 місяців.
Завдяки ухваленому законопроєкту жителі віддалених районів отримають стабільний мобільний звʼязок та інтернет. Також збільшиться покриття 4G вздовж автодоріг — мобільний інтернет стабільно працюватиме протягом усього шляху, додають у Мінцифрі.
"Окремий акцент — відновлення зв'язку на деокупованих територіях, зокрема в районах, де проходили активні бойові дії. Там зруйновано більшість базових станцій, а їхнє відновлення вимагатиме чимало часу", — написав міністр у соцмережах.
За його словами, до 2030 року стоїть мета забезпечити 98% населення якісним мобільним зв'язком у кожному куточку країни. Ухвалений законопроєкт прискорить реалізацію цієї мети.
Верховна Рада вдруге ухвалює законопроєкт №9549. Вперше 228 депутатів підтримали документ у серпні минулого року у редакції, яка включала можливість для Закарпатської ОВА примусово вилучати землю у фізосіб та юросіб під будівництво базових станцій. Після цього на сайті Офісу президента з'явилася петиція з проханням накласти вето на цей закон. Президент Зеленський не підписав закон і документ у листопаді було відправлено на доопрацювання. В останній ухваленій редакції скандальну норму змінили.
Вже вимкнули.Перевірив, як працює. Дзвонив з компа на телефон: вхідний виклик поступає з номера Лайф із кодом 073.
Дзвонив із телефона (із браузера) на телефон: на телефон із якого здійснюється дзвінок, приходить вхідний виклик, робобаба каже Зачекайте, відбувається з"єднання, і після цього поступає вхідний виклик на номер, на який треба додзвонитись. В обох випадках, якість дзвінка відмінна. Дзвінок поступає завжди із одного і того ж номера із кодом 073. Додзвон на цей номер не проходить.
Уряд ухвалив постанову, яка пришвидшує будівництво базових станцій мобільного зв’язку. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації. Зазначається, що під час воєнного стану оператори отримуватимуть дозволи на розміщення базових станцій протягом 25 днів, раніше цей процес міг тривати до двох років.
Це рішення допоможе операторам мобільного звʼязку розширювати покриття у віддалених куточках України та вздовж автошляхів.
У міністерстві розповіли, за які терміни оператори отримуватимуть дозволи для розбудови мобільних мереж: 15 робочих днів замість 6 місяців — на об’єктах державного та комунального майна, наприклад, на даху будинку; 25 робочих днів замість 1,5 року — на державних та комунальних земельних ділянках. Після отримання дозволу оператори можуть одразу розміщувати базові станції. Підготовка до аукціону, розробка проєктів землеустрою та інші кроки для отримання оренди майна або землі оператори мають пройти протягом воєнного стану та за 2 роки після.
Україна другий рік поспіль посіла перше місце у світі за показником стабільності фіксованого інтернету. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри з посиланням на дослідження Digital Quality of Life Index за 2024 рік. Зазначається, що рейтинг оцінює якість цифрових послуг у країнах, зокрема й інтернету.
"Україна посіла перше місце, завдяки розвитку xPON — технології, яка працює протягом 72 годин без світла і дає людям залишатися на звʼязку під час блекаутів", - йдеться у повідомленні відомства.
За останні кілька років Україна стала лідером за кількістю під’єднань до xРОN, пише Мінцифри. Ще у 2021 році технологією користувалися 30% українців, на цей рік в урядовців є план покриття у 65%. "Росія щодня продовжує нищити критичну інфраструктуру і наша мета — покрити технологією кожен населений пункт", - додали у пресслужбі. Для порівняння, Росія за стабільністю фіксованого інтернету перебуває на 9 місці у світі.
Крім того, Україна посіла 56 місце за швидкістю фіксованого інтернету та 98 за швидкістю мобільного інтернету.