goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Власний погляд на події. Одеса.
Те, що у деяких нема світла по 5-6 годин - готовый з вами помінятися. В Одесі на зараз це за щастя, бо вчора світло було вдень не більше 1,5-2 годин. І щось включили опівночі.
Стосовно зв'язку. Першим ліг КС. При спробі перемкнутмся на іншу мережу - дзвонити дає, а от з інтернетом погано. Навіть телеграм майже нічого не може запустити. Завдяки водафону маю хоч якісь інтернет. Але у пакеті лише 3 гіга на 28 діб. Тому використовую обережно.
Вдома вже переробив все, що можна. Навіть добрався до морозильника, в якому суха заморозка.
Ну і кожного дня дня дякую Богу, що я не москаль.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В Україні зараз не працює чверть станцій мобільних операторів
Складнощі зі зв'язком сьогодні можуть відчувати мешканці Запорізької та Одеської областей.



Станом на сьогодні в Україні працює 76% від загальної кількості базових станцій мобільних операторів.

Про це повідомив голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

Складнощі зі зв'язком сьогодні можуть відчувати мешканці Запорізької (46,3%) та Одеської (57,8%) областей, труднощі є також на Донеччині та Луганщині.

Він нагадав, що відновлення зв’язку на деокупованих територіях, і забезпечення зв’язком громадян на всій території України залежить від доступності енергоживлення; безпекової обстановки (обстрілів ворогом, замінованості території) і стану обладнання.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Експериментую з підсилювачем зв'язку в умовах блекауту, на районі світла немає вже 2 години. Пробую на КС, він найгірший в цих умовах, зникає майже відразу. З підсилювачем інет працює в глибині квартири, швидкість близько 5 Мбіт/с на завантаження, пінг на гугл 30...40 мс. Як тільки вимикаю підсилювач - все зникає. При цьому зовнішня антена розташована не дуже оптимально, краще її направити на Троєщину, де є світло в цей час, але поки просто пристосував на балконі як є. Внутрішню теж правильно було б помістити за двома стінами в коридорі. Підсилювач, по індикатору Блюеті, бере 5W енергії. Блок живлення 5В-3А, теоретично можна і напряму з usb, і від потужного павербанка без додаткових перетворювачів заживити.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
x-shader, немає такої можливості. Але яка там потужність? Якщо 5 Ватт бере з мережі 220, то втрати на перетворення, на роботу схеми, на сам сигнал понти лишаються. Не знаю, чи навіть сусіди через стіни щось помітять. Але якщо помітять, то тільки "дякую" скажуть.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ставити таке в квартирі - як з дальнім світлом їздити, дуже зручно.
Коли назустріч ніхто не їде - я вмикаю дальнє світло і кайфую - все видно. ;) Так і з репітером під час блекауту - все одно ніхєра тут не працюють послуги. Саме цей береться для металевої коробки, але я подумаю взяти і собі в квартиру - не у всіх є провайдери з гпоном та/або з зарезервованим живленням, а без зв'язку 4 години - це срака...
Post automatically merged:

Дякую можуть сказати технарі мобільних операторів.
Хай дякують, що не забезпечують належні послуги, і абонентам треба самостійно якось викручуватись...:unsure:
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Maxxx чому б не поставити виносну антену?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
artsel, куди я її в смартфоні увімкну?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
x-shader, не бачу зв'язку.. Коли немає послуги, перенести точку прийому з "заживлених" БС ближче до себе - це вже називається "завалити банківську систему" мережу оператора? :ROFLMAO:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вчора як вимкнули на районі "свєту" о 21, за 15 хвилин лягло все, абсолютно... :( І не відновилось вже. Спочатку світила E-шка, потім або нічого, або слабенький LTE, але пакети не ходять. Потихеньку придушую внутрішню жабу, таки замовити собі підсилювач... В крайньому випадку, завжди його реалізую)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Карточка Vodafone. В национальном роуминге:
  • Киевстар не работает дозвон на короткие номера и номера 0 (800);
  • lifecell не работает дозвон только на короткие номера.
SMS на короткие номера тоже может быть ограничения.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
"Якщо виникла потреба в репітері - зверніться до свого оператора".
Я к канали в нульові: ржунимагу
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
vanzha, локальний збій? Бо в моєй місцевості Лайф на місці (зараз ось пишу з його мобільного Інету).
Post automatically merged:

vanzha, а ось з 3G тут вже не перший місяць слабувато - якщо в місті нормально, то по селах (а я зараз на дачі) "добиває" не всюди. Так що 4G на частоті 942 Мгц - отут наше все.
 
Останнє редагування:
vanzha, локальний збій? Бо в моєй місцевості Лайф на місці (зараз ось пишу з його мобільного Інету).
Post automatically merged:

Гудзак, а ось з 3G тут вже не перший місяць слабувато - якщо в місті нормально, то по селах (а я зараз на дачі) "добиває" не всюди. Так що 4G на частоті 942 Мгц - отут наше все.
Думаю якийсь збій.Ввечері, як буду вдома перевірю. В сусідньому смт. все нормально працює. Після цього випадку я вкотре переконуюсь, що зараз, щоб бути на зв'язку і з мобільним інтернетом потрібно з собою носити всіх трьох операторів (КС,Vf,Lc).
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
vanzha, локальний збій? Бо в моєй місцевості Лайф на місці (зараз ось пишу з його мобільного Інету).
Post automatically merged:

Гудзак, а ось з 3G тут вже не перший місяць слабувато - якщо в місті нормально, то по селах (а я зараз на дачі) "добиває" не всюди. Так що 4G на частоті 942 Мгц - отут наше все.
Думаю якийсь збій.Ввечері, як буду вдома перевірю. В сусідньому смт. все нормально працює. Після цього випадку я вкотре переконуюсь, що зараз, щоб бути на зв'язку і з мобільним інтернетом потрібно з собою носити всіх трьох операторів (КС,Vf,Lc).
нацроумінг забув ти що є.
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Якось раптом одночасно зник 4g lifecell та Київстар в місцевості де я є. Є лиш водафон 3g нацроумінг. До 1 травня все було ок.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Прифронтові міста хочуть забезпечити енергонезалежними інтернет-мережами, - Мінцифри
Першим тестовим населеним пунктом стане Посад-Покровське на Херсонщині.


 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Першу енергонезалежну базову станцію, яка працюватиме під час блекаутів, тестують на Одещині
Її підживлює 7 сонячних батарей: вдень від сонця, вночі від місяця.



1686593010885.png
 
Зверху