Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Перехвалили Водафан у Львові. Під час блекаутів навіть повідомлення не відправити. А Київстар в цей час норм бігає.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
"Нова пошта", "Новус", "Сільпо" не розраховують на мобільну мережу. Бізнес розставляє точки доступу по всьому приміщенні і в нього є фіксована мережа доступу до інтернету, яка постійно працює. Платіжні термінали приєднуються не до мобільного, а до фіксованого інтернету. Це перший варіант.
Зараз встановити оптоволокно – це питання місяців, а не днів.

— Так, попит виріс, зараз дуже багато абонентів намагається перейти на оптику та пасивну технологію, яка менш залежна від електроживлення.
Space X, як і будь-який бізнес, має своє бачення. Компанії категорично не подобалася ситуація, коли термінали, призначені для приватного використання, приєднували до мобільних веж. У Чернігівській області одним старлінком роздавали інтернет п'ятьом селам, бо був обірваний магістральний канал.

Компанія бачить трафік, який проходять через термінал. Вона бачить, скільки споживає один найбільш активний користувач у світі, а в нас це в рази більше.
Якщо ваш інтернет-провайдер не може забезпечити технологію PON – міняйте його. Я це зробив. Я б теж був без інтернету, якби сидів і слухав свого оператора, який радить терпіти, бо війна.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
"Нова пошта", "Новус", "Сільпо" не розраховують на мобільну мережу. Бізнес розставляє точки доступу по всьому приміщенні і в нього є фіксована мережа доступу до інтернету, яка постійно працює. Платіжні термінали приєднуються не до мобільного, а до фіксованого інтернету. Це перший варіант.
Зараз встановити оптоволокно – це питання місяців, а не днів.

— Так, попит виріс, зараз дуже багато абонентів намагається перейти на оптику та пасивну технологію, яка менш залежна від електроживлення.
Space X, як і будь-який бізнес, має своє бачення. Компанії категорично не подобалася ситуація, коли термінали, призначені для приватного використання, приєднували до мобільних веж. У Чернігівській області одним старлінком роздавали інтернет п'ятьом селам, бо був обірваний магістральний канал.

Компанія бачить трафік, який проходять через термінал. Вона бачить, скільки споживає один найбільш активний користувач у світі, а в нас це в рази більше.
Якщо ваш інтернет-провайдер не може забезпечити технологію PON – міняйте його. Я це зробив. Я б теж був без інтернету, якби сидів і слухав свого оператора, який радить терпіти, бо війна.
Що ж ви цитату "обрізали"?

Другий варіант – бізнес просить мобільного оператора поставити в його приміщенні репітер, підсилювач або внутрішню антену мобільного доступу. Який шлях обере власник – це його справа. Краще, коли він обирає кілька варіантів, коли є доступ і через фіксовану точку, і через мобільну.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Мелкая фикса обычно не имеет магистральной оптики , а арендует сервисы у крупных провайдеров, которые защищают свои узловые точки в разные способы. Важным становится поддержка операторами своих внутригородских коммуникаций , не все даже сейчас на это готовы тратить. Возможно, кто-то физически это уже не может сделать.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Citizen, сейчас не 2000 мелких не так и много физически осталось, в областных центрах точно.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Я примерно об этом и веду речь. Затянуть оптику , даже при её дефиците , могут . А обеспечить стабильность работы - могут далеко не все . Это становится критичным при выборе поставщика услуг.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Найбільші труднощі з мобільним зв’язком помітні на Запоріжжі, Донеччині та Луганщині
У Донецькій області доступність зв’язку становить 39,3%.



Найбільші труднощі з мобільним зв’язком внаслідок пошкоджень інфраструктури спостерігаються в Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомив голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь, передає Інтерфакс-Україна.

"Оператори (мобільного зв'язку) забезпечують резервним живленням не лише базові станції, а й усі підсистеми мережі – це десятки тисяч об'єктів. Зараз усі ключові елементи мереж операторів зарезервовані", - сказав Щиголь.

У Донецькій області доступність зв’язку становить 39,3%, у Запорізькій – 47,6%. Також у зв'язку з відключеннями електроенергії значних труднощів із зв'язком зазнають Одеська (67,6%) та Черкаська області (68,4%) області.

На решті території країни доступність мобільного зв'язку становить не менше 70% від загальної кількості базових станцій. Голова Держспецзв’язку нагадав, що після перших масованих атак росіян на енергетичну інфраструктуру цей показник впав до 40%.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Трудности наблюдаю, особенно в Vodafone. Дозвониться на него с Vodafone очень тяжело (направление перегружено) и приходится звонить с Киевстара на Vodafone, ну не всегда может получиться.

Иметь здесь одну карточку для звонков это рискованно остаться без связи :(

Что касательно интернета, то нареканий нет.
Краматорск, Донецкая область.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Иметь здесь одну карточку для звонков это рискованно остаться без связи
Зараз усюди так.
Незважаючи на те, що моя мама прихильниця одного телефону (бо там є усі номери), давно зробив їй другим тримоб. Декілька разів виручав.
Ну і стосовно мене. Першим при блекауті лягає київстар. Водафон дзвінки тримає добре, а з інтернетом коли як.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Ну так світла нема, то що робить.
Панянка ще має інтернет під час блекауту..😉 Заздрю...😂
А шо, телегу, ред та ще якісь соцмережі почитати і мобільного інету вистачить. Я осьо зараз, вже 5 годин без світла сиджу, розважаю себе читанням соцмереж, реда, і навіть fm- приймач на батарейках з комори дістав, щоб щось гуло для фону.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
vlad_g, нікуа!! У нас на районі всі оператори моментально із вимкенням лягають так, що навіть сраний текст у вайбері не ходить, які там соцмережі?? Я ж навіть не за онлайн відео кажу.. Ото тільки фм приймач на 18650 можна послухати.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Maxxx, це сумно. В мене вже шосту годину поспіль працює 4ж від КС (b3) та ВФ (b8). Перемикаюсь між ними періодично, коли швидкість критично падає...
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Ну так світла нема, то що робить.
Панянка ще має інтернет під час блекауту..😉 Заздрю...😂
Насправді ледь жевріє. На ютуб преміум можна завантажувати і дивитись без інету. Віднедавна з'явилась функція "подивитись пізніше", то воно теж наче завантажуються. Я потім чищу, що вже дивилась. Якраз попалву часто так дивлю. Де довгі ролики.
Так само на нетфліксі можна скачувати на тв. А його я потім через павер станцію включаю.
Maxxx, це сумно. В мене вже шосту годину поспіль працює 4ж від КС (b3) та ВФ (b8). Перемикаюсь між ними періодично, коли швидкість критично падає...
В мене на самсі є опція автоперемикання даних, то воно само скаче між мережами. КС до того ж частенько лізе в роумінг до водафону.
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
В мене звичайний youtube на телефоні, то також працює закачка відео.
 
Причина: Доповнення
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Коли деякі локалки працюють без світла, не завадило б нарешті легалізувати фемтостільники, щоб кожен міг сам забезпечити і голосовий зв‘язок вдома. Чи підключити фемтостільник до Starlink у пункті обігріву.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
У нас на районі всі оператори моментально із вимкенням лягають так, що навіть сраний текст у вайбері не ходить, які там соцмережі??
У нас в "деревне" все же немного улучшилась ситуация за эти пару месяцев блекаутов. Киевстар и Лайф поставили более свежие батареи, что-ли, но связь мгновенно уже не тухнет, как раньше, и даже 4г "тянет" еще часа 4-5. Один водафон пока пасет задних..
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Один водафон пока пасет задних..
Они, судя по отзывам на форуме, почти везде "передние", то есть батарейки меняли прямо перед 24-м февраля, или даже после. Время плановой замены еще не подошло.
 
  • Like
Реакції: goga

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Они, судя по отзывам на форуме, почти везде "передние", то есть батарейки меняли прямо перед 24-м февраля, или даже после.
И тем не менее, при отключении света, 4г мгновенно тухнет, и поймать его можно только стоя у окна. В то время как лайф и кс после недавнего времени стабильно по всей квартире. Но справедливости ради отмечу, что при наличии света, 4г у водафона самый быстрый.
 
Зверху